Perşembe, Haziran 13, 2024

ÇOK OKUNANLAR

İLGİLİ YAZILAR

Google Ads Seo’ya Katkısı: İçeriğinizi oluştururken sıralamanızı tahmin edin ve optimize edin

Google Ads Seo Katkısı: İçeriğinizi oluştururken sıralamanızı tahmin edin. Optimize edin En iyi rakiplerinize karşı performans için içerik optimize etme ve oluşturma fırsatlarını belirleyin.

İçeriğinizi oluştururken sıralamanızı tahmin edin ve optimize edin
Google Ads Seo’ya Katkısı

İçeriğiniz müşterilerin başarılı olmasına yardımcı oluyorsa, ancak sayfa sıralaması veya trafik almıyorsa, SEO stratejinizi değiştirmek için şimdi doğru zaman olabilir. Günümüzde pazarlamacılar, içeriklerinin Google’daki sıralamasını tahmin etmek için veri bilimini kullanabilir ve yayınlamadan önce iyileştirmek için adımlar atabilir.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Facebook testi


İçerik optimize etme işlemi için Evet arkadaşlar. Her ne kadar Google Platformunda Ads Hizmetinden yararlandığınızda Seo Çalışmasına Bir katkısı yok diye söyleyip üstünü gizlemeye çalışsalar da. Bir çok web master tarafından kontrol edilip 100% onay verilen bir hizmettir. Hadi şimdi Ads Çalışmasında Ortaya Nasıl Çıktığımızı inceleyelim.

Google Ads Seo Katkısı
Google Ads Seo’ya Katkısı

Google da ilk sayfaya Nasıl Çıkarım?

Google da ilk sayfaya Nasıl Çıkarım? Google, arama sonuçlarına fiyat düşüşü görünümü zengin sonuçları ekler. Google, ürün yapılandırılmış veri yardım belgesini sessizce güncelledi ve fiyat düşüşü görünümü için bir bölüm ekledi. Google, bu bölümde, Birleşik Devletler’deki masaüstü ve mobil aramalarda İngilizce özet şeklinde zengin fiyat indirimi sonuçlarının görüntülenmesini artık desteklediğini söyledi.

Google fiyat düşüşünü nasıl hesaplar?

Google, ürün planı aracılığıyla zaman içinde arama motorlarına gönderdiğiniz fiyata göre tüm bu işlemleri otomatik olarak gerçekleştirecektir. Google, “Ürün fiyatlarınızın mevcut geçmiş ortalamasına dayalı olarak, Google fiyat düşüşünü otomatik olarak hesaplayacaktır” dedi.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: DuckDuckGo Uygulaması


Ads hizmetinin Seo Çalışmasına Katkısı Var mıdır?

Bu yeni zengin arama sonucu özet özelliği, kaldırmak istediğiniz öğeleri satmanıza yardımcı olabilir.

Fiyat değişiklikleri nedeniyle, daha fazla arayan dikkatlerini çekebilir. Bu nedenle, ürün yapılandırılmış verilerini kullanıyorsanız, ürün türünün bu etikete dahil edildiğinden emin olun.

Birçok yayıncı “Web Hikayeleri” ile deneyler yapıyor ve çok sayıda olumlu kullanıcı etkileşimi ve tıklaması görüyor. Oluşturduğunuz “fragman” veya kısa web hikayesi, kullanıcıların tam metni okumak için web sitenizi tıklamasını gerektiriyorsa. Lütfen Google’ın web hikayenizi Google Arama ve Google Keşfet’te görüntülemeyebileceğini unutmayın.

Ayrıca Web Hikayelerine bir alternatifin, fragman içeriğinin arama ve göz atma programlarından kaldırılmasını telafi etmek için. Sayfa içi reklamlar satın almak olduğu da unutulmamalıdır. Birçok yayıncı, bu değişime uyum sağlamak için stratejilerini yeniden ayarlamak veya çevrimiçi hikayeler oluşturmak için alternatif yollar bulmak zorunda kalabilir.

İçeriği Nasıl Optimize Edebilirim?

Websesi ile Seo Çalışması hizmetine katılın ve SERP sıralamasını nasıl öngörebileceğinizi ve iyileştirebileceğinizi. Rekabetçi performanstaki eğilimler hakkında derinlemesine iç görüler elde edebileceğinizin farkına varın.

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. Google Ads Seo Katkısı sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. Bizleri sosyal medya adreslerimizden Takip edebilirsiniz. Ayrıca Diğer Web Tasarım Bültenimize de Göz gezdirmenizi İsteriz.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Google Haritalar Arama Trendleri


Bizi Facebook ve Twitter ( X ) hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Websesi
Websesihttps://websesi.com/
Site yönetimi olarak, sizler için güncel ve faydalı içerikler üretmeye devam ediyoruz. 2020 yılından beridir, Websesi ailesinde bir çok editör içerik üretmiştir. Tüm editörlerimizin üstün katkıları ve cabaları sayesinde Websesi.com büyümeye devam ediyor!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

POPÜLER İÇERİKLER