Cumartesi, Nisan 20, 2024

ÇOK OKUNANLAR

İLGİLİ YAZILAR

Google Drive Yedekleme Geri Yükleme, Nasıl Yapılır?

Google Drive Yedekleme Geri Yükleme Nasıl Yapılır? Google Drive, dosya ve belgelerinizi saklamanıza olanak sağlar. 15 GB kapasiteye kadar ücretsiz olup ücretli bir şekilde 30 TB kapasiteye kadar arttırabilirsiniz. drive.google.com adresine gidin. Bilgisayarınızda drive.google.com adresine gidin. Dosya yükleyin veya dosya oluşturun. Bilgisayarınızdan da dosya yükleyebilir veya Google Drive’da da dosya oluşturabilirsiniz. Dosyaları başkalarıyla paylaşın ve organize edin.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz; Fotoğraf Hareketlendirme


Google Drive Yedekleme Geri Yükleme

Google Drive’ın temel özellikleri şunlardır. Metin dosyası, excel dosyası, sunum dosyası gibi dosyaları oluşturup depolayabilir. Fotoğraf, ses dosyası, çizim ve videoları depolayabilir.

Depolanan dosyaları farklı kullanıcılar ile paylaşabilir. Paylaşılan kişilerin üzerine başka kişiler ekleyebilir. Bir dosya üzerinde toplu bir şekilde çalışabilir. Google drive yedekleme ve geriden yükleme ile telefonunuzdaki içeriği, fotoğrafları, videoları, belgeleri verileri ve ayarları Google hesabınıza yedekleyebilirsiniz. Yedeklenen bilgilerinizi asıl telefona veya başka Android telefonlara geri yükleyebilirsiniz. Telefonunuzun Ayarlar uygulamasından Google sekmesine tıklayıp ayarlardan yedekleye dokunabilirsiniz. Telefonunuzun Ayarlar uygulamasından sisteme girip yedekleye dokunun. Telefonunuzun pin kodu, deseni ya da şifresi istenebilir. Eklemek istediğiniz hesapta oturum açın.

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. Google Drive Geri Yükleme Sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. bizleri sosyal medya adreslerimizden takip edebilirsiniz. Ayrıca Diğer Gündem Haberleri Bültenimize de Göz gezdirmenizi İsteriz.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz; Mobil Ağ Kullanılamıyor


Bizi Facebook ve Twitter ( X ) hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Websesi
Websesihttps://websesi.com/
Site yönetimi olarak, sizler için güncel ve faydalı içerikler üretmeye devam ediyoruz. 2020 yılından beridir, Websesi ailesinde bir çok editör içerik üretmiştir. Tüm editörlerimizin üstün katkıları ve cabaları sayesinde Websesi.com büyümeye devam ediyor!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

POPÜLER İÇERİKLER