Google Pass sıralaması: ABD artık sunuyor

Google Pass sıralaması
Google Pass sıralaması

ABD artık Google Pass sıralaması sunuyor. Google’ın geçiş sıralaması şu anda Amerika Birleşik Devletleri’nde yayınlanıyor ve Martin Splitt, sıralama faktörleri ve bunların SEO’yu nasıl etkilediği hakkındaki soruları yanıtladı.

ABD artık Google Pass sıralaması sunuyor
ABD artık Google Pass sıralaması sunuyor

Editörün notu: Google’ın genel arama irtibat sorumlusu Danny Sullivan, bugün Twitter’da yaptığı açıklamada, Passage Rank’ın 10 Şubat 2021’den itibaren Amerika Birleşik Devletleri’nde gerçek zamanlı İngilizce sorgular yürüteceğini söyledi.

Google’dan Martin Splitt, sıralama faktörü olarak geçiş sıralamasının SEO uzmanlarını nasıl etkilediğine ilişkin görüşünü bu sütunda yayınladı. Sütun ilk olarak 19 Kasım 2020’de yayınlandı.

image
image 1

Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: En iyi Görsel arama motoru


Google’ın Martin Splitt, Google’ın Splitt adlı yeni bir sıralama sistemi olan Geçiş sıralaması konusundaki ısrarını tartışmak için neredeyse üç kıdemli SEO uzmanıyla (Cindy Krum, Bartosz Goralewicz ve Tomek Rudzki) bir araya geldi.

Google Pass sıralaması

Paragraflar uzun sayfalara yardımcı olur mu?

ABD artık Google Pass sıralaması sunuyor Bartosz, parça indeksleme ile ilgili soruyu gündeme getirdi ve bu paragrafların, makalenin küçük bir bölümünü listeleyeceğine dikkat çekti ve bu, kullanıcıların uzun biçimli içerik almasına yardımcı olabilir

Yayıncılar Google Pass sıralamalarını nasıl ele almalıdır?

“Hayır, bu tamamen dahili bir değişiklik. Herhangi bir şey yapmanıza gerek yok, web sitesinde herhangi bir değişiklik yapmanıza gerek yok, herhangi bir sayfada, makalede veya biçimlendirmede değişiklik yapmanız gerekmiyor.

Yapacak özel bir şeyin yok. Sayfanın içeriğini daha ayrıntılı olarak daha iyi anlayacak ve sayfanın farklı bölümlerini bağımsız olarak puanlayacağız. “

Yayıncı başlık öğesini gözden geçirmeli ve yeniden yazmalı mı?

orada hakkında. Çeşitli içerikler, içeriklerde anlamsallık ve belirli yapılarda içerik kullanmak, otomatik sistemlerin içeriklerin yapısını anlaması daha kolaydır.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Psikolojik Pazarlama Nedir


Ancak bunu yapmasanız bile, yine de diyebiliriz ki … sayfanın bu kısmı sorguyla ilgilidir, bu nedenle sayfanın başka bir kısmı sorgu ile daha az alakalı. “

SEO ajanları ve yazılım yayıncıları kanal optimizasyonunu geçtiğini iddia ederse ne olur?

Bartosz daha sonra Splitt’e SEO ajanslarının veya SEO yazılım yayıncılarının senaryoları hakkındaki fikrini sordu ve Passage sıralamalarını optimize ettiğini iddia etti.

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. Google Pass sıralaması Sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. Bizleri sosyal medya adreslerimizden Takip edebilirsiniz. Ayrıca Diğer Web Tasarım Bültenimize de Göz gezdirmenizi İsteriz.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Google Arama Operatörleri


Bu içeriğe oy verin!