Cumartesi, Nisan 20, 2024

ÇOK OKUNANLAR

İLGİLİ YAZILAR

Google Play Kodu Bedava; Brawl Stars ve Diğer Oyunlar için

Google Play Kodu Bedava bir şekilde nasıl alınır? Google Play Kullanım Kodları: Halk arasında Play Store olarak bilinen Google Play, milyonlarca uygulamayı edinebileceğiniz bir uygulamadır. Google Play artık dünyadaki tüm robotlarda kullanılabilir. Play Store’da çeşitli uygulamalar mevcuttur. Oyunlar, müzik, filmler, fitness vb. olabilir. Google Play’deki çoğu uygulama ücretsiz olsa da, bazı uygulamaları kullanmak veya bir sonraki tura geçmek için ücret gerekir. Bu nedenle, kullanıcılara bu konuda yardımcı olmak için hediye kartları almanıza olanak tanıyan Google Play kullanım kodlarını tanıttılar. Google Play kodlarını kullanma hakkında daha fazla bilgi edinmek için makaleye göz atın.

Kullanım kodları, uygulama için ödeme yaptıklarında kullanıcılara yardımcı olacaktır. Belirli uygulamaları kullanmak istiyorsanız veya oyunun bir sonraki aşamasına geçmek istiyorsanız ancak ödeme yapmanız gerekiyorsa bu kodları kullanabilirsiniz. Bu sayede ücretli uygulamaları ücretsiz olarak kullanabileceksiniz. Kullanım kodu, Rs cinsinden tutarı içerecektir. 10, 30, 80 vb. Bu kodlar aracılığıyla herkes farklı miktarda para alacaktır. Kullanıcılar ayrıca bu kullanım kodlarından bir hediye kartı alacaklardır. Makaleler, kullanım kodları, Haziran kullanım kodları, hediye kartları vb. aracılığıyla işlem yapın. gibi bir şey alacaksınız


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: 100 tl lik google play kodu bedava


diğer oyunlar ve brawl stars google play kodu bedava

Google Play Kodu KullanKupon Değeri/ Tutarı
C1MA1VH5WEKJETE3Rs.20/- (Tutar ekle)
B9RX6REDG85RMY6Rs.55/- (Yeni)
4558CC76S4T2CV89           $5 (Yeni)
8YKBP1HENF35GN2FRs.80/- (Yeni)
0GG30C5U8E2BL36ERs.50/- (Yeni)  
53G9STR0WVF3VJ2JRs.40/- (Yeni)
FCT7DDFPBKKCSVX2Rs.20/- (Yeni)
EG2UPJ38NYBZ9NBRs.** (Yeni)
2N3RKKCGH99ZVPAJRs.40/- (Yeni)
JWRNEDZAWGABNNXKRs.70/- (Yeni)
DT9PRZSLBZUB0LNVBonus Kodu ($$)
0PUJLRP35MKTPXR1Bonus kodu
brawl stars google play kodu

Google Play Kodu Nasıl Kullanılır

Çok sayıda kullanım kodu toplamak yeterli değildir. Google Play Store hesabınızı kredilendirmek için bu kodları nasıl kullanacağınızı da bilmelisiniz. Bu kodları kullanma süreci çok basittir. Bir kullanım kodunuz olduğunda, burada özetlenen prosedürü izleyerek kullanabilirsiniz.

  • Adım 1- Akıllı telefonunuzda veya android cihazınızda Google Play Store uygulamanızı açarak başlayın.
  • Adım 2- Sayfanın sol tarafında “Kullan” seçeneğine tıklayın.
  • Adım 3- Bir açılır kutu açılacaktır. Sağlanan alana kodu veya promosyon kodunu girin ve kullan düğmesine tıklayın.
  • Adım 4- Hesabı onayla düğmesine tıklayın.
  • Adım 5- Şimdi, kod kullanılacak ve bakiye google play hesabınıza yansıtılacaktır. 

Play Store uygulaması ana sayfasının sol tarafında bulunan ödeme yöntemlerine tıklayarak google play bakiyenizi kontrol edebilirsiniz.

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. Google Play Kodu Bedava Sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. bizleri sosyal medya adreslerimizden takip edebilirsiniz. Ayrıca Diğer Bedava & Ücretsiz Bültenimize de Göz gezdirmenizi İsteriz.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Advanced Systemcare 15 Lisans Kodu


Bizi Facebook ve Twitter ( X ) hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Websesi
Websesihttps://websesi.com/
Site yönetimi olarak, sizler için güncel ve faydalı içerikler üretmeye devam ediyoruz. 2020 yılından beridir, Websesi ailesinde bir çok editör içerik üretmiştir. Tüm editörlerimizin üstün katkıları ve cabaları sayesinde Websesi.com büyümeye devam ediyor!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

POPÜLER İÇERİKLER