Salı, Temmuz 23, 2024

ÇOK OKUNANLAR

İLGİLİ YAZILAR

Google Play Store Full Apk İndirme Bağlantısı 26.8.14 (Optimize Edilmiş)

Google Play Store Full Apk İndirme için Tüm Adımların listesini size sıraladık. Google Play APK güncellemesi: Kullanıcıların bir süredir yaşadığı pek çok değişikliği ve hata düzeltmelerini getirdi.

Google Play Store APK’nin en son 5.10.29 sürümünü artık indirebilirsiniz. Bu sürüm ayrıca daha fazla Materyal Tasarımı, ayrıntılı bilgi sayfaları sizler için getird. Yeni özelliklerin güncellenmiş görünümleri, giyilebilir sensör/olay verileri, kurumsal uygulama desteği, parmak izi okuyucu desteği, kaldırma yöneticisi vb. içerir. Google Play Store İndirme Bağlantısı sizlere aşağıda ki linkte paylaştık.


google play store full apk indirme baglantisi 26 8 14 optimize edilmis 3

Ayrıca Şu Haberimizi de Okuyunuz: Among Us APK İndir


Aşağıdaki indirme bağlantısı en son sürüme güncellendi. Android Lollipop’un önceki sürümleriyle karşılaştırıldığında, yeni Google Play Store’da daha fazla Malzeme Tasarımı öğesi var.

Google Play Gazetelik, Gmail, Google+ ve diğer uygulamalar artık ek Materyal Tasarımı öğeleriyle güncellendi. Ayrıca, yeni Play Store’daki uygulama simgelerinin Materyal Tasarımı estetiğiyle uyumlu yeni, düz bir görünüme sahip olduğunu fark edeceksiniz.

Google Play Store Full Apk İndirme Bağlantısı

Google Play Store Full Apk İndirme
Google Play Store Full Apk İndirme

Tasarım dilinin yanı sıra Uygulamayı çalıştırdığınızda, örneğin, kayar çekmece menusüne erişirken, değişikliklerle birlikte, animasyonlardaki ince değişiklikleri de göreceksiniz.

 • Yenilikler bölüm üste taşındı
 • gözle görülür listeleme
 • her uygulama belirgin görünür olmasını sağlayan, yeşil vurgulanır.

Eğer Beklemek istemiyorsan; Google Play Store’un bu Yeni sürümünün APK’sını bu yazının altındaki bağlantıdan indibilirsizin. Google Play Store Full Apk İndirme Bağlantısı için Aşağıda ki Mor Butona Tıklayınız.

Beklendiği gibi düz, kağıt benzeri tasarımı koruyarak ana ekran için Widget Önerisi simgeleri bile değişti. Google, durum çubuğu için bildirim simgesini değiştirme derecesine gitti, sonuçta önemli olan ayrıntılara gösterilen bu dikkat. Play Store’un 6.0.0 sürümü önümüzdeki birkaç gün içinde kullanıcılara sunulmaya başlayacak. Ancak tam olarak emin olamayız ve bu daha uzun sürebilir.


Ayrıca Şu Haberimizi de Okuyunuz: Mobile Legends Bang bang APK İndirme


Ne olursa olsun, bu güncellemenin cihazınıza ulaşmasını bekleyebilirsiniz.

Google Play Store Full İndir Mod Özellikleri;

 • Diller: be, en, ru, uk
 • Mimarlar: arm7 +
 • Grafikler derinlemesine optimize edilmiştir
 • Temizlenmiş manifest
 • Reklam hizmetleri devre dışı bırakıldı, reklam alanları sıfırlandı
 • {YENİ} İki yama ile montaj eklendi: lvl ile şans ve uygulama güvenlik kontrolünü devre dışı bırakma (olmamak için yamalı ve onun gibi diğerlerinin yamasını istemek için)
 • Çok orijinal imza
 • Sıkıştırma: Ultra + Zipalign

Play Store’un bu sürümü artık Android 6.0 Marshmallow Developer Preview veya önizleme görüntülerine dayalı ROM bağlantı noktaları için de mevcuttur. Google Play Store Full İndir kurup denediyseniz yorumlarınızı aşağıda belirtin. Bu Apk’yı cihazınızda çalıştırdıysanız, lütfen gözden kaçırmış olabileceğimiz değişiklikler ve diğer iyileştirmeler hakkındaki düşüncelerinizi ve geri bildirimlerinizi paylaşın.

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. Google Play Store Full Apk İndir Sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. Bizleri sosyal medya adreslerimizden takip edebilirsiniz. Ayrıca Diğer Apk İndir Bültenimize de Göz gezdirmenizi İsteriz.


Ayrıca Şu Haberimizi de Okuyunuz: Spotify Premium Sürüm İndir


Bizi Facebook ve Twitter ( X ) hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Websesi
Websesihttps://websesi.com/
Site yönetimi olarak, sizler için güncel ve faydalı içerikler üretmeye devam ediyoruz. 2020 yılından beridir, Websesi ailesinde bir çok editör içerik üretmiştir. Tüm editörlerimizin üstün katkıları ve cabaları sayesinde Websesi.com büyümeye devam ediyor!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

POPÜLER İÇERİKLER