Pazartesi, Temmuz 22, 2024

ÇOK OKUNANLAR

İLGİLİ YAZILAR

Google Siyahiler için ürünler de: arama sonuçlarına etiketler ekledi

Google Siyahiler için ürünler de: arama sonuçlarına etiketler ekledi. Bu, ilk olarak Google yerel işletme sonuçları için Temmuz 2020’de başlatıldı ve şimdi Google Merchant Center tarafından desteklenmektedir.

Google Siyahi Etiket firmaların artık ürünleri ve alışveriş sonuçları için Google aramalarında özel etiketler veya göstergeler görüntüleyebileceğini duyurdu. Etikette “Siyahın sahibi olarak tanımlandı” yazıyor ve Google Alışveriş’in ürün listesi sonuçlarında görüntüleniyor.

Ne gibi görünüyor. Bu, Google’ın GIF dosyasıdır ve Google Alışveriş sonuçlarında şu etiketi gösterir:

Google Ürün sonuçlarına Siyah ticari etiketler ekledi
Google Siyahiler için ürünler

bu etiketler Google Siyahi ırkçılık anlamını mı taşıyacak tabi ki de hayır, Bu etiketi kimler alabilir? “Siyah mülkiyet” olarak tanımlanan şirketler bu etiketi kullanabilir. Google, “Bugünden itibaren siyahların sahip olduğu öznitelikleri Google’ın alışveriş etiketlerine genişleteceğiz, böylece insanlar Google’da siyahların sahip olduğu işletmeleri kolayca belirleyip satın alabilirler.” Dedi. “Bu özellik, alışveriş yapanlar tarafından görülebilecek ve önümüzdeki birkaç ay içinde Amerika Birleşik Devletleri’ndeki tüm Google bayileri tarafından kullanılabilecek.” Bu nedenle, bu sadece ABD’de başlıyor.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Google arama sonuçları


Google Siyahiler için ürünler

Google Etiket Yöneticisi Etiket nasıl alınır. Google, “İşletme sahipleri Google Merchant Yardım Merkezi’ni ziyaret ederek siyah özellikler ekleyebilir.” Dedi.

  • Sizin için oturum açın  Merchant Center hesabına.
  • Araçlar ve ayarlar menüsünü tıklayın  Merchant Center Ayarları [icon]  Merchant Center’ın sağ üst köşesinde.
  • “İşletme bilgileri” sayfasına gidin.
  • “İşletmeniz hakkında” sekmesinde “İşletme kimliği özellikleri” bölümüne gidin.
  • Açmak veya kapatmak için “Siyah sahipli olarak tanımlanır” seçeneğinin yanındaki geçiş düğmesini tıklayın. 
  • Ayrıca, işletmenizin ve ürünlerinizin Siyahlara ait işletmelerin yer aldığı sayfalarda potansiyel olarak görünmesini istiyorsanız “İşletmemi Siyahlara ait işletmelerin promosyonlarına dahil et” seçeneğinin yanındaki kutuyu işaretleyin. 

Google My Business. Google, Black’in yerel arama sonuçları ticari etiketini Temmuz 2020’de başlattı ve şimdi etiketi Google alışveriş sonuçlarına genişletiyor.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Google Etiket Yöneticisi


Google Etiket Yöneticisi

Neden umursuyoruz? Google şunları söyledi: “Google Trends veri karşılaştırmasına göre, Google’ın 12 ay ile Ocak 2020 ile Aralık 2020 arasındaki arama ilgisi son 12 ayda% 600 arttı. Ülkenin dört bir yanındaki insanlar” arıyor “Google, siyahlara sahip restoranların siyahların sahip olduğu kitapçılar ve “siyahların sahip olduğu güzellik ürünleri” siyah iş dünyasının çeşitliliği için daha çekici.

Google, “insanların sevdikleri siyah şirketleri desteklemesini ve bunlara para harcamasını kolaylaştırmak” istediğini söylüyor. Bu, Google’ın bunu yapmasının küçük bir yoludur ve siyah bir şirketseniz, bunu ürün sonuçlarına eklemeyi düşünmelisiniz.

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. Google Siyahiler için ürünler sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. Bizleri sosyal medya adreslerimizden Takip edebilirsiniz. Ayrıca Diğer Web Tasarım Bültenimize de Göz gezdirmenizi İsteriz.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Google Sıralamayı iyileştirmek


Bizi Facebook ve Twitter ( X ) hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Websesi
Websesihttps://websesi.com/
Site yönetimi olarak, sizler için güncel ve faydalı içerikler üretmeye devam ediyoruz. 2020 yılından beridir, Websesi ailesinde bir çok editör içerik üretmiştir. Tüm editörlerimizin üstün katkıları ve cabaları sayesinde Websesi.com büyümeye devam ediyor!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

POPÜLER İÇERİKLER