Cumartesi, Nisan 20, 2024

ÇOK OKUNANLAR

İLGİLİ YAZILAR

Gotham Knights çıkış tarihi ne zaman, fragman ve daha fazlası

Gotham Knights çıkış tarihi ne zaman? Batman yıldızı olmadan bir Batman oyunu yapmak cesur bir hamleydi. Ancak Gotham Knights, Kara Şövalye’nin kariyerleri gece suçlarından ilham alan bazı genç süper kahramanları desteklediği kesin. Çok cesur bir oyun yapıyor – Savaş – Kanunsuzluk. Şimdiye kadar Bat Ailesi’nin maceraları oldukça heyecanlı görünüyor. Bu oyun, Warner Bros.’un yakın gelecekte piyasaya sürülecek başka bir DC-UE macera oyunu olan Suicide Squad:

Killing the Justice League ile karıştırılmamalıdır. DCEU. .Eğer yardımı olacaksa, Arkham oyununda Suicide Squad resmen evrene girerken sadece Gotham Knights’ın bağımsız olduğunu unutmayın. En son çıkış tarihi bilgilerinden karakterler, ayarlar, olay örgüsü. Çok oyunculu oyuncu ve daha fazlası hakkındaki ayrıntılara kadar Gotham Knights hakkında bilmeniz gereken her şey için okumaya devam edin.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Outlander 7. Sezon Çıkış Tarihi


Gotham Knights çıkış tarihi ne zaman

Gotham Knights’ın şu anda 25 Ekim 2022’de piyasaya sürülmesi bekleniyor ve orijinal 2021 yayın penceresinden ertelendi. Şimdiye kadar, bu yılın zemini, sürümler açısından oldukça sessiz görünüyor. Bu nedenle, eğer hedefine ulaşmayı başarırsa, Gotham Knights, 2022’nin 3. / 4. çeyreğindeki en büyük sürümlerden biri olacak.

Gotham Knights Fragman

PC için Microsoft Windows’a ek olarak Gotham Knights, mevcut ve önceki nesil PlayStation ve Xbox konsollarında yayınlanacak. Oyunun tüm sürümleri aynı çıkış tarihini paylaşacak. Aşağıda geçen Ekim ayının son fragmanına göz atın:

Gotham Knights Fragman

Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Yellowstone 5. Sezon Çıkış Tarihi


Gotham Knights konusu

Gotham Knights, Gotham’da (diğerlerinin yanı sıra) geçiyor, ancak Gotham alıştığımızdan biraz farklı bir ortamda. Sahnenin bu versiyonunda hem Batman hem de Komiser Gordon öldürülür ve şehir hızla kanunsuzluğa düşer. Bu ve ölümünden sonra Kara Şövalye’nin çağrısı, Batman’in eski öğrencilerini (biri aynı zamanda Gordon’un kızıdır.) Gotham Şövalyeleri olmak için güçlerini birleştirmeye sevk etti. Batman’in genç halefi, akıl hocasını ve en güçlü müttefikini kaybettikten sonra. Sembolik olarak (ve Barbara’nın durumunda, kelimenin tam anlamıyla) yetim kaldı. Kendi motivasyonunu geliştirmekle karşı karşıya kaldığı için, şovun ana teması aile olacak. Kendi grubu kurucu üye değildir. Gotham’ın sokaklarında devriye gezmenin ve irili ufaklı kötü adamları engellemenin yanı sıra. Gotham Knight’ın planının arkasındaki itici güç, kahramanların Batman Killer’ın kimliğini ortaya çıkarma girişimi olacak gibi görünüyor.

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. Gotham Knights çıkış tarihi sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. bizleri sosyal medya adreslerimizden takip edebilirsiniz. Ayrıca Websesi’nin Diğer Ne Zaman Bültenlerine de Göz gezdirmenizi İsteriz.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Our Father Netflix Çıkış Tarihi


Bizi Facebook ve Twitter ( X ) hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Websesi
Websesihttps://websesi.com/
Site yönetimi olarak, sizler için güncel ve faydalı içerikler üretmeye devam ediyoruz. 2020 yılından beridir, Websesi ailesinde bir çok editör içerik üretmiştir. Tüm editörlerimizin üstün katkıları ve cabaları sayesinde Websesi.com büyümeye devam ediyor!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

POPÜLER İÇERİKLER