Pazartesi, Şubat 26, 2024

ÇOK OKUNANLAR

İLGİLİ YAZILAR

Grand Theft Auto 6’nın Yayın Tarihi ve Sızıntılarla İlgili Güncellemeler

Önemli Noktalar

  • Grand Theft Auto 6, 2025 Nisan'dan önce çıkmayacak.

  • Sızıntılar, oyunun başarısını etkilemedi.

  • Take-Two, yaratıcı standartlara ulaşma hedefinde.

Take-Two Interactive CEO’su Strauss Zelnick, merakla beklenen video oyunu Grand Theft Auto 6’nın gelecek yıl piyasaya sürülmesinin planlandığını ve lansman penceresinin en erken 2025 Nisan ayından önce olmayacağını doğruladı. Şirketin son finansal raporu sırasında Zelnick, oyunun gelişimi hakkında bilgi verdi ve oyunun fragmanının daha önce sızdırılmasıyla ilgili endişeleri ele aldı.

Sızıntının Hayal Kırıklığı ve Etkisi

Rockstar Games tarafından belirli bir tarih ve saat için planlanan fragman, Twitter’da beklenmedik bir şekilde ortaya çıkarak resmi yayının öne çekilmesine neden oldu. Zelnick, IGN’ye verdiği demeçte, bu tür olayların geliştirme ekibi için her zaman hayal kırıklığı yarattığını, ancak erken sızıntının projenin başarısına veya hayranlar arasındaki beklentiye önemli bir zarar vermediğine inandığını söyledi.

Zelnick, fragmana gösterilen coşkulu kamuoyu tepkisinden memnuniyet duyduğunu, viral olan fragmanın oyunun büyük bir takipçi kitlesine sahip olduğunu gösterdiğini belirtti. Sızıntının hayal kırıklığı yaratan doğasına rağmen, oyunun yayınlanması etrafındaki heyecan ve ivmeden bir şey kaybetmediğini vurguladı.

Önceki Sızıntı ve Geliştirme Güvencesi

Oyun, Eylül 2022’de bir hacker tarafından 50 dakikadan fazla erken oyun içi görüntünün sızdırılmasıyla daha önce bir sızıntı yaşamıştı. Lapsus$ grubuyla ilişkilendirilen sözde hacker, daha sonra yargılanacak psikiyatrik olarak uygun bulunmadı. Bu olayın ardından Take-Two, sızıntının Grand Theft Auto 6’nın gelişimini etkilemediğini hissedarları ve oyunculara temin etti.

Xbox Series X/S, PlayStation 5 ve PC’de kullanıma sunulacak olan Grand Theft Auto 6, yaratıcı mükemmelliğe ulaşma hedefiyle geliştiriliyor. Zelnick, oyunun ekip tarafından optimal yaratıcı standartlara ulaşıldığına inanıldığında yayınlanacağını belirtti ve hayranları önümüzdeki aylarda daha fazla güncelleme için sabırsızlanmaya çağırdı.

Fragman sızıntılarından kaynaklanan aksilikler, Grand Theft Auto 6’ya olan heyecanı azaltmadı, zira Take-Two Interactive liderliği, en yüksek yaratıcı ölçütleri karşılayan bir oyun sunma taahhüdünü vurguluyor. Dünya çapındaki oyuncular için olağanüstü bir deneyim üretmeye odaklanılırken, oyun topluluğu daha fazla haber için sabırsızlıkla bekliyor.

  • Grand Theft Auto 6, 2025 Nisan’dan önce çıkmayacak.
  • Sızıntılar, oyunun başarısını etkilemedi.
  • Take-Two, yaratıcı standartlara ulaşma hedefinde.
Bizi Facebook ve Twitter ( X ) hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Web’s Editör
Web’s Editör
Web'in Dijital Sesi sloganıyla 2020 yılından bu yana yayın yapan websesi.com, teknoloji haberleri, trend teknolojik gelişmeler, oyunlar, girişim hikayeleri ve dünya çapında ses getiren her konuda seni bilgilendirmek için burada.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

POPÜLER İÇERİKLER