Pazar, Temmuz 21, 2024

ÇOK OKUNANLAR

İLGİLİ YAZILAR

GTA 25 Yaşında: GTA V Serisi 170 Milyon Kopya İle En Çok Satan!

Grand Theft Auto V (GTA V), piyasaya sürüldüğü günden bugüne kadar 170 milyondan fazla kopya satarak serinin en çok satanı oldu. İlk olarak 2013 yılında satışa çıkmıştı. Başka bir deyişle ilk kopyasını o yıl çıkarmıştı. Aradan 9 yıl geçti ve toplamda 170 milyon kopyaya ulaştı.

GTA V, GTAOnline İçin Ön Ayak Oldu

Oyuncuların kabadayılıklarını internete taşıdıkları sanal bir oyun alanı olan GTA Online, gücünü GTA 5’ten alıyor. GTA V ‘in başarısı, GTAO için önemli bir motivasyon kaynağı oldu. GTAOnline içerik oluşturucu, GTA’nın çevrimiçi topluluğunun önemli bir parçasıydı. Bu arada GTA, 25 yaşını tamamlayarak en uzun oyun serüvenlerinden biri oldu.

GTA Online‘ın çevrimiçi topluluklarda bu kadar uzun süredir gelişmesinin başlıca nedeni var. O da içerik oluşturucu sistemidir. Öte yandan 10 yıllık olmasına rağmen, YouTube videoları ve Twitch yayınları GTA 5 için devam ediyor. “San Andreas” sokaklarında çılgınca ve anlamsızca eğlenen oyuncular var. Bundan dolayı da GTA 5’i domine etmek cidden zor olacaktır. Özel modlar ve sunucular ile sürekli gelişen bu oyun bakalım ne zaman eski versiyonu domine edebilecek.

FiveM modu gibi popüler modlar, oyuncuların kendi özel sunucularını oluşturmasına izin veriyor. Bu da sonunda Twitch’te hala büyük bir varlığa sahip olan GTA rol yapma çılgınlığına yol açtı.


FiveM Silah Kodları Konumuza Göz Atabilirsiniz


Ayrıca GTA rol yapma yayıncısı oyun hakkında bir gelişme paylaştı. “Bir yıldan fazla bir süredir bir şey deniyorum. En popüler özel sunucu olan NoPixel’de yarattığım Dominic adlı bir karakteri oynuyorum” dedi.

Bizi Facebook ve Twitter ( X ) hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Websesi
Websesihttps://websesi.com/
Site yönetimi olarak, sizler için güncel ve faydalı içerikler üretmeye devam ediyoruz. 2020 yılından beridir, Websesi ailesinde bir çok editör içerik üretmiştir. Tüm editörlerimizin üstün katkıları ve cabaları sayesinde Websesi.com büyümeye devam ediyor!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

POPÜLER İÇERİKLER