Cumartesi, Nisan 20, 2024

ÇOK OKUNANLAR

İLGİLİ YAZILAR

Gta 5 banka nerede – banka yeri nerede bulunur detaylı

Gta 5 banka nerede bulunur? GTA 5 Online tüm banka konumu listesini sizler için derledik. GTA 5 Online’da 20 banka binası vardır. Belirli bir tane mi arıyorsunuz? İşte tüm konumları sizler için sıralıyoruz. GTA Online’ın ana cazibe merkezlerinden biri çok sayıda çevrimiçi soygundur. Bu soygunların tümü gerçek bankalarda gerçekleşmese de, birçoğu gerçekleşir. Bu da bir banka soygununa katılmak için bankanın GTA 5 Online’da bankan nerede olduğunu bilmeniz gerektiği anlamına gelir. Oyundaki bankaların çoğu (Los Santos’taki çoğu bina gibi) Los Angeles’taki gerçek banka binalarından oluşuyor. Ancak, gerçek hayattaki muadilleri bizim için daha az önemlidir. Los Angeles gibi, Los Santos’un daha geniş dünyasında birçok banka mevcuttur. Bu bankaların hepsine erişilebilir veya gerçekten göz atmaya değer değil, ancak hepsinden bahsetmeye değer.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz; gta 5 düşük grafik modu


Gta 5 banka nerede

Oyundaki bazı özel çevrimiçi bankalara telefonunuzdan da erişebilirsiniz, ancak bu kılavuzda size en lazım olan bankaların nerede olduğunu öğreneceksiniz.

Sayfayı yer ilimlerine kayıt ederek banka soygunlarınızı gerçekleştireceğiniz zaman konumun nerede olduğunu rahatlıkla hatırlayabilirsiniz.

gta 5 banka yeri

Gta 5 de banka yerleri konumu listesini sizler için aşağıda listeledik. Tüm bankaları burada bulabilirsiniz. GTA 5 Banka yeri bilgilerini unutmamak için sayfamızı yer ilimlerine kayıt ediniz.

Fleeca Banka Nerede Bulunur?

Fleeca Banka Nerede
Fleeca Banka Nerede

Fleeca bankalarının yedi tane yeri var. İşte Tüm listesine buradan erişebilirsiniz;

  1. Pillbox Hill semtindeki Vespucci Bulvarı’ndaki Lejyon Meydanı.
  2. Morningwood’daki Bulvar Del Perro’da.
  3. Alta’daki Hawick Bulvarı ve Metero Caddesi’nde.
  4. Burton’daki Hawick Caddesi boyunca.
  5. South Rockford Drive ve Palomino Bulvarı’nın köşesinde, Vespucci Kanallarındaki Vespucci Alışveriş Merkezi’nin bir parçası. Bu özel banka erişilebilir değil.
  6. Los Santos County, Banham Kanyonu’ndaki Büyük Okyanus Otoyolu boyunca.
  7. Blaine County’de, Harmony’deki Route 68’de.

 

Kayton Banka Nerede Bulunur?

Kayton Banka Nerede
Kayton Banka Nerede

Kayton Bankası Group’un ofisleri, Little Seoul’deki Vespucci Avenue ve Ginger Street’in kesiştiği noktada yer almaktadır. Ofis Arirang Plaza’da. Kayton Towers, San Andreas Bulvarı ve Movie Star Yolu üzerinde, yine Küçük Seul’de bulunan 15 katlı üç binadır.

Lombank Banka Nerede Bulunur?

Lombank Nerede
Lombank Nerede

Lombank‘ın iki ana ofis yeri ve üç küçük şube yeri vardır. Ana ofis binaları, Lombank West ve Lombank Tower. Sırasıyla Boulevard Del Perro ve Bay City Avenue ve Power Street ve Vespucci Boulevard üzerinde yer almaktadır. Lombank West, Del Perro’da, Lombank Tower ise şehir merkezinde. Üç konumuda şunlardır:

  1. Küçük Seul’deki San Andreas Bulvarı, Ginger Caddesi ve Palomino Bulvarı ile çevrilidir.
  2. Rockford Hills’de, South Boulevard Del Perro ve Mad Wayne Thunder Drive’ın köşesinde.
  3. Vespucci Kanallarındaki Aguja Caddesi’nde. Bu en küçük konumdur ve küçük bir şerit alışveriş merkezinin parçasıdır.

Maze Bank Banka Nerede Bulunur?

Maze Bank Nerede
Maze Bank Nerede

Maze Bankası, ikonik Labyrinth Bank kulesi sayesinde muhtemelen GTA Online’daki en tanınmış şube adıdır. Ancak bazıları diğer iki şube konumundan haberdar olmayabilir. Maze Bank West, Del Perro’da Refah Bulvarı’nda yer almaktadır. Ayrıca Del Perro’daki Bay City Bulvarı’nda daha küçük bir şubesi vardır. Oyundaki en yüksek kulelerden biri olan 96 katlı Labyrinth Bank Tower, kilometrelerce uzaktan görülebilir. Pillbox Tepesi’nde bulunur ve Vespucci Bulvarı, Alta Bulvarı, San Andreas Bulvarı ve Power Hill ile çevrilidir.

Pasifik Standart Kamu Mevduat Bankası Nerede

Pasifik Standart Kamu Mevduat Bankası Nerede
Pasifik Standart Kamu Mevduat Bankası Nerede

Pacific Standard Public Deposit Bank, Vinewood şehir merkezindeki Vinewood Caddesi üzerinde yer almaktadır. Bu, Pacific Standard Job görevinden tanıyacağınız ve girişin üzerindeki büyük renkli afişten anında tanıyacağınız bir bankadır.

Penris Banka Nerede Bulunur?

Penris Banka Nerede
Penris Banka Nerede

Penris’in GTA Online’da iki yeri var. İlki, Swiss Street’teki Downtwon Los Santos. Binanın tepesindeki büyük göz küresi işareti kaçırılmamalıdır. Başka bir yer, Rockford Hills’deki Marathon Bulvarı boyunca.

Union Depository Banka Nerede Bulunur?

Union Depository Banka Nerede
Union Depository Banka Nerede

Union Depository Tower Bankası gökdelenlerinin daha küçüğüdür. Kampanya sırasında “The Big Score”un gerçekleştiği Power Street’te. Taş kaideli büyük cam bir yapıdır. İster soygundan önce bölgeyi keşfediyor olun, ister sadece Los Santos’u gezin. Bu sürekli genişleyen başlıkta kontrol edilecek içerik sıkıntısı yok ve bu bankalar başlamak için harika bir yer.

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. Gta 5 banka nerede sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. Bizleri sosyal medya adreslerimizden Takip edebilirsiniz. Ayrıca Diğer GTA Haberleri Bültenimize de Göz gezdirmenizi İsteriz.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz; Gta 5 PS4 Hile


Bizi Facebook ve Twitter ( X ) hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Websesi
Websesihttps://websesi.com/
Site yönetimi olarak, sizler için güncel ve faydalı içerikler üretmeye devam ediyoruz. 2020 yılından beridir, Websesi ailesinde bir çok editör içerik üretmiştir. Tüm editörlerimizin üstün katkıları ve cabaları sayesinde Websesi.com büyümeye devam ediyor!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

POPÜLER İÇERİKLER