Cumartesi, Temmuz 20, 2024

ÇOK OKUNANLAR

İLGİLİ YAZILAR

GTA 5 Telefon Açma (Telefon Nasıl Açılır)

GTA 5 Telefon Açma Nasıl Yapılır? GTA 5 Telefon Numara Yazma için yapılması gerekenler nelerdir? İşte GTA Online’da telefon açma kodu nasıl açılacağına dair adım adım bir kılavuz. Ankesörlü telefon aramaları, yeni bir RP istismarı sayesinde son zamanlarda GTA Online’da sıcak bir konu haline geldi. İşte GTA Online’da Ankesörlü telefon açma kilidinin nasıl açılacağına dair adım adım kısa bir kılavuz:

 1. Güvenlik Sözleşmelerinin kilidini açmak için bir Ajans satın alın.
 2. Üç Güvenlik Sözleşmesini tamamlayın (herhangi biri yapacaktır). Bunlar, Ajansın ofisi aracılığıyla veya Franklin’i arayarak edinilebilir.
 3. Franklin, üçüncü Güvenlik Sözleşmesini tamamladıktan sonra oyuncuyu arayacak.
 4. Daha sonra oyuncular, mini haritada mavi bir telefon simgesi olan bir ankesörlü telefona serbest modda yaklaşmalıdır.

Yukarda ki adımlar oldukça Bu kolaydır. Ancak oyunculara güvenmek yerine ofiste güvenli bir sözleşmeyi seçmeleri önerilir. Franklin’in telefonunda. Bunun nedeni, Franklin’in her biri on dakika süren (diğer seçeneklere kıyasla verimsiz) varlık koruma görevleri atayabilmesidir.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz; GTA 5 Karakter Nasıl Değiştirilir


gta 5 telefon nasıl açılır

GTA 5 Telefon Açma
GTA 5 Telefon Açma

Bir oyuncu (herhangi bir yerde) bir temsilci satın aldığında, yalnızca üç güvenlik sözleşmesi tamamlaması gerekir. İşte buda doğal olarak şu soruyu bize soruyor Gta 5 telefon nasıl açılır? GTA Online şu anda aşağıdaki güvenlik protokolü türevlerine sahiptir:

 • Varlık Koruması
 • çete fesih
 • Varlıkları Sıvılaştır
 • Değerli Eşyaları Kurtar
 • Kurtarma operasyonu
 • Araç Kurtarma

Her tür güvenlik protokolü birden fazla görev içerir. Herhangi üç güvenlik sözleşmesinin tamamlanması, oyuncuların ödemeli arama isabetlerini denemesine izin verecektir. Güvenlik protokollerine kurumun bilgisayarında veya Franklin’i arayarak ulaşılabilir.

Oyuncular bunu herhangi bir oturumda (genel veya özel), çalan bir ankesörlü telefona yaklaşarak veya Franklin aracılığıyla talepte bulunarak yapabilirler.

Alabilecekleri olası hedefler şunlardır:

 • CEO
 • kurucu ortak
 • Yargıç
 • Popstar
 • Teknoloji Girişimcisi
 • Troller
 • Bayiler
 • tetikçiler

gta 5 telefon açma

İnsanların Ankesörlü Telefon Hitlerinin nasıl açılacağını aramalarının ana nedenlerinden biri “Popstar” gönderisidir. 16 Şubat 2022 itibariyle, oyuncuların araçlarını Popstar’lara park ederek sürekli olarak RP toplamasına olanak tanıyan bir RP açığı var. GTA Online oyuncularına The Popstar Euro’yu kolayca onarabilecek ağır hizmet tipi bir araç kullanmaları tavsiye edilir. Oradan onu arabadan çıkarmaları ve kendi aletleriyle hafifçe ezmeleri gerekiyor (onu öldürmediğinizden emin olun). Oyuncunun arabası sırtlarında olmalıdır (böylece 250 RP açılır penceresini göremezler).

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. GTA 5 Telefon Açma sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. Bizleri sosyal medya adreslerimizden Takip edebilirsiniz. Ayrıca Diğer GTA Haberleri Bültenimize de Göz gezdirmenizi İsteriz.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: GTA 5 Araba Kayboldu


Bizi Facebook ve Twitter ( X ) hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Websesi
Websesihttps://websesi.com/
Site yönetimi olarak, sizler için güncel ve faydalı içerikler üretmeye devam ediyoruz. 2020 yılından beridir, Websesi ailesinde bir çok editör içerik üretmiştir. Tüm editörlerimizin üstün katkıları ve cabaları sayesinde Websesi.com büyümeye devam ediyor!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

POPÜLER İÇERİKLER