Pazar, Nisan 14, 2024

ÇOK OKUNANLAR

İLGİLİ YAZILAR

GTA 6 Sızıntısı İle İlgili Bir Bilgisayar Korsanı Gözaltına Alındı

GTA 6 sızıntısı Rockstar Games şirketini hayal kırıklığına uğrattı. Öte yandan bir bilgisayar korsanı şüpheli olarak gözaltına alındı. Henüz resmi adı bile kesinleşmemişken veya duyurusu yapılmadı. Fakat yinede oyunun nasıl bir temaya sahip olacağı yönünde sızıntılar ortaya çıktı. Bonnie ve Clyde tipi bir hikayeye sahip ve soygun temalı bir oyun olacakmış.

GTA 6 Haberleri Oyunseverleri Heyecanlandırdı

2013 yılından beridir GTA5 oyunseverleri belkide bu anı bekliyorlardı. Sonunda GTA6 haberi ilk duyumlara göre piyasada olacakmış. Soygun temalı olacağı yönünde bilgiler var.

GTA 6

GTA 6 sızıntısı Rockstar Games, bir sonraki Grand Theft Auto oyununun ilk görüntülerini ve videolarını kaptırdı. Sonuç olarak artık oyun hakkında iyi kötü biraz bilgimizin olduğunu biliyoruz.

GTA6 Haberleri Nasıl Sızdı?

GTA 6 ‘nın ön geliştirme aşamasındaki bir sürümüne bir bakış sağlayan bir dizi dosyasının ortaya çıktığı bilgisine rastlanıldı. Öyleki dosya içindeki resim ve videolarda ortaya çıkınca oyun hakkında bazı bilgilerin netleştiğini görebiliyoruz. Tabi oyunun resmi olarak nasıl bir isme sahip olacağını henüz bilmiyoruz. Fakat oyun teması ve bazı görüntülerini artık biliyoruz.

Rockstar Games: Hayal Kırıklığına Uğradık!

Rockstar Games ve ana şirket Take-Two, oyun dosyalarındaki bu sızıntıya tepki göstererek hayal kırıklıklarını dile getirdiler. Ancak yinede hayranlarına geliştirmenin devam ettiği konusunda güvence vererek tasarımın henüz başında olduklarını söylediler. Bilgisayar korsanlığından sorumlu olduğuna inanılan bir şüpheli gözaltına alındı. ​​Habere göre bir gençlik gözaltı merkezinde daha fazla işlem yapılmak üzere tutuklandı.

Oyunseverlerin en büyük merakı şuan GTA 6 ne zaman çıkacak sorusu oldu. Önümüzdeki haftalarda bazı şeyler daha da kesinleşir. GTA 6 haberleri Websesi sitesinde!

Bizi Facebook ve Twitter ( X ) hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Websesi
Websesihttps://websesi.com/
Site yönetimi olarak, sizler için güncel ve faydalı içerikler üretmeye devam ediyoruz. 2020 yılından beridir, Websesi ailesinde bir çok editör içerik üretmiştir. Tüm editörlerimizin üstün katkıları ve cabaları sayesinde Websesi.com büyümeye devam ediyor!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

POPÜLER İÇERİKLER