Salı, Temmuz 23, 2024

ÇOK OKUNANLAR

İLGİLİ YAZILAR

GTA Gibi Oyunlar: PC için Benzeri açık dünya oyunu

GTA Gibi Oyunlar Nelerdir? Açık dünya oyunları söz konusu olduğunda, bugün bile çoğu oyuncu için GTA 5 genellikle ilk tercihtir. Fakat bu oyun 8 yıldan daha eski ve diğer GTA oyunları kadar tekrar oynama değeri yok. Bu nedenle, tamamlandıktan sonra oyuncular genellikle benzer bir sanal alan deneyimi sağlayan diğer oyunlara geçmek isterler.

GTA Benzeri Oyun

Bu makale, çok benzer açık dünya formüllerini takip eden bu türden 5 oyun içermektedir. Oynanışın bir kısmı GTA 5’ten neredeyse ayırt edilemezken, diğerlerinin sadece bazı benzerlikleri var.

Not: Bu makale yazarın görüşlerini yansıtmaktadır.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: GTA Online golf sahası


Alternatif olarak dört gözle bekleyeceğiniz bazı harika Gta gibi oyunlar

5) Far Cry 4

GTA Gibi Oyun
GTA Gibi Oyun

Far Cry serisi, GTA’nın üçüncü şahıs bakış açısı yerine tamamen birinci şahıs bakış açısıyla oynanıyor. Ayrıca Grand Theft Auto serisi ile paylaşılan bir açık dünya ortamına ve mekanizmalara sahip. Far Cry 4’te oyuncular farklı araçlara binebilir. Birden fazla silah kullanabilir, açık dünya haritasını özgürce keşfedebilir ve tümü GTA 5’te bulunabilecek hayvanları avlayabilir.

4) Sleeping Dogs

GTA Benzer Oyun
GTA Benzer Oyun

“Sleeping Dog”, orijinal olarak GTA serisine doğrudan bir rakip olarak piyasaya sürülen True Crime oyun serisinin manevi devamıdır. GTA 5’e çok benzemesine rağmen, “Sleeping Dog” daha çok yakın dövüşe odaklanıyor ve dövüş sistemi “Batman: Arkham” serisine çok benziyor. Bu silahlar hala mevcut olsa da oyuncular GTA 5 gibi devasa bir cephanelik taşıyamıyorlar.

3) Mafya 2

GTA Benzer Oyunlar
GTA Benzer Oyunlar

Mafia serisi GTA oyunu ile hemen hemen aynı ve serinin ikinci bölümü en iyilerinden biri olarak kabul ediliyor. GTA serisinin modern arka planının aksine bu oyunun arka planı 1950’ler. Bu dizi, kolluk kuvvetlerine daha fazla vurgu yapıyor ve polis, hız yapma gibi küçük ihlallere yanıt veriyor. Bu nedenle, GTA 5’ten farklı olarak, “Mafia 2″deki oyuncular sonuçsuz bir sürüşe çıkamaz veya öfkelenemez.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: GTA için en iyi Bilgisayar


2) Mafia: Definitive Edition

İlk Mafia oyununun son versiyonu, bugüne kadarki en etkileyici açık dünya oyunlarından biridir. “Mafia 2″den farklı olarak, oyuncuların açık dünya haritasını istedikleri gibi keşfetmelerine olanak tanıyan “serbest sürüş” işleviyle birlikte gelir.

1) Red Dead Redemption 2

Rockstar’ın kendi Red Dead Redemption 2’si genellikle tüm zamanların en büyük açık dünya oyunlarından biri olarak kabul edilir. Oyun, gerçekçiliğe benzersiz bir ilgi ve çok gerçekçi ve son derece ayrıntılı bir oyun dünyası ile karakterizedir.

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. GTA Gibi Oyunlar sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. Bizleri sosyal medya adreslerimizden Takip edebilirsiniz. Ayrıca Diğer GTA Haberleri Bültenimize de Göz gezdirmenizi İsteriz.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: GTA 5 Karakter Nasıl Değiştirilir


Bizi Facebook ve Twitter ( X ) hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Websesi
Websesihttps://websesi.com/
Site yönetimi olarak, sizler için güncel ve faydalı içerikler üretmeye devam ediyoruz. 2020 yılından beridir, Websesi ailesinde bir çok editör içerik üretmiştir. Tüm editörlerimizin üstün katkıları ve cabaları sayesinde Websesi.com büyümeye devam ediyor!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

POPÜLER İÇERİKLER