GTA+ nedir? GTA Online’da Fiyatları avantajlar ve daha fazlası

GTA+ nasıl alınır?
GTA+ nedir
GTA+ nedir

GTA+ nedir? Rockstar, Grand Theft Auto Online’dan para kazanmanın yeni bir yolunu buldu, ancak yalnızca yeni nesil konsol oyuncuları için. Grand Theft Auto Online, Rockstar Games için çok para toplamaya devam ediyor. Kullanıcılar için devam eden faydaları olan yeni bir abonelik tabanlı hizmet olan GTA+’nın piyasaya sürülmesiyle bu trendi sürdürecek gibi görünüyor. Rockstar Games’e göre, GTA+ olmak size GTA Online Tokens.

RP bonusları, üyelere özel indirimler, mülke erişim ve daha fazlasına aylık aboneliklerde 500.000 ABD Doları verir. Aylık garantili 500.000$’a ek olarak, kazançlar oyuncuların ne kadar süreyle abone olduklarına bağlıdır. GTA+ ile ilgili birkaç uyarı var, o yüzden bilmeniz gereken her şeye geçelim.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: GTA JP Ne Demek


GTA Online’da kimler GTA+ Alabilir

GTA Online, önceki nesil konsollardan (PS4 ve Xbox One) mevcut nesil donanımlara… (Xbox Series X/S ve PS5) ve PC’ye kadar çeşitli konsollarda mevcuttur. Geçen Aralık ayına kadar çok oyunculu bileşen PlayStation 3 ve Xbox 360’ta bile mevcuttu. Ne yazık ki PC’de veya önceki nesil konsollarda oynayanlar içindir. GTA+ yalnızca PlayStation 5, Xbox Series S ve Xbox Series X oyuncularına sunulacak.

GTA+ abonelik Fiyatları

GTA+ programına hak kazanırsanız, maliyet aylık 5,99 ABD dolarıdır. Şu anda, Rockstar herhangi bir yıllık ücret planı açıklamadı. Nitelikli bir sunucuya sahip olmak için tek gereksinim vardir. Grand Theft Auto V veya GTA Online’ın bir kopyasını içeren bir platform hesabı gerekir. GTA+ aboneliği satın almayı seçtiğiniz platform için geçerli bir kayıtlı ödeme yöntemidir. GTA+’ya katılmak için PS5’teki PS Store’a göz atın. Microsoft Store’u ziyaret edin (Xbox oyuncusuysanız) ve 5,99$’lık ilk kayıt ücretini ödeyin.


Ayrıca Şu Haberimizi de Okuyunuz: GTA San Andreas Bisiklet Hilesi


GTA+ nedir ve Ödülleri Nelerdir?

  • 500.000 GTA$ otomatik olarak Labirent Banka Hesabınıza gönderilir.
  • Principe Deveste Eight. Genel halk tarafından satın alınmadan önce ücretsiz Hao’s Special Works yükseltmesiyle birlikte. Artı HSW Orange Trip ve HSW CMYK Glitch Liveries.
  • La Mesa’da bulunan Auto Shop, Los Santos Tuners’dan çeşitli oyun güncellemeleri sunar. Mevcut Auto Shop sahipleri, hiçbir ek ücret ödemeden La Mesa’ya yerleşebilir.
  • LS Car Meet Üyelik ücretlerinden feragat edildi. GTA+ sahibi mevcut LS Car Meet üyelerine bu etkinlik döneminde 50.000 GTA$ geri ödenecektir.
  • Yat sahipleri, herhangi bir ek ücret ödemeden Aquarius Super Yacht’a upgrade yapabilirler.
  • Gussét Frog Tişört ve Broker Prolaps Basketbol Üstü ve Şortu otomatik olarak gardırobunuza eklendi.
  • Mammoth Avenger, HVY APC ve TM-02 Khanjali için Konveyör Görünümü.
  • Otomobil Mağazası için ücretsiz boya ve amblem seçenekleri.
  • Hao’nun Özel İşler Yarışı Serisinde 3X GTA$ ve RP.
  • Sokak Yarışı Serisinde 2X Araba Temsilcisiyle Tanışın.

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. GTA+ nedir sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. Bizleri sosyal medya adreslerimizden Takip edebilirsiniz. Ayrıca Diğer GTA Haberleri Bültenimize de Göz gezdirmenizi İsteriz.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Xbox One için GTA 5 hileleri


Bu içeriğe oy verin!