Perşembe, Temmuz 25, 2024

ÇOK OKUNANLAR

İLGİLİ YAZILAR

GTA Online en iyi silah nedir?

GTA Online en iyi silah nedir? Kısa bir süre önce GTA Online, çeşitli fütüristik ve uzaylı benzeri silahlar içeren bir DLC ekledi. Oyunun bir noktasında, bir nedenden ve değerden dolayı oyuncunun her şeye sahip olması gerekir. Her şey yüksek bir bedel ödemeye değer. GTA Online, silah doldurmasıyla ünlüdür. Şaşırtıcı bir şekilde, geliştiriciler yeni silahlar eklemeye devam ediyor. Karşılaştırma için gelecekteki iki stil seçeneği göstermek, bu sorunu keşfetmenin en iyi yolu olabilir.


Ayrıca Şu Haberimizi de Okuyunuz: GTA San Andreas çift silah nasıl alınır


Oyundaki en kullanışlı silahı ararken, onu neyin böyle yaptığını düşünmemiz gerekiyor. Örneğin, lazer teknolojisi veya başka bir yerçekimi tahrik sistemi var mı? Hızlı ateş eden bir silah mı yoksa zamanında yeniden doldurulması gerekiyor mu? Son olarak, geleceğin en durdurulamaz ve ölümcül silahı mı?

GTA Online en iyi silah nedir?

Up’N’Atomizer

GTA Online modu Up-N-Atomizer, ilk bakışta oyundaki en kullanışlı silah gibi görünse de o Red Herring. Yani tam olarak göründüğü gibi değil. Bu silahın, GTA Online modunda kullanıldığında açıkça görülen uzaylı teknolojisi olma olasılığı daha yüksektir. Widowmaker ve Evil Hellman dahil olmak üzere diğer fütüristik silahların aksine, bu tabanca boyutundaki lazer silahı, muhtemelen bu gezegenden gelmediği için çok fazla puan kaybetti. GTA Online en iyi silah nedir?

Uzaylılar zaten buradaysa, öyle görünse bile teknoloji o kadar “kullanışlı” olmayacak.

GTA Online en iyi silah nedir
GTA Online en iyi silah nedir

İkincisi, GTA Online modunda bir arabayı çevirmek veya Up-N-Atomizer’ın patlamasıyla haritadaki diğer oyuncuları vurmak ne kadar canlı olursa olsun, birden fazla düşüşe sahiptir. Atışlar arasında 2 saniyelik yeniden yükleme süresi olan tek atışlı bir silah, aracı doğrudan yok etmiyor veya diğer oyuncuları gerçekten kolayca öldürmüyor ve o kadar da ölümcül değil. İlginç bir giriş, ancak “en fütüristik” testte başarısız oldu.


Ayrıca Şu Haberimizi de Okuyunuz: GTA Online karakter nasıl oluşturulur


Railgun

GTA Online en iyi silah
GTA Online en iyi silah

GTA Online modunda ve hatta tüm dünyada geleceğin en olağanüstü ve en iyi silahı olan Railgun, geleceğin silahları için standardı belirliyor. Birçok kişi, ilk kez bir Hollywood filminde ortaya çıkan Railgun konseptini hatırlayabilir. Aslında, bu silah fikri geçen yüzyılın en iyi bilim kurgu yazarlarından bazılarından beri var.

Daha spesifik olarak, GTA Online hayranları Arnold Schwarzenegger’in bahsettiği silah klasiklerinden bazılarını hatırlayabilir! Şimdi bu güvenebileceğiniz bir onaydır.

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. GTA Online en iyi silah sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. Bizleri sosyal medya adreslerimizden Takip edebilirsiniz. Ayrıca Diğer GTA Haberleri Bültenimize de Göz gezdirmenizi İsteriz.

Bizi Facebook ve Twitter ( X ) hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Websesi
Websesihttps://websesi.com/
Site yönetimi olarak, sizler için güncel ve faydalı içerikler üretmeye devam ediyoruz. 2020 yılından beridir, Websesi ailesinde bir çok editör içerik üretmiştir. Tüm editörlerimizin üstün katkıları ve cabaları sayesinde Websesi.com büyümeye devam ediyor!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

POPÜLER İÇERİKLER