Perşembe, Temmuz 25, 2024

ÇOK OKUNANLAR

İLGİLİ YAZILAR

GTA Online karakter nasıl oluşturulur?

GTA Online karakter nasıl oluşturulur? GTA Online moduna başlamadan önce oyuncular, Karakter oluşturma işleminin nasıl olacağını öğrenmelidir. Karakter yaratma sürecinde, olmak istedikleri kişi olabilirler. Ancak diğer oyunlar kadar basit değil. Oyuncular görünüşlerini seçemez veya tercih edemezler. Aksine, görünümleri karmaşık faktörler tarafından belirlenir. Bu, Makale Gta Online’da Karakter oluşturmayı bilmeniz gerekenler hakkında yararlı bir kılavuzdur.


GTA Online karakter nasıl oluşturulur
GTA Online karakter nasıl oluşturulur

GTA Online karakter nasıl oluşturulur?

Oyuncu bir karakter oluşturduğunda kişiselleştirme yeterli olmuyor. Peki ya GTA Online karakter nasıl oluşturulur? Oyunda Görünümlerinizi istediğiniz gibi manuel olarak değiştiremezsiniz. Bunun yerine, birkaç seçenek seçmeleri gerekir. GTA Online, bu seçimlere göre görünümü belirleyecek.

İlk olarak Ailenizi belirleyin;

gta online karakter nasil olusturulur 3

GTA Online’da bir karakter yaratmak için oyuncuların geleneklerini anlamaları gerekir. İstedikleri ebeveyni seçebilirler. Bundan sonra oyuncu görünüşünü annesine veya babasına göre değiştirebilir. İlginç bir şekilde, geçmişten birkaç karakteri tanıyabilirler. Claude, Misty ve Niko Aileniz olabilir.


GTA Online Karakter Oluşturma için Bir yaşam tarzı seçin

GTA çevrimiçi oyuncuları lüks bir yaşam ister. Ancak, arzuyu akıllarında tutmaları gerekir. Karakter yaratırken bir yaşam biçimi seçmelidirler. Toplamda yedi güç kaynağı vardır. Bunlar aşağıdaki gibidir:

 • Uykuda : Dayanıklılığı, gücü, gizliliği ve akciğer kapasitesini artırır.
 • Arkadaşlarınız ve ailenizle : Dayanıklılığı ve gücü artırır; atış becerilerini azaltır
 • Spor yapmak ve egzersiz yapmak : Dayanıklılığı, gücü ve akciğer kapasitesini artırır; atış ve sürüş becerilerini azaltır
 • Yasal iş yapmak : Dayanıklılığı, gücü ve akciğer kapasitesini artırır; sürüş becerilerini azaltır
 • Kanepede oturmak : Araba sürmeyi ve uçmayı artırır; dayanıklılık, güç ve akciğer kapasitesini azaltır
 • Parti : Atış ve gizliliği artırır; dayanıklılık, güç ve akciğer kapasitesini azaltır
 • Yasadışı iş yapmak : Atış ve sürüş becerilerini artırır; akciğer kapasitesini azaltır
gta online karakter nasil olusturulur 6

Oyuncular bu kategorilerin her birine 24 saat yatırım yapmalıdır. Rezervasyon yapılabilecek maksimum saat sayısı aşağıdadır:

 • uyku : 12 saat
 • Arkadaşlarınız ve ailenizle : Dört saat
 • Spor yapmak ve egzersiz yapmak : Sekiz saat
 • Yasal iş yapmak : 10 saat
 • Kanepede oturmak : Sekiz saat
 • Parti : Sekiz saat
 • Yasadışı iş yapmak : Sekiz saat

Uyku, herhangi bir beceriyi azaltmayan tek kategoridir.

Karakterini Değiştir

Karakterini Değiştir
Karakterini Değiştir

Son olarak, oyuncu bazı detayları değiştirebilir. Bir karakter oluşturduklarında, bazı aksesuarlar ekleyebilirler. Buna şapkalar ve gözlükler dahildir. Oyuncular ayrıca saç stillerini ve renklerini de değiştirebilirler. Bütün bunlar aynı zamanda yaşa kadar uzanır.

Tüm Bu İşlemleri Yaptıktan sonra Karakterinizi Özelleştirebilirsiniz;

GTA Online Karakter Oluşturma
GTA Online Karakter Oluşturma

GTA Online modu, “Karakter oluşturma” işlevinin özelleştirilmesinden yoksundur. Ama daha sonra bu özellik getirildi. Oyuncular oyun boyunca çeşitli kıyafetler satın alabilirler. Öne çıkan bir örnek maskelerdir.

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. GTA Online karakter nasıl oluşturulur? sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. Bizleri sosyal medya adreslerimizden Takip edebilirsiniz. Ayrıca Diğer GTA Haberleri Bültenimize de Göz gezdirmenizi İsteriz.

Bizi Facebook ve Twitter ( X ) hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Websesi
Websesihttps://websesi.com/
Site yönetimi olarak, sizler için güncel ve faydalı içerikler üretmeye devam ediyoruz. 2020 yılından beridir, Websesi ailesinde bir çok editör içerik üretmiştir. Tüm editörlerimizin üstün katkıları ve cabaları sayesinde Websesi.com büyümeye devam ediyor!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

POPÜLER İÇERİKLER