Perşembe, Haziran 13, 2024

ÇOK OKUNANLAR

İLGİLİ YAZILAR

GTA San Andreas Definitive Edition APK çıkış tarihi beklemeli miyiz?

GTA San Andreas Definitive Edition APK çıkış tarihi beklemeli miyiz? GTA: The Trilogy-Definitive Edition, PC ve oyun konsollarında yayınlandı. GTA San Andreas Mobil Apk versiyonu çıkıp çıkmayacağı kesin değil diyebilir miyiz? Mobil oyuncular artık oynama sırasının kendilerine geldiğinden endişe ediyor.

Mobil versiyonun yakında kullanıma sunulup sunulmayacağını bilmek istiyorlar. Rockstar henüz bir tarih açıklamadı ancak bazı hayranlar yakında bir çıkış tarihi bekliyor. Bu makale, bu hayranların varsayımlarının doğru olup olmadığını ve GTA San Andreas Definitive Edition’ın yakın gelecekte bir çıkış tarihi alıp almayacağını araştırıyor.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: GTA 4 sistem gereksinimleri


GTA San Andreas Definitive Edition APK Rockstar yakın zamanda duyuracak mı?

GTA Trilogy’nin Android veya iOS cihazlarda çıkış tarihi henüz belirlenmedi. Rockstar muhtemelen bu yıl tarihi açıklayacak. Ancak oyuncular, kendilerine ait olduğunu iddia eden şüpheli web sitelerinden oyun APK’larını indirmeye çalışmamalıdır.

GTA San Andreas Mobile Çıkış Tarihi

GTA San Andreas Mobile Çıkış Tarihi Nedir? Oyunun son versiyonu 2022’nin ilk yarısında Play Store’da mevcut olacak. GTA San Andreas’ın son versiyonunun, üçlemedeki diğer oyunlarla aynı zamanda çıkması bekleniyor. Bunun nedeni, Rockstar’ın bu üç oyunu ayrı ayrı mobil cihazlarda yayınlama olasılığının daha yüksek olmasıdır. Bu nedenle, oyuncular bir oyunun diğerinden önce başlatılmasını beklememelidir.

GTA üçlemesine tepkiler çoğunlukla olumsuz çünkü oyun hatalar ve kusurlarla dolu.

Ancak birçok mobil oyun oyuncusu, Android ve iOS’ta daha kararlı bir sürüm almayı umuyor. Bu bağlantı noktasının Switch sürümüne benzer olması bekleniyor ancak grafikleri bozulmuş. Ancak Switch sürümü, PC/konsol sürümüyle aynı sorunlara sahiptir.


Ayrıca Şu Haberimizi de Okuyunuz: GTA San Andreas indirme boyutu


Aslında, GTA San Andreas, diğer tüm platformlar gibi, elde taşınabilir cihazlarda en popüler oyundur. Bu nedenle, mobil sürüm mevcut ana sürümle aynı durumda yayınlanırsa oyun çok dengesiz olacaktır. Pek çok hayran, mobil versiyonun grafiklerinin Switch ile karşılaştırılabilir olacağına inanıyor. Bununla birlikte, daha geniş bir mobil cihaz yelpazesine uyum sağlamak için daha fazla ayrıştırılabilir. Switch versiyonu ile birebir aynı ise gereken depolama alanı oldukça büyük olabilir diye düşünüyoruz.

gta san andreas definitive edition kaç gb

gta san andreas definitive edition kaç gb diye soran oyuncularımız için aşağıda sistem gereksinimlerini verdik.GTA Trilogy Definitive Edition’ın Switch versiyonu toplamda yaklaşık 25 GB yer kaplıyor. GTA 3 2.2GB, Vice City 6.7GB ve San Andreas 10.8GB gerektirir. Android sürümlerinin boyutları benzer ise, çoğu oyuncunun oyunu çalıştırması oldukça zor olacaktır.

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. GTA San Andreas Definitive Edition APK sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. Bizleri sosyal medya adreslerimizden Takip edebilirsiniz. Ayrıca Diğer GTA Haberleri Bültenimize de Göz gezdirmenizi İsteriz.


Ayrıca Şu Haberimizi de Okuyunuz: GTA Online en iyi silah nedir


Bizi Facebook ve Twitter ( X ) hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Websesi
Websesihttps://websesi.com/
Site yönetimi olarak, sizler için güncel ve faydalı içerikler üretmeye devam ediyoruz. 2020 yılından beridir, Websesi ailesinde bir çok editör içerik üretmiştir. Tüm editörlerimizin üstün katkıları ve cabaları sayesinde Websesi.com büyümeye devam ediyor!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

POPÜLER İÇERİKLER