Perşembe, Temmuz 25, 2024

ÇOK OKUNANLAR

İLGİLİ YAZILAR

GTA San Andreas indirme boyutu nedir (Android ve iOS)

GTA San Andreas indirme boyutu nedir? GTA San Andreas gelmiş geçmiş en iyi oyunlardan biridir. Bu nedenle, mobil etkin noktaların eşit derecede popüler olması şaşırtıcı değildir. Çoğu mobil oyuncu bir veya daha fazla GTA mobil erişim noktası oynamıştır. Bunların arasında,GTA San Andreas. 3D evrendeki en belirgin oyundur ve akıllı telefon versiyonu da bir istisna değildir.

Zengin içeriği nedeniyle aynı zamanda Android ve iOS’taki en büyük GTA oyunudur. Kullanıcılar, bir oyun satın almaya çalışmadan önce dosya boyutunu ve genel gereksinimleri anlamalıdır.


Ayrıca Şu Haberimizi de Okuyunuz: GTA Online en iyi silah nedir


Android ve iOS için GTA San Andreas indirme boyutu nedir

Android cihazlar

GTA San Andreas indirme boyutu
GTA San Andreas indirme boyutu

GTA San Andreas, bir Android akıllı telefonda indirme boyutu yaklaşık 2.61 GB depolama alanı kaplar. Daha iyi ve akıcı bir deneyim elde etmek için oyuncuların cihazlarında en az 3 GB alan olması önerilir. ABD pazarında 6,99 ABD doları olarak fiyatlandırılır. Birçok kullanıcı, özellikle daha yeni Android sürümlerinde oyunun bazı hataları ve sorunları olduğunu fark ediyor. İçeriğin olgunluğu nedeniyle, GTA San Andreas’ın Android sürümü 17 yaşından büyük izleyiciler için tasarlanmıştır.

İndirme sayfasına bağlantı

iOS

GTA San Andreas indirme
GTA San Andreas indirme

iOS cihazlarda, Grand Theft Auto San Andreas yaklaşık 2,1 GB depolama alanı kaplar. Daha hızlı bir oyun deneyimi elde etmek için oyuncuların cihazlarında en az 2,5 GB boş alan olması gerekir. Amerika Birleşik Devletleri’nde 6,99 ABD Doları olarak fiyatlandırılır. Bu, Hintli alıcılar için iOS sürümünün fiyatının Android sürümünden daha yüksek olduğu anlamına gelir.

Bu sürüm, Android sürümünden daha az hata içeriyor, bu nedenle daha iyi incelemeler aldı. iOS sürümü, adın yanında yaş derecesini görüntüler. GTA San Andreas, Android bağlantı noktasıyla aynı olduğu için App Store’da 17+ olarak derecelendirildi.

İndirme sayfasına bağlantı


Ayrıca Şu Haberimizi de Okuyunuz: GTA Online karakter nasıl oluşturulur


Diğer Bilgiler;

GTA San Andreas, 2013 yılında Grove Street Games (o zamanki adı War Drum Studios) tarafından cep telefonlarına taşındı. Orijinal oyuna göre birçok iyileştirme ve iyileştirme getiriyor. Bunlar şunları içerir:

  • Dinamik ve gerçekçi gölgelerle yeni güncellenen görseller.
  • Artan çekme mesafesi.
  • Genişletilmiş bir renk paleti.
  • Geliştirilmiş karakter ve araç modelleri.

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. GTA San Andreas indirme sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. Bizleri sosyal medya adreslerimizden Takip edebilirsiniz. Ayrıca Diğer GTA Haberleri Bültenimize de Göz gezdirmenizi İsteriz.


Ayrıca Şu Haberimizi de Okuyunuz: GTA San Andreas çift silah nasıl alınır


Bizi Facebook ve Twitter ( X ) hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Websesi
Websesihttps://websesi.com/
Site yönetimi olarak, sizler için güncel ve faydalı içerikler üretmeye devam ediyoruz. 2020 yılından beridir, Websesi ailesinde bir çok editör içerik üretmiştir. Tüm editörlerimizin üstün katkıları ve cabaları sayesinde Websesi.com büyümeye devam ediyor!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

POPÜLER İÇERİKLER