Gta San Andreas Ölümsüzlük Hilesi; Nasıl Yapılır?

Gta San Andreas Ölümsüzlük Hilesi
Gta San Andreas Ölümsüzlük Hilesi

Gta San Andreas Ölümsüzlük Hilesi Nasıl Yapılır? GTA: Orijinal oyunun San Andreas hileleri çok eğlencelidir. Rockstar’ın sanal alanını oynamanıza ve kullanmak için bir dizi araç ve silahın kilidini açmanıza izin verir. San Andreas’ın yaşam tarzı ve fitness mekaniği ayrıca hile yapma olasılığını artırarak asla aç kalmamanızı. Sonsuz akciğer kapasitesi kazanmanızı veya yağ ve kas kaybetmenizi sağlar.

Daha büyük, daha çılgın kardeşleriyle karşılaştırıldığında, GTA 5 aslında oldukça kısıtlayıcı. San Andreas’ta jetpack kuşanmaktan sokakta çete savaşı başlatmaya ve her sürücüyü anında saldırganlaştırmaya kadar istediğiniz hemen hemen her şeyi yapabilirsiniz. Ve her zamanki GTA sürücüleri zaten yapıyor.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz; GTA 5 Altyazı Açma


gta san andreas ölümsüzlük hilesi

Ölümsüzlük hilesi san andreas ta oldukça fazla kullanılan hilelerden bir tanesidir. Bu hileyi nasıl kullanabileceğinize dair adım aşağıda açıklanmıştır;

  • GTA: San Andreas hilelerini etkinleştirmek için aşağıda listelenen kodları veya emojileri istediğiniz efektin yanında kullanabilirsiniz.
  • Her ikisi de aynı şekilde çalışır, ancak ifadeyi hatırlamak daha kolaydır.
  • Hilelerinizi aldıktan sonra, duraklamadan oynarken yazmanız yeterlidir.
  • Size başarıyı hatırlatmak için üst köşede küçük bir açılır pencere görünecektir. Daha sonra isterseniz başka bir hile girebilirsiniz.
  • Hile aktifken kaydetmemeyi unutmayın. Bazıları — yaya hilesi gibi — oyundaki ilerlemenizi nazikçe kilitleyebilir.
Sonsuz akciğer kapasitesiMANFROMATLANTISCVWKXAM
Maksimum dalış becerisiNATURALTALENTKAZA
Maksimum yağWHOATEALLTHEPIESBTCDBCB
Maksimum kasBUFFMEUPJYSDSOD
Maksimum saygıWORSHIPMEOGXSDAY
Maksimum dayanıklılıkICANGOALLNIGHTVKYPQCF

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. Gta San Andreas Ölümsüzlük Hilesi sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. Bizleri sosyal medya adreslerimizden Takip edebilirsiniz. Ayrıca Diğer GTA Haberleri Bültenimize de Göz gezdirmenizi İsteriz.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz; GTA 5 Araba Tamir Hilesi


Bu içeriğe oy verin!