Salı, Temmuz 23, 2024

ÇOK OKUNANLAR

İLGİLİ YAZILAR

GTA5 Görev Gelmiyor (Bu Hata Nasıl Düzeltilir)

GTA5 Görev Gelmiyor Nasıl Düzeltilir? GTA5, uzun yılların efsane oyunu olarak adını duyurmuş ve nesilden nesle aktarılan bir oyun. Fakat bu oyunda kullanıcıların zamanla yaşadığı problemler arasında en çok GTA5’de görev gelmiyor yer alıyor. Bu sorun nedeniyle oyun severler bir süre sonra oyunda ilerleme kaydedemiyor. Bu sorunu çözmek için çeşitli yollar arıyorlar.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz; Fivem Rol Terimleri


GTA5 Görev Gelmiyor

GTA5 görev gelmiyor probleminin birçok sebebi olabileceği gibi bunlara bağlı olarak birden fazla da çözümü olabilir. GTA5’de görev gelmiyor sorunundan emin olabilmeniz için bütün görevlerinizi en ince ayrıntısına kadar tamamladığınızdan emin olmanız gerekir. En ufak detaylar dahi o görevin tamamlanmadı sayılmasına ve yeni görev alamamanıza neden olabilir.

GTA5’te yaşanan görev gelmiyor sorunu ise çoğunlukla kaçış araçlarının tamamlanmaması sebebiyle oluşur. Bu sorunu çözmek için kaçış araçları görevini tamamlarken 4 kapısı olan bir araç kullanılmalıdır. Bu tipte bir araç bulunduktan sonra Michale’in evinin yakınlarına gidilir. Michael arandıktan sonra karşınıza çıkan “Mark Getaway Location” sekmesine tıklamanız gerekir. Telefon görüşmesi sonlandıktan sonra karşınıza yeni görevler çıkacaktır.  Böylece GTA5’de görev gelmiyor sorunu çözülür.

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. GTA5’de Görev Gelmiyor sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. Bizleri sosyal medya adreslerimizden Takip edebilirsiniz. Ayrıca Diğer GTA Haberleri Bültenimize de Göz gezdirmenizi İsteriz.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz; GTA 5 Telefon Açma


Bizi Facebook ve Twitter ( X ) hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Websesi
Websesihttps://websesi.com/
Site yönetimi olarak, sizler için güncel ve faydalı içerikler üretmeye devam ediyoruz. 2020 yılından beridir, Websesi ailesinde bir çok editör içerik üretmiştir. Tüm editörlerimizin üstün katkıları ve cabaları sayesinde Websesi.com büyümeye devam ediyor!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

POPÜLER İÇERİKLER