Haber Sitesine Reklam Ver: Ağımızda Reklam Verin

Websesi Haber Sitesine Reklam Ver. Bu kanal sizlere Haberleri Güncel ve Yeni içerikleri sağlar. iOS, Android ve Nintendo Switch oyunlarını seviyor musunuz? Biz de!

Bu kadar çok formatta bu kadar farklı kalitede çok sayıda farklı uygulama mevcut. Mobil pazar, hevesli ve sürekli büyüyen bir izleyici kitlesine rehberlik edecek bir siteye ihtiyaç duyar. Bilgi, uzmanlık ve itici güce sahip bir medya kuruluşunu talep ediyorsunuz değil mi? İşte burada Websesi devreye giriyor!

Haber Sitesine Reklam Ver
Haber Sitesine Reklam Ver

Websesi, 2020 yılında, oyun sektörü profesyonellerinden oluşan deneyimli bir ekip tarafından oluşturuldu. Apple ve Google Play mağazalarının bir rüya olduğu zamanlarda kuruldu. Başlangıçta Java oyunlarını içeren bu site. IOS, Android, VR ve çok daha fazlası dahildi. Mobil ve el tipi spektrumda birden çok formatı kapsayacak şekilde büyüdü.

Haber Sitesine Reklam Ver: Websesi Sunar

 • Tüm mobil ve tablet oyun formatlarında en iyi haberler, özellikler ve incelemeler.
 • Mobil oyuncular için yalnızca büyük markaların ötesini görme ve oyundaki gizli cevherleri bulmalarına yardımcı olma fırsatı. Bunun yanı sıra mobil oyunların geçmişi hakkında sık sık bilgi edinme fırsatı.
 • Mobil ve tablet oyunlarıyla ilgili en önemli ve güncel konular uzun uzadıya tartışıldı.
 • Özel oyun merkezleri de dahil olmak üzere mobil ve avuçiçi pazarını eğitmek ve genişletmek için pratik kılavuzlar ve özellikler.

Websesin’in Ötesinde

Websesin’in bir parçası olmak ve bizimle uygulamanızın reklamını yapmak istersiniz değil mi? Ağımızdaki diğer iş fırsatlarını görüşmek istiyorsanız, lütfen destek@websesi.com adresinden Tüketici Satışları Yönetmeni Yasir Bünyamin İncedere ile iletişime geçin.

(Sorgunuzu gözden kaçırabileceğimiz için, lütfen aşağıdaki yorumlar bölümünde reklamcılıkla ilgili soru soran yorumlar bırakmayın – ve bunu kesinlikle istemeyiz.)

haber sitesine reklam ver agimizda reklam verin 3

Reklam Türleri

Dünya çapında milyonlarca mobil ve elde taşınabilir oyuncuya hizmet vermenin yanı sıra, mobil oyun endüstrisinin de kalbinde yer alıyoruz. Hizmetlerinizi oyun geliştiricilerine ve yayıncılarına tanıtmak istiyorsanız, sektör sitemiz Websesi.com da tanıtın.

 • Ürün Yerleşimleri
 • Banner Reklamları
 • Metin Reklamları
 • Rich Media Reklamlar
 • Makale Paylaşımı
 • Site İçi Alan Reklamlar
 • Şahıs/Firma Tanıtımı

Haber Sitesine Reklam Ver Fiyatlandırma:

Ürün yerleşimleri2.000 TL – 30 Gün
Banner reklamları2.000 TL – 30 Gün
Metin reklamları2.000 TL – 30 Gün
Rich Media Reklamlar2.000 TL – 30 Gün
Tanıtım Yazısı3.000 TL – 365 Gün
Site içi Alan Reklamlar2.000 TL – 45 Gün
Şahıs/Firma Tanıtımı3.000 TL – 365 Gün
Fiyatlandırma

Kategoriler

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “mailde sorularınızı belirtin.” Haber Sitesine Reklam Ver? sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. bizleri sosyal medya adreslerimizden takip edebilirsiniz.

Dilerseniz Web Tasarım, SEO (Arama Motorları Optimizasyonu) ve Dijital Pazarlama alanlarında sizlere hizmet verebiliriz.

İletişim bilgilerimiz ile bağlantı kurun.

E-Mail: destek@websesi.com

Web Tasarım


E-ticaret Web Sitesi
E-Ticaret projeleri
En Çok


Kurumsal Web Sitesi
Kurumsal Web Sitesi Tasarımı
İndirim


Haber Web Sitesi
Haber Sitesi Tasarımları


Blog Web Sitesi
Blog Sitesi Tasarımları

Dijital Pazarlama

SEO Çalışması
Arama Motoru Optimizazyonu

Google Adwords Reklam Danışmanlığı
Ads Yönetimi

Sosyal Medya Danışmanlığı
Dijital Medya Yönetimi ve Reklam Çalışmaları

Web Sitesi Yönetimi
Web Site Optimizazyonu ve Takibi
ÖZEL

Referanslar (En Çok Tercih Edilen Çalışmalar)

Daha önce yapmış olduğumuz yani hizmet verdiğimiz projeler işimizin kalitesini yansıtmaktadır.


E-ticaret Web Sitesi
E-ticaret Projeleri
NEW

SEO Çalışması (Arama Motoru Optimizazyonu)

Bu sitede Yayınlanan Makaleler: Yazarın görüşlerini yansıtmaktadır. İlgili yasaya göre, web site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Sitemiz uyar ve kaldır prensibini benimsemiştir. Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını veya yasal haklarınızın çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, mail seçneğini kullanarak bize ulaşabilirler. Buraya ulaşan talep ve şikayetler hukuksal olarak incelenecek, şikayet yerinde görüldüğü takdirde, ihlal olduğu düşünülen içerikler sitemizden kaldırılacaktır.

Başa dön tuşu