Cumartesi, Nisan 20, 2024

ÇOK OKUNANLAR

İLGİLİ YAZILAR

Hacksaw Gaming’in Kuzey Amerika Piyasasında Büyüme Stratejisi

Hacksaw Gaming, iGaming içeriği sağlayıcıları arasında öne çıkan bir firma olarak, New Jersey’de faaliyet göstermek üzere geçici bir lisans almıştır. Bu gelişme, şirketin Kuzey Amerika iGaming pazarına giriş yapma stratejisinin önemli bir adımıdır.

Şirketin New Jersey lisansını elde etmesi, ABD pazarına Batı Virginia’da bir tedarikçi onayı ile başarılı bir giriş yapmasının hemen ardından gerçekleşmiştir. CEO Marcus Cordes, büyüme ve Light & Wonder gibi önemli platform sağlayıcıları ile ortaklık yoluyla içerik dağıtımını genişletmeye yönelik şirketin taahhüdünü vurgulamaktadır. Cordes, Hacksaw’ın içeriğinin hızla tanınması ve genişlemesiyle ABD pazarındaki geleceğine güvenmektedir.

New Jersey, internet oyunları için olgun düzenleyici bir çerçeveye sahip olduğundan stratejik bir seçim olarak kabul edilmektedir. Eyalet, Kasım ayında online kumarhane gelirlerinin ilk kez kara tabanlı slot makinesi gelirlerini geçtiği önemli bir kilometre taşını bildirmiştir. Hacksaw Gaming, “Wanted Dead or a Wild” ve “Hand of Anubis” gibi popüler oyunları içeren ABD odaklı başlıklar sunarak bu büyümeden faydalanmayı hedeflemektedir.

Hacksaw Gaming’in genişleme çabaları yalnızca ABD ile sınırlı değildir. Şirket, Kanada ve İtalya’da büyüme fırsatlarını aktif olarak araştırmaktadır. Kanada’da, Hacksaw Ontario’daki High Flyer Casino ile portföyünü piyasaya sürmüş, İtalya’da ise Eurobet Italy ile yapılan dağıtım anlaşması canlı yayına girmiş ve Hacksaw’ın oyunlarını düzenlenmiş İtalyan oyun pazarına tanıtmıştır.

Ortaklıklara ve pazar genişlemesine yönelik stratejik yaklaşımıyla Hacksaw Gaming, iGaming endüstrisinde önemli bir büyüme potansiyeline sahiptir. Hızlı genişleme kabiliyeti ve anahtar pazarlarda önemli lisansları güvence altına alma yeteneği ile Hacksaw Gaming, küresel iGaming sahnesinde güçlü bir oyuncu olarak konumlanmaktadır.

Hacksaw Gaming, 2023’ün dördüncü çeyreği sonundan önce New Jersey’de canlı yayına başlamaya hazırlanırken, hem ABD’de hem de uluslararası alanda iGaming endüstrisinde lider bir isim olma yolunda ilerlemektedir.

Bizi Facebook ve Twitter ( X ) hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Bilgesu Erdem
Bilgesu Erdem
tech and internet savvy, cat lover.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

POPÜLER İÇERİKLER