Perşembe, Temmuz 25, 2024

ÇOK OKUNANLAR

İLGİLİ YAZILAR

Halo Infinite 2. Sezon Ne Zaman Çıkacak? Battle Pass nasıl çalışacak?

Halo Infinite 2 Sezon Ne Zaman Çıkacak? Halo Infinite’deki oyuncular şimdiden çok oyunculu olarak 2. sezonun yayınlanmasını dört gözle bekliyorlar. Diğer tüm gerçek zamanlı hizmet çok oyunculu oyunlar gibi… Yeni sezon genellikle kampanyaya potansiyel bir işbirliği modu gibi yeni içerik ve ek özellikler getiriyor. Ancak Halo Infinite oyundaki hataları düzeltmek için hala bazı güncellemelere ihtiyaç duyduğundan, Sezon 2 beklenenden daha ileri bir tarihe ertelendi.

Halo Infinite için ilk beklenti sezon başına üç aylık bir döngüydü. Ancak içerik çözüldüğü için ikinci sezonun 2022 baharında gerçekleşmesi bekleniyor. Sizlere Diğer Öerilerimizin arasında Halo için muhteşem kılavuzlar var. Halo Infinite Sistem Gereksinimleri, İncelemesi ve Hassasiyet Ayarları bulunmaktadır. Ek olarak Pc indir KILAVUZUNDA indirme özelliklerini ve dosyasına ulaşabilirsiniz.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: TenZ Valorant Ayarları


Halo Infinite 2 sezon çıkış tarihi ne zaman çıkacak?

Halo Infinite 2. Sezon Çıkış Tarihi
Halo Infinite 2. sezon Çıkış Tarihi 2022 baharında gerçekleşmesi bekleniyor. (Mayıs 2022)
Halo Infinite 2. sezon Çıkış Tarihi

Halo Infinite’in 2. Sezonunun kesin tarihi henüz belirlenmemiş olsa da oyuncular takvimlerine Bahar 2022 olarak işaretleyebilirler. Daha spesifik olarak, Mayıs 2022, Halo Infinite Sezon 2’nin resmi başlangıcıdır. Mevcut Battle Pass, oyuncuların bir sonraki içerik sezonunun başlangıç ​​zamanını geri saymasına olanak tanıyan bir zamanlayıcı içeriyor.

Halo Infinite’de 343 Industries’in 2. Sezon tarihini değiştirmesi elbette her zaman mümkün. Oyunun kendisi birkaç kez ertelendi ve ilk sezon, aslında iki tam sezon süren altı aya uzatıldı. Sorunsuz bir şekilde yeni bir savaş geçişi getirecek. Bundan sonra, plan üç aylık bir plana dönebilir.

Bu düşünce, Halo Infinite veya Sezon 3’ün resmi çıkışından dokuz ay sonra piyasaya sürülmesi planlanan Forge versiyonuyla tutarlı olacaktır. Halo Infinite çok oyunculu oyunundaki tüm yeni özellikler ücretsizdir, ancak her sezon için Savaş Bileti satın almanız gerekir.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Fortnite Skin Generator 2022


Halo Infinite 2. Sezon Battle Pass nasıl çalışacak?

Halo Infinite 2. Sezon Battle Pass
Halo Infinite 2. Sezon Battle Pass

Halo Infinite’de Sezon 1 Battle Pass’ı tamamlamamış olan herkesin endişelenmesine gerek yok. 343 Industries, oyuncuların yeni sezonda bile Warrior Pass satın aldıkları sürece Warrior Pass’larını yükseltmeye devam edebileceklerini onayladı. Battle Pass, oyuncu topluluğu için her zaman ana çekişme noktası olmuştur.

Ödüller kazanmak için XP kazanma konusunda birçok değişiklik yapılmıştır. Halo Infinite, Sezon 2 Geçişini aldığında, seviyeler ve zorluklar değişebilir.

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. Halo Infinite 2 Sezon Ne Zaman Demek sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. Bizleri sosyal medya adreslerimizden Takip edebilirsiniz. Ayrıca Diğer Bilgisayar Oyunları Haberleri Bültenimize de Göz gezdirmenizi İsteriz.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: en iyi PlayStation oyunu


Bizi Facebook ve Twitter ( X ) hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Websesi
Websesihttps://websesi.com/
Site yönetimi olarak, sizler için güncel ve faydalı içerikler üretmeye devam ediyoruz. 2020 yılından beridir, Websesi ailesinde bir çok editör içerik üretmiştir. Tüm editörlerimizin üstün katkıları ve cabaları sayesinde Websesi.com büyümeye devam ediyor!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

POPÜLER İÇERİKLER