Halo Infinite Multiplayer İncelemesi: DEVAM ETMEKTE 10/8

Halo Infinite Multiplayer İncelemesi
Halo Infinite Multiplayer İncelemesi

Halo Infinite Multiplayer İncelemesi sonuçları açıklandı. Halo Infinite’i bu kadar harika yapan şeyin ne olduğu hakkında konuşarak bütün bir gün geçirebilirim. mükemmel diyebilmek için bir oyunun 10/10 inceleme puanı mı alması gerek?

Oyun incelemesi söz konusu olduğunda farkı yaratan hatayı tespit etmek zordur. Oynama sürecinde, düşman ekibini tek başıma başarıyla yok ettikten sonra güldüm. Halo Infinite oynama deneyimim zevkliydi, ücretsiz bir çevrimiçi çok oyunculu savaş oyunu için başka ne isteyebilirsiniz? Halo Infinite indirmek için bunun için özel olarak yazdığımız sayfaya erişip indir düğmesine tıklamanız yeterli olacaktır.

Halo Infinite Multiplayer İncelemesi
Halo Infinite Multiplayer İncelemesi

Ancak yinelemek gerekirse, Halo Infinite hatasız değildir. En önemlisi, oyunun meydan okuma tabanlı ilerleme sistemi herhangi bir ödül getirmedi. Yayınlandığı tarihteki her harita, insanlara Halo’nun tarihteki en popüler şöhret map’ı haline geldiğini hissettirmese de, Halo’nun Oyun stili kesinlik bir harika.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Halo Infinite Çıkış Tarihi


Halo Infinite Multiplayer İncelemesi

Çok oyunculu oyunlar hepsi hemen hemen eski tarz Halo’ya benzer. Halo Infinite, serisinin geleneksel ritmini bünyesinde barındırıyor olsa da- bu oyun uzun süreli hayranlara tanıdık geliyor olacaktır. Ancak günümüzün savaş oyun ortamında, daha uzun bir öldürme süresi oranına sahip ve tamamen benzersiz bir his veriyor diyebiliriz.

Oyunda, daha fazla risk alabilir ve anında etki göstermesi daha uzun süren silahlar (örneğin, daha güçlü bir atış yapmak için şarj edilebilen bir tabanca gibi) kullanabilirsiniz. Ancak bu koruyucu kaldırıldığında, savunmasız Ve daha fazla kaçma eylemi yapamazsınız (veya rakibin atışından kaçınamazsınız).

Ekipmanlar

Halo Infinite Multiplayer İncelemesi
Halo Infinite Multiplayer İncelemesi

Bu oyunda, Ekipman ve silahlı çatışmalar tamemen birbirini tamamlıyor. Her ekipman parçası bir şekilde faydalıdır ve çoğu modülden modüle kadar farklı amaçlara sahiptir. Örneğin, Repulsor, önünüzdeki her şeyi devirmek için bir şok dalgası gönderir.

Bu, büyük bir takım savaşında araçları bir uçurumdan atmak için mükemmeldir, ancak aynı zamanda, dereceli bir arenada kazara el bombasından hayatınızı kurtarabilir. Kısa bekleme süresi, sınırlı kullanım ve bunları toplama ihtiyacı, her ekipmanın sürekli olarak istenmeyen posta gönderilmesini önleyebilir ve silahların yetkin kullanımının Halo oyununun hala temel bir bileşeni olmasını sağlar.

Ping

Halo’nun temel formülü, ping sistemi düşünülerek oluşturulmamıştır ve Halo Infinite, bu sorunu çözmek için yeniden yapılandırılmamıştır. Bu durum, takım arkadaşlarının bir noktaya gitmekte mi, bir noktayı savunmakta mı yoksa bir noktaya saldırmakta mı bahsettiğini ayırt etmeyi zorlaştırır.

Kontrolcü üzerindeki ok tuşlarına ping yerleştirmek de savaşta mekaniği kullanmayı zorlaştıracaktır. Halo Infinite’deki hedef tabanlı modüllerin sayısı göz önüne alındığında, ping sistemi, ekibin çalışmalarını koordine etmesine yardımcı olmanın akıllı bir yoludur.


Halo Infinite’in çok oyunculu modu

Halo Infinite’in çok oyunculu oyun modu, genel beta sürümünde başlatıldığından, oyunda tüm modlar çevrimiçi değildir. Yayınlandığı tarihte Halo Infinite’in yedi modu vardı: Total Control, Stockpile, Oddball, Strongholds, Capture the Flag, One Flag CTF ve Slayer hariç, Halo Infinite’deki tüm modüller hedefe dayalıdır ve oyunu kazanmanın amacı en fazla öldürmeyi sağlamak değildir.

rast hele bir harita
rast hele bir harita

Bu hedeflere ulaşmanın zorluğu, hangi haritada oynadığınıza, bu da hangi oynatma modunda olduğunuza bağlıdır. Bot Bootcamp, Quick Play ve Dereceli Arena, çoğu çevrenize öncelik veren ve şiddetli savaşlarda patlamaya hazır olan daha küçük haritalar ve dolambaçlı koridorlarla karakterize edilir. Büyük takım savaşları daha büyük bir haritada gerçekleşir.

Ama yine de, Slayer’ı hesaba katarsak

Ancak, Slayer göz önüne alındığında, öldürmeler genellikle oyunun en önemli amacı değildir. Tek istediğin Slayer olsa bile, artık şansımız kalmadı diyebiliriz. Yayınlandığı tarihte Halo Infinite, oyun türüne özel bir oynatma moduna sahip değildi. Bunun yerine, dört çok oyunculu oynatma modunun her birine çeşitli Halo Infinite modülleri ve haritaları yerleştirdi. Seçtiğiniz oynatma moduna göre rastgele bir moda gireceksiniz. Örneğin, Quick Play’e girmek, Bazaar’da Slayer’a girmenize ve ardından sonraki oyunda Launch Site’de One Flag CTF’ye girmenize olanak tanır.

Özel bir oyuna girmenin ve kendi oynatma modunuzu oluşturmanın yanı sıra, oynamak istediğiniz 4v4, 12v12 veya 4v4 modlara girebiliyorsunuz.

Bu modların Çekiciliğini kesinlikle görebiliyorum. Bu formatta değilse, düzenli olarak oynar ve hatta arkadaşlarımdan ve Slayer’dan birçok mod denerdim. Ancak, Infinite’in Oddball, Capture the Flag, One Flag CTF, Total Control ve Strongholds modüllerini gerçekten seviyoruz. Bu kullanılabilir oynatma modu formatı, her oyuncunun her moda erişmesini sağlar.

Oyun için İlerleme

Oyundaki ilerleme, tamamen günlük ve haftalık görevleri tamamlamaya bağlıdır ve birkaç haftanın zorlukları, gerçekten yardımcı olmayan belirli modları oynamaya bağlıdır. Örneğin, yalnızca Bayrağı Yakala veya Tek Bayraklı CTF’ye katılarak düşman amiral gemisini öldürme görevi tamamlanabilir.

Yani herhangi bir modda bir eşleşme bulmayı umarak hızlı oyunda sıraya girebilirsiniz, ancak önce çok sayıda Slayer ve Oddball maçına katılmanız gerekiyor. Ancak bu sorunlara rağmen Halo Infinite’in oynamasının eğlenceli olduğu ya da bu ödüllere sahip olmadığı gerçeğine geri döndüm. Halo Infinite’in çevrimiçi çok oyunculu oyun modu, Halo’nun tüm avantajlarını alır. Daha modern bir savaş oyununu olduğu da bir kesin.

Açık konuşmak gerekir ise

Tüm yeni mekanizmalar ve özellikler Halo’nun yerleşik formülüne uymuyor. – Ping sistemi çok iyi değil ve tüm oyun ilerlemesini günlük ve haftalık zorluklarla ilişkilendirmek, ödülsüz bir sistemle sonuçlanacak. gibi görünüyor…

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. Halo Infinite Multiplayer İncelemesi sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. Bizleri sosyal medya adreslerimizden Takip edebilirsiniz. Ayrıca Diğer Bilgisayar Oyunları Haberleri Bültenimize de Göz gezdirmenizi İsteriz.

İnceleme Puanı: 8 DEVAM ETMEKTE

Halo Infinite Multiplayer İncelemesi: Oyunun iyi noktaları

  • Hareket hızlı ve pürüzsüz, her haritada nasıl hareket edeceğini bilenleri ödüllendiriyor
  • Ses tasarımı mükemmel, oyuncuları göremeseler bile etraflarında ne olduğunu bildiriyor
  • Çok çeşitli haritalar, silahlar ve ekipman

Halo Infinite Multiplayer İncelemesi: Oyunun kötü noktaları

  • Ping sistemi çok bilgilendirici veya kullanımı kolay değil, bu da objektif tabanlı modlarda bilgi iletmeyi zorlaştırıyor
  • Oyun içi ilerleme yavaştır, bu da ödüllendirici olmayan bir duyguya yol açabilir

Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Halo Infinite Sistem Gereksinimleri