Halo Infinite Sistem Gereksinimleri Nedir? Oyun Kaç GB Ram İstiyor

Halo Infinite Sistem Gereksinimleri
Halo Infinite Sistem Gereksinimleri

Halo Infinite Sistem Gereksinimleri Nedir? Xbox kısa süre önce Müthiş bir oyun duyuruldu. Halo Infinite Kaç Gb Ram İstiyor ve gereksinimi oldukça merak ediliyor. Gamescom 2021 canlı yayınının açılış gecesinde merakla beklenen Halo Infinite Sezon 1’in çıkış tarihini ve çok oyunculu tanıtımını duyurdu. Halo Infinite, Xbox 2021’in amiral gemisi oyunudur. Başlangıçta Xbox Series X’in ilk çıkışıyla piyasaya sürülmesi planlanmıştı.

Sınırsız savaş bileti, PC ve konsol sürümlerinin aynı anda piyasaya sürülmesi ve tabii ki ücretsiz çok oyunculu oyunlar ile Halo Infinite’in 2021’de en iyi oyunlardan biri olması bekleniyor.

Bu makale sizlere Halo Infinite Minimum Sistem Gereksinimi ve kaç gb Olabileceği hakkında bilgi verecektir.


Halo Infinite Sistem Gereksinimleri Nedir
Halo Infinite Sistem Gereksinimleri Nedir

Ayrıca Şu Haberimizi de Okuyunuz: Back 4 Blood En İyi Ayarlar


8 Aralık 2021’de piyasaya sürülen Halo Infinite, önceki oyunun hikayesini devam ettirerek oyuncuları Spartan John 117’nin (Master Chief olarak da bilinir) efsanevi hikayesine soktu.

Halo Infinite Sistem Gereksinimleri Nedir ve Kaç Gb Ram İstiyor?

The Master Chief Collection 2019 yılında piyasaya sürüldüğünde PC oyuncuları Halo’nun tadını çoktan tatmıştı. O zamandan beri, oyunun çok oyunculu lobileri, eğlenceli oyuncularla doldu.

Öncelikli olarak bir konsol oyunu olmasına rağmen Halo Infinite, Xbox Game Store ve Steam’in yanı sıra Xbox One ve Xbox Series X PC sürümlerinde de mevcuttur.

Halo Infinite Minimum Sistem Gereksinimleri

  • -Windows Versiyon:  Windows 10 RS3 x64
  • -İşlemci:  AMD FX 8370 veya  Intel Core i5 4440
  • -RAM:  8 GB
  • -Ekran Kartı:  AMD Radeon RX 570 veya  Nvidia GTX 1050 Ti
  • -DirectX: Version 12

Bunlar, 8 Aralık’ta piyasaya sürülecek Halo Infinite Minimum Sistem Gereksinimidir..

Tavsiye Edilen Sistem Gereksinimleri

-Windows Versiyon:  Windows 10 19H2 x64

-İşlemci:  AMD Ryzen 7 3700X veya Intel i7 9700K

-RAM:  16 GB

-Ekran Kartı:  AMD Radeon RX 5700 XT veya Nvidia RTX 2070

-DirectX: Version 12

Bunlar, 8 Aralık’ta piyasaya sürülecek Halo Infinite Sistem Gereksinimleridir..


Ayrıca Şu Haberimizi de Okuyunuz: Dayz Sistem Gereksinimleri


Halo Infinite Kaç Gb Ram İstiyor?

Halo Infinite Kaç Gb Ram İstiyor? Oyun ayrıca 50 GB kullanılabilir alan ve hem 64 bit işlemci hem de işletim sistemi gerektirir.

Bu ayarlar sayesinde oyun akışınızda herhangi bir problem olmayacağına eminiz. sistem gereksinimleri elinizdeki cihazlara göre değişkenlik gösterebileceğini unutmayınız. Yine de en iyi ayarın kendi kişisel tercihlerinize göre düzenlemenizin daha doğru olacağını savunmaktayız.

Çünkü Bazı Oyun severler Bu ayarları gerçekleştiğinde belki onun için standartların da altında bir ayar olarak kabul edebilir. Cihazlarınızın yani bilgisayarlarınızın Kalitesine göre değişkenlik göstereceğini unutmayınız.

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. Halo Infinite Sistem Gereksinimleri? sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. Bizleri sosyal medya adreslerimizden Takip edebilirsiniz. Ayrıca Diğer Sistem Gereksinimleri Bültenimize de Göz gezdirmenizi İsteriz.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Sekiro Sistem Gereksinimleri


Bu sitede kopyalama izin yok! Anlayışınız için teşekkürler.