Cumartesi, Temmuz 20, 2024

ÇOK OKUNANLAR

İLGİLİ YAZILAR

Hangi Valorant Karakterisin; Burcunuza göre Ajan Bulma

Hangi Valorant Karakterisin? Burcunuza göre hangi valorant temsilcisiniz? Valorant, oyunu eğlenceli hale getirmek için çeşitli benzersiz ajanlar sunan en popüler nişancı oyunlarından biridir. Bu karakterlerin kendilerini öne çıkaran kendi kişilikleri ve yetenekleri vardır. Burçlar dünya çapında tartışmalı bir konudur çünkü insanların burçlar hakkında farklı görüşleri vardır ve kişiliklerini şekillendirmezler. Bununla birlikte, eğlence için burçlar, oyundaki karakterlerle ilişkilendirmek için ilginç şekillerde kullanılabilir.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Valorant Pearl en iyi ajan


Burcunuza göre Hangi Valorant Karakterisin

Yorumlarda hangi ajan çıktığınızı belirtin arkadaşlar. İşte Valorant’ta burçlara karşılık gelen tüm ajanlar:

1) Astra: Oğlak (22 Aralık – 19 Ocak)

Hangi Valorant Ajanısın
Hangi Valorant Ajanısın

Adanmışlık Oğlak burcunun bir parçasıdır ve Artra bu insanların tanımına uyar. Sabır, azim ve kendini adama Oğlakları onları yapan üç ana şeydir ve Astra, onu onlarla alakalı kılan tüm bu niteliklere sahiptir.

2) Killjoy: Kova (20 Ocak – 17 Şubat)

Valorant Hangi Karakterim
Valorant Hangi Karakterim

Kova aslında bir hava burcudur, ancak “su” isminden dolayı sakin olması beklenir. Dolayısıyla her zaman ilerleme peşinde oldukları ve devrimci ideallere sahip oldukları görülmektedir. Killjoy, dünyayı daha iyi bir yer haline getirmek için her zaman insanca davrandı ve Kova’nın ideolojisi hemen hemen aynı.

3) Skye: Balık (19 Şubat – 19 Mart)

Valorant Hangi Ajanım
Valorant Hangi Ajanım

Empati ve duyarlılık denilince akla ilk gelen kişi Balıktır. Skye, Valorant Protokolü’nde takım arkadaşlarına ve hatta ruh evcil hayvanlarına karşı şefkatli olurken, her zaman gerçekçi olmuştur.

4) Phoenix: Koç (20 Mart – 19 Nisan)

Dinamik ve ateşli Koç burcunun ana özellikleridir ve Phoenix bu tanıma uyar.

5) Chamber: Boğa (20 Nisan – 20 Mayıs)

Lüks kelimesi Boğa ile yakından ilişkilidir. Başka bir deyişle, kesinlikle Chamber’ı işaret ediyor. Şık ve gizemli Valorant Agent, her haliyle zarif ve yaşam tarzı Boğa ile uyumlu.

6) Yoru: İkizler (21 Mayıs – 20 Haziran)

İkizler’in kaprisli ve oyuncu doğası, Yoru’nun genel kişiliğine çok iyi uyuyor. Dahası, birçok Gemini’nin arzusu olan rakiplerini şaşırtmak için kendisinin bir klonunu çağırabilir ve bu onu ideal bir rakip yapar.

7) Sage: Yengeç (21 Haziran – 21 Temmuz)

Yengeçler genellikle pratiktir, ancak duygusal olarak erişilebilirdir. tanınmış. Sage genellikle Valorant’ta bu tür karakter özellikleri sergiler ve bu da onu uygun bir seçim haline getirir. Ayrıca Kanserin bir özelliği olan koruyucu niteliklerini de gösterir.

8) Neon: Aslan (22 Temmuz – 22 Ağustos)

Aslanlar konu duygularını ifade etmeye geldiğinde her zaman çok açıklayıcıdır ve aynı zamanda benzersiz bir sadakat sergilerler. Neon Valorant Protokolüne katıldığından beri bu şeyler herkes tarafından biliniyor. Aslanlar, neon karakterine uyan, kızgın olduklarında ateşli doğaları ile bilinirler.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Valorant Clutch Nedir


9) Viper: Başak (23 Ağustos – 22 Eylül)

Başak mantıklı ve sistematik olmasıyla bilinir ve bu tanıma uyan tek ajan Engerek’tir. Başaklar her zaman doğal mükemmeliyetçi olmuştur ve genellikle bu niteliklere iş başında sahiptir.

10) Cypher: Terazi (23 Eylül – 22 Ekim)

Bir hava burcu olarak Terazi, tıpkı Cypher’ın genel enerjisi gibi her zaman herkesi önemsemiştir. Casus Cypher gibi onlar da diğer görüşlere her zaman açıktır.

11) Reyna: Akrep (23 Ekim – 21 Kasım)

Burçlar söz konusu olduğunda, Akrep, anlaşılması zor ve gizemli olarak tanımlanır ve bu da onu en yanlış anlaşılan burç haline getirir. Rena bu burcu temsil ediyor, duygusal enerjisini kendini güçlendirmek için kullanıyor ve büyük bir cesarete sahip.

12) Sova: Yay (22 Kasım – 21 Aralık)

Yay burcu onların okçuluk becerileridir, ancak benzerlik Sova ile rezonansa girmez. Bu burç, Sova’nın entelektüel ve ruhsal olarak maceracı olmasıyla bilinir, bu da onu bu burcun kişileştirmesi yapar.

Feragatname: Bu makale yazarın kişisel görüşlerini yansıtmaktadır.

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. Hangi Valorant Karakterisin sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. Bizleri sosyal medya adreslerimizden Takip edebilirsiniz. Ayrıca Diğer Bilgisayar Oyunları Haberleri Bültenimize de Göz gezdirmenizi İsteriz.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Valorant a critical error has occurred hatası


Bizi Facebook ve Twitter ( X ) hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Websesi
Websesihttps://websesi.com/
Site yönetimi olarak, sizler için güncel ve faydalı içerikler üretmeye devam ediyoruz. 2020 yılından beridir, Websesi ailesinde bir çok editör içerik üretmiştir. Tüm editörlerimizin üstün katkıları ve cabaları sayesinde Websesi.com büyümeye devam ediyor!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

POPÜLER İÇERİKLER