Pazar, Nisan 14, 2024

ÇOK OKUNANLAR

İLGİLİ YAZILAR

Harry Potter Quidditch Champions Oynanış Görüntüleri Çıktı!

Harry Potter Quidditch Champions oynanış görüntüleri çıktı! Harry Potter sersinin yeni oyunu Quidditch Champions’un beklenen oynanış videosu ortaya çıktı. Bununla beraber kapalı olan betasının görüntüleri oyunseverleri oldukça heyecanlandırdı.. Gelin birlikte inceleyelim.

harry potter quidditch champions oynanis goruntuleri cikti 3

Harry Potter Quidditch Champions Oynanış Görüntüleri

Harry Potter Quidditch Champions Warner Bros. Games yapımcılığında Unbroken Studios tarafından geliştirilen oyunun oynanış videosu merakla beklenen bir konuydu. Şu an için kapalı beta testlerinden geçen oyunu Reddit’te bir kullanıcı tarafından oynanış videosu paylaşıldı. Ayrıca videoda oynanış, karakter özelleştirme ve çeşitli ayarlara da rastlayabilirsiniz. Fakat yasal olmayan haberin kaldırılma ihtimali olduğundan da videonun ekran görüntülerini sizlere paylaştık.

harry potter quidditch champions oynanis goruntuleri cikti

Oyuncu Rolleri

Oyunda çeşitli roller bulunuyor. Oyun içerisinde istediğiniz zaman değiştirebileceğiniz bu roller hakkında kısaca bilgilendirme yapalım.

harry potter quidditch champions oynanis goruntuleri cikti 1

Kovalayıcılar

Kovalayıcıların görevleri skor yapmaktır. Çeviklik gerektiren rolün amacı Quaffle topunun kotrolünü sağlayıp kaleye sokmaktır.


Şu içeriğimize de göz atın; Warner Bros Duyurdu! Harry Potter Quidditch Champions Oyunu


Vurucular

Vurucular rakip oyuncuları süpürgelerinden indirmek için demir bir top kullanırlar. Rakip oyuncuların savunma düzenlerini ve hücum güçlerini bozmak için ise Bludger ile rakiplere vururlar. Vurucular rolünü her takımda 2 kişi üstlenir.


harry potter quidditch champions oynanis goruntuleri cikti 2

Arayıcılar

Arayıcılar rolünü her takımda 1 kişi üstlenir. Amacı ise Altın Snitch’i bulup rakip Arayıcı’dan önce yakalamaktır.


Tutucular

Tutucular’a ise kaleci diyebiliriz. Amacı rakip takımın gol atma girişimlerini önlemektir.

Oyunla ilgili gelişmeleri yakından takip edip sizleri bilgilendireceğiz. Siz de düşüncelerinizi yorumlarda bizimle paylaşabilirsiniz.

Bizi Facebook ve Twitter ( X ) hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Websesi
Websesihttps://websesi.com/
Site yönetimi olarak, sizler için güncel ve faydalı içerikler üretmeye devam ediyoruz. 2020 yılından beridir, Websesi ailesinde bir çok editör içerik üretmiştir. Tüm editörlerimizin üstün katkıları ve cabaları sayesinde Websesi.com büyümeye devam ediyor!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

POPÜLER İÇERİKLER