Salı, Temmuz 23, 2024

ÇOK OKUNANLAR

İLGİLİ YAZILAR

‘Helldivers 2’ Çıkış Tarihi Belirsizliği

PlayStation UK’nin bir ay içinde çıkacağına dair işaretler vermesine rağmen, beklenen ‘Helldivers 2’ oyununun çıkışı ertelenmiş gibi görünüyor. Bu bilgi, Sony‘nin CES 2024 etkinliğinden geldi ve şirketin PlayStation için önemli gelecek çıkışları vurguladığı bir sunumda yeni çıkış tarihi belirtildi.

2023 yılında piyasaya sürülmesi planlanan ‘Helldivers 2’, daha önce de çıkış takviminde değişikliklere uğramıştı. Sony’nin konferansında sunulan zaman çizelgesindeki bu görünür değişikliğe rağmen, PlayStation veya Arrowhead Game Studios tarafından resmi bir erteleme duyurusu yapılmadı. PlayStation Store, hala orijinal 8 Şubat çıkış tarihini gösteriyor, bu da oyun topluluğunun CES duyurusunun bir hata mı yoksa kasıtsız bir erken açıklama mı olduğunu sorgulamasına neden oluyor.

‘Helldivers 2’, PS5 ve PC platformlarına geliyor ve oyunculara dört kişiye kadar kooperatif oynama imkanı sunuyor. Oyunda dost ateşi seçeneği ve Stratagemlerin kullanımı ile oyunculara çekici bir deneyim vaat ediliyor. Yakın zamanda yayınlanan oyun içi görüntüler, oyuncuların karşılaşacağı tehditkar Automaton fraksiyonunu ve onların robot düşmanlarını gözler önüne seriyor.

Bizi Facebook ve Twitter ( X ) hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Bilgesu Erdem
Bilgesu Erdem
tech and internet savvy, cat lover.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

POPÜLER İÇERİKLER