Hesap 2.5 PUBG Mobile hesap çalma APK (2023)

PUBG
PUBG

PUBG Mobile hesap çalma APK uygulama paylaşımlarına kaldığımız yerden devam ediyoruz. APK indirme sayfamızda diğer oyunların uygulamalarını ve daha bir çok APK dosyasını bulabilirsiniz. Bunun için gelişmiş arama motorumuzu kullanabilirsiniz.

PUBG Mobile hesabım çalındı, ne yapmalıyım?

PUBG Mobile hesabınızın çalınması durumunda yapabileceğiniz bazı adımlar şunlardır:

  1. Şifrenizi değiştirin: Öncelikle, PUBG Mobile hesabınızın şifresini hemen değiştirin. Eğer çalınan hesap başka bir cihazda kullanılıyorsa, hesap sahibi olan sizin hesabınıza erişmek için o cihazda hesabınıza giriş yaparak şifrenizi değiştirebilirsiniz.
  2. E-posta adresinizi değiştirin: Hesabınızın e-posta adresi değiştirilmişse, PUBG Mobile destek ekibi ile iletişime geçerek hesabınıza erişmek için yeni bir e-posta adresi belirleyebilirsiniz.
  3. Destek ekibiyle iletişime geçin: PUBG Mobile destek ekibiyle iletişime geçerek hesabınızın çalındığını bildirin. Bu sayede, hesabınızın geri alınması mümkündür.

PUBG Mobile 2.5 Liyakat yükseltme işlemi nasıl yapılır?


PUBG hesap çalma sitesi

PUBG için çok ciddi yapılmış bir güvenlik duvarı vardır. Bunu aşabilen servis yoktur. Fakat münferit olarak çok yetenekli hackerlar tarafından bazı şeylerin yapılması mümkündür. Hesap çalma sitesi diye bir hizmet yoktur. Bu şekilde hizmet veriyoruz diyen sahte siteler ise vardır. Onlara dikkat etmeniz gerekir.

PUBG Mobile hesap çalma script

Yukarıdaki yazıda da anlattığımız üzere servis edilen bir hesap çalma sitesi olmadığı gibi öyle bir scriptte yoktur. Bu şekilde üretilen ve münferit olarak kullanılan belki vardır. Ama bunu bir hizmet olarak veren bir yer yok.

PUBG Mobile hesap nasıl çalınır?

Tabiki internette yapılmayacak şey yoktur. En iyi güvenlik duvarı bile çok yetenekli ve eşsiz bilgiye sahip kişilerce bunun yapılması mümkündür. Fakat genel anlamda PUBG ‘nin çok güçlü bir güvenlik duvarı bulunuyor. Bunu aşmak öyle kolay bir işlem değildir.

PUBG Mobile hesap çalma APK (2023)

Google Play, Apple IOS gibi mağazalarda böyle bir uygulamayı bulamazsınız. Yasal olmayan bir uygulamayı mağazalardan indirmek mümkün değildir. Fakat bazı yerlerde virüslü olarak dolaşan uygulamalar var. PUBG hesap çalma APK olarak servis edilir, fakat virüs ve truva atı içerir. Bunlara çok dikkat etmeniz gerekir.

5/5 - (1 Oy)