Perşembe, Şubat 22, 2024

ÇOK OKUNANLAR

İLGİLİ YAZILAR

Hollow Knight Silksong Ne Zaman Çıkacak | Görünüşe Göre Onaylandı

Hollow Knight Silksong Ne Zaman Çıkacak? Hollow Knight: Silksong çıkış penceresinin önümüzdeki 12 ay için onaylandığı görülüyor. Xbox, bir tweet’te yayın penceresini onaylamış görünüyor. Bugün Xbox-Bethesda Vitrini’nde Microsoft, sergilenen her şeyin önümüzdeki 12 ay boyunca oynanabileceğini duyurdu. Bunun Hollow Knight: Silksong’u içerip içermeyeceği hakkında bazı sorular vardı. Ancak şimdi Xbox, uzun zamandır beklenen takibin gerçekten bir yıl içinde başlayacağını onayladı. Xbox’ın resmi Twitter hesabından bir tweet, “Bugün gördüğünüz her şey önümüzdeki 12 ay boyunca oynanabilir” yazan bir onay gönderdi. Bir hayran, Silksong’un dahil olup olmadığını sorduğunda, Xbox bunu onayladı.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Minecraft Legends Ne Zaman


Hollow Knight Silksong Çıkış Tarihi Ne Zaman

Xbox için küresel oyun başkanı Sarah Bond da Silksong’un bu yıl içinde piyasaya çıkacağını doğruladı. Karışıklık, önümüzdeki 12 ay içinde Xbox ve PC’ye gelen her oyunun bir grafik listesinden geliyor ve Silksong’u atlıyor gibi görünüyor. Ancak uzun bir bekleyişin ardından nihayet Haziran 2023’e kadar çıkacak gibi görünüyor. IGN onay için Team Cherry ile iletişime geçti ve bu hikayeyi herhangi bir yorumla güncelleyecektir. Çıkış tarihi belirsiz olsa da, Silksong bugün erken saatlerde yeni bir fragman aldı.

Hollow Knight Silksong Çıkış Tarihi
Önümüzdeki, 12 ay içinde Hollow Knight Silksong Çıkış Tarihi görünmüyordu.

İlk gün Xbox Game Pass’te mevcut olacağını doğruladı. Silksong, 2019 sürümünden bu yana merakla bekleniyor. Bumblebee’nin maceralarını takip edecek ve bir görev sistemi ve kalıcı ölümlü yeni bir zorluk modu içerecek. Starfield, Persona on Xbox Game Pass ve daha fazlasını içeren Xbox + Bethesda Vitrini’nde öne çıktı.

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. Hollow Knight Silksong Ne Zaman sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. Bizleri sosyal medya adreslerimizden takip edebilirsiniz. Ayrıca Diğer Gündem Haberleri Bültenimize de Göz gezdirmenizi İsteriz.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Alita Battle Angel 2 Ne Zaman


Bizi Facebook ve Twitter ( X ) hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Websesi
Websesihttps://websesi.com/
Site yönetimi olarak, sizler için güncel ve faydalı içerikler üretmeye devam ediyoruz. 2020 yılından beridir, Websesi ailesinde bir çok editör içerik üretmiştir. Tüm editörlerimizin üstün katkıları ve cabaları sayesinde Websesi.com büyümeye devam ediyor!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

POPÜLER İÇERİKLER