House of The Dragon 2. Bölüm Ne Zaman?

House of The Dragon Bölüm 2 Ne Zaman? House of the Dragon, Beş Kralın Savaşı’ndan 200 yıl önce geçen Game of Thrones’un uzun zamandır beklenen prequel’idir. Odak noktası, George R.R. Martin’in “Ateş ve Kan” ve “Prenses ve Kraliçe” romanından uyarlanan “Ejderhalarla Dans”ı. Dragon House 2. Bölüm Çıkış Tarihi: Ne zaman çıkıyor? HOUSE OF THE DRAGON hayranları gala için heyecanlı ve aksiyon dolu bölüm daha fazlasını istiyorlar. İkinci bölüm ne zaman çıkıyor? House of Dragons, HBO ve Sky’a yeni indi, Game of Thrones prequels büyük hit oldu. Ejderhanın Varisi ilk bölümün adıdır ve izleyicileri Targaryen Hanesi’nin kan davasıyla tanıştırır. İkinci bölümün adı Rogue Prince ve çıktığında Websesi.com’da bilmeniz gereken her şey var.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz; Canlı Maç İzle Şifresiz


House of The Dragon Bölüm 2 Ne Zaman?

House of The Dragon 2. Bölüm Ne Zaman
House of The Dragon 2. Bölüm Ne Zaman

Buradaki hikayeler, pek çok siyasi entrika, ihanet, savaş ve katliam da dahil olmak üzere Targaryen Hanesi’nin çalkantılı tarihini anlatıyor. Ama çok fazla sebepsiz şiddet ve çıplaklık değil. Targaryen’in saltanatı sırasında gerçekte neler olduğu hakkında daha fazla şey öğrenmek ister misiniz? Burada kontrol edebileceğiniz harika bir program var, sizi kapsamalı! Şovu haftalardır takip ediyorsanız, muhtemelen bir sonraki bölümün ne zaman yayınlanacağını merak ediyorsunuzdur. Pekala, artık endişelenme! Dragon House Sezon 1, Bölüm 2 hakkında, çıkış tarihi, saati ve nerede izleneceğini de içeren bilmeniz gereken her şey burada. House of the Dragon, HBO ve HBO Max’te mevcuttur. Uluslararası izleyiciler için House of the Dragon, Birleşik Krallık’taki Sky Atlantic’te yayınlanacak ve bölüm ABD galasıyla aynı anda canlı yayınlanacak.

Dragon House 2. Bölüm, 28 Ağustos Pazar günü saat 21:00 ET/16:00 PT’de HBO Max’te yayınlanacak. Altyazılar lansman sırasında da mevcut olmalıdır. Bunun 2022’de büyük bir galası olması muhtemel olduğundan, dünyanın her yerinden aynı anda (kanal ve zamana göre) izleyebilirsiniz. 2. bölümün adı “The Rogue Prince” ve yaklaşık 60 dakika sürmesi bekleniyor. Ek olarak, altyazıların lansmanda mevcut olması bekleniyor.

House of the Dragon 1. Sezon Kaç Bölüm

“Dragon House” Sezon 1’in 10 bölüm olması planlanıyor. Bunu akılda tutarak, ilk bölümden sonra 8 bölümümüz var.

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. House of The Dragon 2. Bölüm Ne Zaman sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. Bizleri sosyal medya adreslerimizden takip edebilirsiniz. Ayrıca Diğer Gündem Haberleri Bültenimize de Göz gezdirmenizi İsteriz.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz; Disney Plus Ücretsiz İzle


Bu içeriğe oy verin!