Hyper Front Çıkış Tarihi Ne Zaman? Özellikleri hakkında biraz daha bilgi:

Hyper Front Çıkış Tarihi
Hyper Front Çıkış Tarihi

Hyper Front Çıkış Tarihi Ne Zaman? Hyper Front, küresel olarak piyasaya sürülen bir 5v5 FPS mobil oyunudur, ancak bu oyun küresel olarak ne zaman piyasaya sürülecek? Oyun Çin’de zaten popüler ve geliştiriciler oyunu dünya çapında daha geniş bir kitleye ulaştırmayı umuyor. Valorant Gibi oyun Arıyorsanız bu oyun tıpa tıp aynısı gibi duruyor.

“Kahraman” tabanlı oynanışı ile Hyper Front, Valorant. Overwatch hayranları arasında bir hit olmalı ve muhtemelen daha sıradan oyunculara hitap edecek. Bölgesel yazılım sürümleri de dahil olmak üzere Hyper Front’un küresel yayın tarihleri ​​hakkında bilmeniz gereken her şey burada. Valorant Benzeri Mobil Oyun Çok fazla hit alması bekleniyor. Bu, Valorant Benzeri Oyun için daha fazla bilgiye ihtiyacınız var ise okumaya devam ediniz.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Rainbow 6 Extraction Çıkış Tarihi


Hyper Front Çıkış Tarihi Ne Zaman?

Hyper Front Ne Zaman
Hyper Front Ne Zaman

Hyper Front başlangıçta Tayland, Filipinler, Malezya ve Singapur’da piyasaya sürülecek. Bu, yeni bir oyunun “bölgesel yumuşak lansmanı” olarak bilinir. Oyun bu bölgelerde 20 Ocak 2022’de 10:00 AM’de (UTC +8) başlıyor. Belirtildiği gibi, geliştiriciler oyunu küresel olarak başlatmayı umuyor, ancak belirli bir tarih açıklanmadı. Oyunun dünya çapında piyasaya sürüleceği onaylandığında ve onaylandığında bu sayfayı güncelleyeceğiz.

Hyper Front Ne Zaman20 Ocak 2022
Hyper Front Ne Zaman

Websesi’ne göre, oyunun global versiyonu şu anda Android ve iOS’ta ön kayıt için mevcut. NetEase Games dünya çapında bir dizi farklı mobil oyun yayınladı. Bu nedenle Fading City, EOE ve X2 gibi başarılı oyunlar yapma geçmişine sahipler.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Drive Survive 4. Sezon


Özellikleri hakkında biraz daha bilgi:

  • “[Hyper Front], mobil cihazlarda 5v5 kahraman tabanlı bir FPS oyunudur.
  • Yoğun PvP rekabeti! Gelişmiş silahlar kullanın ve taktiksel fırsatlar yaratmak için benzersiz kahraman yeteneklerine komuta edin.
  • Heyecan verici, hassas ve gerçekçi savaş deneyimi!
  • Mobil cihazlarda bir 3A şaheseri! Görsel olarak çarpıcı bir bilim kurgu evrenine girin.
Hyper Front Özellikleri
Hyper Front Özellikleri

1. [Çeşitli Kahraman Yetenekleri!]

Her kahramanın benzersiz taktik yetenekleri vardır – alan taraması, ışınlanma, engelleme ve örtü. Ayrıca, takım savaşlarında daha fazla fırsat ve daha fazla eğlence var!

2. [Son teknoloji]

UZI, UMP, Barrett, AK… Klasik ateşli silahlar gerçek atış heyecanını uyandırır! Her silahın belirli bir oyun stiline hitap eden belirli özellikleri vardır. Silah görünümleri ve aksesuarlarla da tarzınızı belirleyebilirsiniz!

3. [5v5 Ara ve Yok Et Modu ve DAHA FAZLASI!]

Arkadaşlarını topla ve klasik bir 5v5 arama ve yok etme maçı için takım oluştur! Starcore’u dağıtmak ve almak kazanmanın anahtarıdır. Burada taktikleriniz, refleksleriniz, nişancılığınız ve işbirliğiniz eşit derecede önemlidir. Deathmatch, silahlanma yarışı ve daha fazla oyun modu sürekli gelişiyor.

4. [Titiz Haritalar: Dünya çapında savaşın!]

Red Leaf River, Polar Discovery Center, City of Citizens – Cave Lake, City of Gardens – Stroke. Bu çeşitli, çok kültürlü haritalarda yarışın ve en küçük ayrıntılarda ustalaşın! Her harita, istediğiniz gibi keskin nişancılık veya hücum gibi çeşitli taktikleri desteklemek için özenle tasarlanmıştır. Birçok gizli sürpriz sizi bekliyor!

5. [Canlı ve Şık Bilim Kurgu Tasarımı]

Canlı görsel stil ve benzersiz karakter tasarımları, şık bir bilim kurgu estetiği yaratır!

6. [Unreal Engine 4: Gerçekçi Bilim Kurgu Savaş Alanı]

Mobil cihazınızda konsol kalitesinde sürükleyici bir silah oyunu deneyiminin keyfini çıkarın! Hyper Front ekibi yıllardır, çığır açan grafiklere sahip gerçekçi bilimkurgu savaş alanlarını gururla sundu!

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. Hyper Front Çıkış Tarihi sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. bizleri sosyal medya adreslerimizden takip edebilirsiniz. Ayrıca Websesi’nin Diğer Ne Zaman Bültenlerine de Göz gezdirmenizi İsteriz.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Gears of War 6 Çıkış Tarihi


Bu içeriğe oy verin!