Icebox için en iyi ajan; Valorant Ajan seviye listesi

Icebox haritasında hangi ajanla oynanır?
Icebox için en iyi ajan
Icebox için en iyi ajan

Icebox için en iyi ajan kimdir? Adından da anlaşılacağı gibi, Icebox Valorant’ta kar temalı bir haritadır. Normal doğrusal oyuna ek olarak, belirli yükseklikler kullanılabilir ve bu da oyunculara belirli durumlarda dikey avantaj elde etme özgürlüğü verir. Haritanın kontrol edilecek birçok köşesi var ve kontrolü ele geçirmek için herhangi bir sitenin açık olması gerekiyor. Başarılı olmak için, oyuncular belirli bir ajan seti seçmelidir. Bu ajanlar, düellocular, nöbetçiler, kontrolörler ve en önemlisi başlatıcıların bir kombinasyonunu içerir. Bu makale, oyundaki Icebox haritası için en iyi üç ajanı tartışacak.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Ascent için en iyi ajan


Icebox haritasında hangi ajan ile oynanır?

Bölüm 4’ün 3. Perdesi devam ediyor ve Valorant oyunculara aralarından seçim yapmaları için toplam 18 ajan verdi. Icebox gibi haritaların çok yönlü olduğu bilinmektedir. Sitelerinden herhangi birini kontrol etmek ve kontrol etmek için belirli dikeyler ve çok sayıda açı sunar. Haritada gerçekleşen savaşlar genellikle yakın mesafeden uzun mesafeye doğru gerçekleşir. Bunu yapmak için, iş için bir düellocu yeterli olduğundan, oyuncuların kontrolörleri ve fırlatıcıları seçmesi ve öncelik vermesi gerekir. Icebox’ın en iyi ve en çok seçilen proxy’lerinden bazıları:

  • Jett
  • Sova
  • Viper

Icebox için en iyi 3 ajan

1) Jett

Jett, oyundaki düello ajanıdır ve Icebox haritası, oyun tarzı ve gerçekleştirme potansiyeline sahip olduğu hamleler için mükemmeldir. Onu öngörülemez kılmak ve düşmanlarını yenmek için çeşitli şekillerde kullanılabilecek benzersiz bir dizi yeteneği var. Sniping yaparken sprint ve updraft yeteneklerini kullanmak en iyisidir.

Icebox da oynamak için en iyi ajan

Etkileyici manevra kabiliyeti, oyuncuların takaslardan kaçınmasını sağlar. Bir oyuncu avantajı elde etmek için hareket etmeden hemen önce keskin nişancı öldürmelerini kullanmalarını sağlar. Nihai yeteneği Blade Storm, mevcut en iyi yeteneklerden biridir. Bir tur için bir silah ikamesi olarak etkin bir şekilde kullanılabilir.

2) Sova

Sova, oyuncuların saklanabileceği bu harita için harika bir fırlatıcı olacak. Drone’lar ve izci dartları burada devreye giriyor. Sova oyuncuları saldırdığında, düşmanın yerini göstermek için izci dartları ve insansız hava araçları kullanır. Ardından daha az oyunculu siteleri kontrol etmeye veya kontrol etmeye geçer.

Icebox haritasında hangi ajan oynanır

Savunma sürecinde, izci dartı da aynı işleve sahiptir, drone ise fabrikadan sonra esas olarak oyun için kullanılır. Darbeli Dartlar, pasif hasar vermek için kullanılır veya dikilen sivri uçları durdurmak veya uzatmak için tam olarak zamanlanabilir ve eğilebilir. Nihai yeteneği, oyunun ilerleyen senaryolarında kullanılır ve doğru kullanılırsa, düşman ekibinin baskınları etkisiz hale getirmesini engelleyebilir.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Haven için En İyi Ajan


3) Viper

Viper, Icebox haritaları için en iyi kontrollerden biridir. Zehirli ekranlar herhangi bir alanı ikiye bölerek saldırganların kontrol etmesini kolaylaştırır ve savunma oyuncularının önüne geçmek için görüş hattını engeller.

Icebox Ascent haritası ajanı

Zehir bulutu duman gibi davranır, ancak çoğunlukla bitki sonrası sahnelerde kullanılır. Esas olarak Viper oyuncuları, belirli yılan ısırığı oluşumlarına aşinadır. Bu yetenek, bir yangın bombası gibi davranır ve oyuncu üzerine bastığında hasar verir. Venom Cloud ile birleştirildiğinde hasar artar.

Not: Bu makale yazarın görüşlerini yansıtmaktadır.

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. Icebox için en iyi ajan sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. bizleri sosyal medya adreslerimizden takip edebilirsiniz. Ayrıca Diğer Bilgisayar Oyunları Bültenimize de Göz gezdirmenizi İsteriz.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Bind için en iyi ajanlar


Bu sitede kopyalama izin yok! Anlayışınız için teşekkürler.