Perşembe, Mayıs 30, 2024

ÇOK OKUNANLAR

İLGİLİ YAZILAR

İnstagram beğenilen gönderiler nerede (Beğendiğinizi Nasıl Görebilirsiniz)

İnstagram beğenilen gönderiler nerede bulunur? Instagram’ın artık öncelikle bir fotoğraf paylaşım uygulaması olmadığı iddiasına rağmen. Günlük hayatımızın çoğunu beslemelerimize göz atarak ve ortaya çıkan fotoğraf ve videoları beğenerek geçiriyoruz. Ancak beğendiğiniz tüm gönderileri görmenin bir yolu var mı? Başkalarının Instagram’da neyi beğendiğini nasıl öğrenebilirim? Daha önce beğendiğiniz fotoğraflara ve videolara erişmenin tek yolu Instagram uygulamasıdır. Bu nedenle bunu sosyal ağ sitesinin masaüstü sürümünde yapmaya çalışıyorsanız şansınız kalmaz. Instagram yalnızca en son beğenilen 300 gönderiyi saklar. Bu nedenle siteyi ne kadar kullandığınıza bağlı olarak, beğendiğiniz gönderilerin yalnızca küçük bir alt kümesine erişebilirsiniz.

Elbette bir gönderiyi beğenip beğenmediğinizi kontrol etmek isterseniz, o gönderiye gidip beğenilip beğenilmediğini görebilirsiniz.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: shrenu parikh instagram hesabı


İnstagram beğenilen gönderiler nerede

En son beğendiğiniz gönderileri görmek için profil sekmenize gidin (ana Instagram ekranının sağ alt kısmındaki sekme). Ardından, sağ üst köşedeki üç satıra dokunun; sonraki ekranda, küçük saat simgesiyle işaretlenmiş “Etkinliğiniz” öğesini seçin. Buradan “Etkileşim”i (zıt yönleri gösteren iki ok) ve ardından “Beğen”i seçebilirsiniz.

Sitede beğendiğiniz son 300 fotoğraf daha sonra görüntülenecektir. Görüntülenen herhangi bir resme tıklayabilirsiniz ve sizi otomatik olarak o gönderiye götürecektir. Bu sayfadaki gönderilerin aksine, bunları toplu olarak da işleyebilirsiniz. Sağ üst köşedeki “Seç” düğmesini tıklayın, ardından beğenmemek istediğiniz gönderiyi tıklayın. En altta parantez içinde seçtiğiniz fotoğraf sayısı ile “Beğenmedim” ifadesi bulunur. Beğenmeyi bırakmak istediğiniz tüm fotoğrafları seçtiğinizde, ona dokunun.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Timsah Celil İnstagram


Diğer Instagram kullanıcılarının beğenilerine nasıl bakılır

Instagram, “Takip et” sekmesi altında kimin hangi fotoğrafı beğendiğini görme özelliğini kaldıralı birkaç yıl oldu. Ancak uygulamada kimin hangi fotoğrafı beğendiğini görmenin hala yolları var (çok basit olmayan bir işlem). Herhangi bir genel hesaptaki son etkinlikleri görmenize izin veren birçok çevrimiçi hizmet vardır. Ancak başka bir siteye kaydolmakla ilgilenmiyorsanız (ve sizi suçlamıyoruz), bazılarını yapmanın yolları vardır.

Seçtiğiniz Instagram kullanıcısı, beğendiğini görmek istediğiniz belirli bir kişinin fotoğrafına sahipse. O kişinin profiline gidip fotoğraflar arasında gezinmeniz, kişinin beğenilerinde o kişinin kullanıcı adını aramanız yeterlidir. Bu kişiyi takip ediyorsanız, üzerine tıklayın ve kullanıcı adı fotoğrafın beğeni listesinin en üstünde görünmelidir. Ancak bazı kullanıcı ayarlarını değiştirerek aktif duruma geçemiyorsanız bunu yapamayabilirsiniz. Instagram arayüzünde yapılan bu değişiklikler internette seçtiğiniz kişileri takip etmenizi zorlaştırırken, bu adımları kullanıcılarınızın gizliliğini korumak adına attığınızı unutmamalısınız.

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. İnstagram beğenilen gönderiler nerede Sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. bizleri sosyal medya adreslerimizden takip edebilirsiniz. Ayrıca Diğer İnstagram Haberleri Bültenimize de Göz gezdirmenizi İsteriz.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Emel Müftüoğlu İnstagram Hesabı


Bizi Facebook ve Twitter ( X ) hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Websesi
Websesihttps://websesi.com/
Site yönetimi olarak, sizler için güncel ve faydalı içerikler üretmeye devam ediyoruz. 2020 yılından beridir, Websesi ailesinde bir çok editör içerik üretmiştir. Tüm editörlerimizin üstün katkıları ve cabaları sayesinde Websesi.com büyümeye devam ediyor!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

POPÜLER İÇERİKLER