Teknoloji

İnstagram: Gizli hesap nasıl görüntülenir (Gizli Hesap Görme)

İnstagram Gizli hesap nasıl görüntülenir? Bu yazımızda sizlere instagram gizli hesap görme adımlarından paylaşacağız. O halde başlayalım… Gizli veya Özel Instagram hesaplarını görüntülemenin birçok yolu vardır, birini kolayca IG’ye yönlendirmeyi deneyebilirsiniz. Özel hesapları olan Instagram kullanıcıları, yayınladıkları içerikleri (feedler, hikayeler, IGTV) görüntüleyemezler.

Sonuç olarak, daha önce gizli olan Instagram hesabının profili hakkında daha fazla bilgi bulabileceksiniz. Üstelik öğrenmek istediğimiz hesap eski bir arkadaşınız ise tabii ki instagram hesabını tekrar takip etmek prestijli olmaz. Merak etmeyin gizli instagram hesaplarını kolayca görmenin başka bir yolu daha var :). İnstagram Beğeni Gizleme olayını duymuşsunuzdur gizlenen beğenileri daha bulabileceğiniz bir olayın olduğunu söylesek sizlere ne derdiniz?


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunzu: Berke Özer İnstagram Hesabı


Uygulama olmadan İnstagram Gizli hesap nasıl görüntülenir?

İnstagram Gizli hesap nasıl görüntülenir
İnstagram Gizli hesap nasıl görüntülenir

Instagram, kullanıcıların birbirleriyle kolayca iletişim kurmasını ve fotoğraf veya video gibi dikkatlerini çeken her türlü içeriği paylaşmasını sağlar. Aynı zamanda Bir sosyal ağ platformudur. Bu platformda, geçmişte veya günümüzde PDKT’si olan kişiler dahil birçok kişiyle tanışabilirsiniz. Ama gerçekten üzücü çünkü takip etmek istediğiniz IG hesabı gizli ve o hesapta hiçbir şey göremezsiniz. İşte bunun bir yolu:

1. Bir Arkadaşınızın Instagram Hesabını Ödünç Alın

Bugün hemen hemen her genç instagram hesabı kullanmaktadır. İnanıyoruz ki bu kategori içerisinde arkadaşlarınız dan da illaki bu uygulamayı kullanan vardır.

2. Fake Hesap

Sahte bir hesap oluşturmak ilginç bir seçenek olabilir, ancak bu mutlak bir sonuç değildir. Meraktan ölmek yerine denemek sorun değil, değil mi?

Uygulamaları Kullanarak Gizli Bir Instagram Hesabı Görüntüleme

Üçüncü taraf uygulama yardımını kullanarak gizli Instagram hesaplarını görüntülemenin daha kolay bir yolu var. Bu yöntem daha basittir ve hesabı görme olasılığınız daha yüksektir. İşte sahibinin özel Instagram hesabını takip etmeden görüntülemek için kullanabileceğiniz bazı çevrimiçi web siteleri. İnstagram durduruldu hatası ile karşılaşıyor iseniz bu kılavuzumuza göz gezdirebilirsiniz.

  • 1- Instalooker.com
  • 2- Instaspy.net

3. Profil Görüntüleyici Web Siteleri

Gizliı Instagram profillerini görüntüleyebilen birkaç web sitesi vardır, ancak ne yazık ki bu web sitesi kimlik avına (dolandırıcılığa) karşı savunmasızdır. Nasıl çalışır, sadece Instagram hesabı kullanıcı adınızı girin ve hedef profil fotoğrafı görünecektir.

Ne yazık ki sadece profil fotoğrafı görünüyor. Profilin tamamını görmek istiyorsanız, bir anket formu doldurmanız gerekir. Açıklığın olduğu yer burasıdır. Denedim ama anketi doldurmam istendiğinde iptal ettim. Ancak, denemek isterseniz, sitelerin listesi aşağıdadır:

  • Privateinstaviewer.com
  • Viewprivatephotos.com
  • Instalooker.com
  • Instaspy.net
  • Pinkman.org

Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: İnstagram Beğeni Gizleme


Çözüm

Artık bu sorunu çözmek için yukarıdaki yöntemi takip edebilir, gizlenen hesabın fotoğraflarına dikkat etmeden görüntüleyebilirsiniz. Yukarıdaki tekniğin hala kullanılabileceğini düşünüyorsanız, lütfen bu makaleyi sosyal hesaplarınızda paylaşmayı unutmayın. Gizli Instagram fotoğraflarının nasıl görüntüleneceğiyle ilgili bu kılavuzun yararlı olacağını umuyoruz.

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. İnstagram Gizli hesap nasıl görüntülenir Sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. bizleri sosyal medya adreslerimizden takip edebilirsiniz. Ayrıca Diğer İnstagram Haberleri Bültenimize de Göz gezdirmenizi İsteriz.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Hikaye Planlaması


İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu