İnstagram ne zaman düzelecek, DM Sorunları ve Daha Fazlası

İnstagram ne zaman düzelecek
İnstagram ne zaman düzelecek

İnstagram ne zaman düzelecek? INSTAGRAM mesajlarınız neden kayboluyor? INSTAGRAM 2022’DE Çöktü: Temel DM’ler kullanıcıları hayal kırıklığına uğratıyor. Kullanıcılar DM’lerinin çalışmadığını bildirdiği için Instagram 2022’de tekrar kapalı. Ayrıca birçok insanın Instagram’ın nihayet ne zaman düzelteceğini sormasına neden oldu.

Son zamanlarda, kullanıcıların Instagram ile ilgili bazı sorunları onları tatmin etmeyen bazı sorunlar yaşıyor. Sadece bir gün önce, bazı kullanıcılar Instagram beslemelerinin çalışmadığından ve işlerin artık o kadar iyi görünmediğinden şikayet etti.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz; John Wick 4 Ne Zaman Çıkacak


İnstagram ne zaman düzelecek, çalışmıyor

İnstagram ne zaman düzelecek
İnstagram ne zaman düzelecek

Instagram DM az sayıda kullanıcı için mevcut değildir ve “Instagram Down” Twitter gibi sosyal medya platformlarında popüler hale gelmiştir. İnsanlar mesajlarına ulaşamamaktan şikayet ederken, diğerleri cevap veremediklerini söyledi. Görünüşe göre bu sorun bir süredir devam ediyor ve şu ana kadar Instagram herhangi bir açıklama yapmadı.

Bu sorunla ne kadar az insanın karşılaştığı düşünülürse, bu muhtemelen bir hatadır. Aslında sorunlu tek platform Instagram değil. Platforma ek olarak, insanların Messenger’da herhangi bir mesaj alamadıklarını veya gönderemediklerini iddia ettikleri için Facebook da sorunlar yaşadı.

Ne Zaman Düzelir…

İnstagram dm sorunları ne zaman düzelir
İnstagram dm sorunları ne zaman düzelir

Her zamanki gibi, Instagram’ın hataları düzeltmesi saatler sürüyor. Birçok kullanıcının sorunlarla karşı karşıya olduğu göz önüne alındığında, platformun sorunları birkaç saat içinde çözmesi bizi şaşırtmaz. Ancak, resmi bir açıklama olmadan, buna ne tür bir aksaklık veya hatanın neden olduğunu söylemek zor. Şimdilik, kullanıcıların uygulamanın sorunu çözmesini beklemesi gerekiyor. Bu, Instagram sona erdiğinde düzeltilmesi gereken dahili bir hata olduğundan. Uygulamadan çıkış yapmaya ve uygulamadan giriş yapmaya veya herhangi bir değişiklik yapmaya çalışmamanızı öneririz.

İnstagram DM Sorunları

Instagram son zamanlarda çok fazla sorun yaşıyor. Sadece birkaç gün önce kullanıcılar, gönderilerinin nasıl yeniden düzenlendiğinden ve zaman çizelgelerine nasıl doğal görüntüler enjekte ettiğinden bahsediyordu. Ayrıca, gönderi yükleyemedikleri veya herhangi bir filtre kullanamadıkları için Instagram Hikayelerinde bazı sorunlar yaşıyorlar. Bu sorunlara rağmen Instagram hemen harekete geçti ve birkaç saat içinde düzeltildi. Bunu akılda tutarak, platformun yakında bir çözüm bulacağını umuyoruz.

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. İnstagram ne zaman düzelecek sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. Bizleri sosyal medya adreslerimizden takip edebilirsiniz. Ayrıca Diğer Gündem Haberleri Bültenimize de Göz gezdirmenizi İsteriz.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz; Loki 2. Sezon Ne Zaman Çıkacak