İnternetsiz PubG Mobile Benzeri Oyunlar

İnternetsiz PubG Mobile Benzeri Oyunlar
İnternetsiz PubG Mobile Benzeri Oyunlar

İnternetsiz PubG Mobile Benzeri Oyunlar Nelerdir? PubG Mobile, şüphesiz video oyunu sevenler için dünyanın en önemli ve popüler atış oyunlarından biridir. Bu inanılmaz nişancı, başka hiçbir oyunun imrenemeyeceği harika özelliklere sahiptir. Ancak topluluktaki birçok kullanıcının bazen internet bağlantısı sorunları yaşadığını ve çevrimdışı oyunla benzer bir oyun deneyimi istediğini unutamayız. Pubg Benzeri İnternetsiz Oyunlar Nelerdir? Battle Royale gibi bir PUBG Mobile arıyorsanız doğru yerdesiniz.

Bu yazımızda sizlere PubG Mobile’a çok benzeyen ve internetsiz sorunsuz oynayabileceğiniz bazı oyunları göstereceğiz.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: PubG Mobiledan daha iyi oyunlar


İnternetsiz PubG Mobile Benzeri Oyunlar

Scarfall-El combate real

Scarfall-El combate real: Bu oynamak için harika bir oyun. Oyunun bir çevrimiçi modu ve bir çevrimdışı modu var, bu da internet bağlantımız olmadığında aradığımız şey. Scarfall, arenaya girecek, unvan için yarışacakları, son kalan kişi kazanan birkaç oyuncudan oluşuyor ve oyun devasa bir silah cephaneliğine sahip.

Swag Shooter

Swag Shooter: Fenix ​​tarafından yapılmış harika bir oyundur. Swag shooter, herkesin hayatta kalmak için savaştığı PubG Mobile’a çok benzeyen klasik bir savaş oyunudur. Bu nişancı hem çevrimiçi hem de çevrimdışı modlarda çalışır, karakterinizin kıyafetlerini değiştirebilir.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: PubG Mobile Tava Nasıl Atılır


Çevrim Dışı PubG Mobile Benzeri Oyunlar

Silahları özelleştirebilir, avatarınıza çok fazla stil kazandırabilir ve arenada saygın hale getirebilirsiniz. Her iki oyun da hedefin çok sayıda rakipten kurtulmak olduğu PubG Mobile’a çok benzer özelliklere sahip. Her ikisini de deneyebilir ve Play Store veya App Store gibi herhangi bir web sitesinde veya resmi mobil mağazada edinebilirsiniz.

Pubg Mobile Rehberlerini sizler için adım adım paylaşıyoruz. Bu, Oyun hakkında tüm detaylara sahip olmak için Sayfamızı takip ediniz. Böylelikle son gelişmelerden ve güncellemelerden yararlanmış olursunuz.

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. İnternetsiz PubG Mobile Benzeri Oyunlar sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. bizleri sosyal medya adreslerimizden takip edebilirsiniz. Ayrıca Diğer Pubg Mobile Haberleri Bültenimize de Göz gezdirmenizi İsteriz.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: PubG Mobile Mira X8 Nerede


Bu içeriğe oy verin!