Cumartesi, Haziran 15, 2024

ÇOK OKUNANLAR

İLGİLİ YAZILAR

İnto the night 3. sezon ne zaman çıkacak (Oyuncu kadrosu ve Çıkış Tarihi)

İnto the night 3 sezon ne zaman çıkacak? Tüm detayları sizler için derledik into the nigt 3. sezon için geri sayım başladı. Güneşten saklanmak için geri gelecekler mi? Belçika dizisi Into the Night Mayıs 2020’de Netflix’i vurduğunda, izleyiciler anında bu kıyamet gerilim filmine, mükemmel sokağa çıkma yasağına kapıldı. Brüksel’e tarifeli uçuşları kaçırıldıktan sonra yolcular, güneşin dünyanın farklı yerlerinde yükselmeye başladığını gördüler. Ölümcül ışığa maruz kalan tüm canlıları öldürmeye başlamasının kılık değiştirmiş bir nimet olduğunu fark ederek dehşete düştüler.

Geceleri, güneşten kaçmak ve hayatta kalma mücadelesi vermek için yolcular oldukça sabırlı bir süreçten geçiyorlar. Gergin bir sezonun sonunda sonunu kurtarmak için zar zor gelen NATO yeraltı sığınaklarında güvenlik aramayı planlıyorlar.

Jason George tarafından yaratılan ve Jacek Dukaj’ın 2015 Polonya bilimkurgu romanı The Old Axolotl’dan esinlenilen ikinci sezon. İlk sezon kadar sürükleyici, çünkü mürettebat bir sığınakta yaşama alışıyor ve bazı sorunlu NATO askerleriyle uğraşıyor. Bize bazı güzel tırnak yiyen uçurumlar bıraktı. Ama hikayeye devam etme planları var mı? Late Night’ın 3. Sezonu hakkında bilmeniz gereken her şey burada.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: 365 Days 3 Çıkış Tarihi


İnto the night 3 sezon çıkış tarihi; ne zaman yayınlanacak

Mart 2022 itibarıyla, ikinci sezonun Eylül 2021’de yayınlanmasından altı ay sonra 3. sezon beklenmekteydi. İnto the night ile ilgili herhangi bir rapor bulunmuyor. herkesten özür dilerim Ancak iyi haber şu ki, 2. Sezon merakla sona erdiğinden beri, finalden sonra sorduğumuz soruların çoğunun yanıtlanmama sorunu oldu. İlk sezon 1 Mayıs 2020’de Netflix’te, ikinci sezon ise yaklaşık 16 ay sonra 8 Eylül 2021’de yayınlandı. Bu nedenle, üretim modu devam ederse, hayranlar 2022’nin sonuna kadar yayınlayabileceği için üçüncü bir sezon yayınlanabilir. Veya 2023’ün başlarında 3. sezonu bekleyebiliriz.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Disney dreamlight valley çıkış tarihi


İnto the Night 3. sezon kadrosu

  • Pauline Etienne (Sylvie Bridgette)
  • Laurent Capelluto (Mathieu Daniel)
  • Mehmet Kurtuluş (Ayaz Kobanbay)
  • Babetida Sadjo (Laura Djalo)
  • Alba Gaia Bellugi (Ines Melanie Ricci) ve Vincent Londez (Horst Baudin)

3. Sezon belirsizliğinden dolayı net bir kadro henüz yayınlanmadı. Yeni Yüzlerinde katılma olasılığını unutmayınız.

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. İnto the night 3 sezon ne zaman sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. bizleri sosyal medya adreslerimizden takip edebilirsiniz. Ayrıca Websesi’nin Diğer Ne Zaman Bültenlerine de Göz gezdirmenizi İsteriz.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Thor Aşk ve Gök Gürültüsü Çıkış Tarihi


Bizi Facebook ve Twitter ( X ) hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Websesi
Websesihttps://websesi.com/
Site yönetimi olarak, sizler için güncel ve faydalı içerikler üretmeye devam ediyoruz. 2020 yılından beridir, Websesi ailesinde bir çok editör içerik üretmiştir. Tüm editörlerimizin üstün katkıları ve cabaları sayesinde Websesi.com büyümeye devam ediyor!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

POPÜLER İÇERİKLER