Pazar, Temmuz 21, 2024

ÇOK OKUNANLAR

İLGİLİ YAZILAR

iOS için Fortnite Mobile Ne Zaman Gelecek, Çıkış Tarihi (2021 güncelleme)

iOS için Fortnite Mobile Ne Zaman Gelecek? yaşanan son durumlardan dolayı uygulama iosta kaldırılmıştı. iOS için Fortnite Mobile Çıkış Tarihi belli oldu mu?Epic Games, Fortnite’ın %30 uygulama içi satın alma komisyonunu ihlal etti. Bunun için Apple’a dava açtıktan sonra, oyunun Play Store’dan kaldırılmasını talep ederek Google’a bir antitröst şikayetinde bulundu.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Android Fortnite indir


Özünde, iOS cihazlarını kullanma döngüsü artık oyundan kaldırılmış gibi görünüyor ve işlerin ne zaman başlayacağına dair net bir gösterge yok. Epic Games, dava duruşmasında Apple ile olan savaşı kazandı. Bu savaşı kazanmıl olsa da, dünyanın dört bir yanındaki hayranların soracağı asıl soru şu;

“Fortnite ne zaman iOS mobil cihazlarına geri dönecek?”

iOS için Fortnite Mobile Ne Zaman Gelecek

Loopers, Fortnite Mobile’ın keyfini iOS cihazlarda tekrar ne zaman çıkarabilecek? iOS için Fortnite Mobile Çıkış Tarihi Nedir?

  • Cevap oyuncudan oyuncuya değişir. Ancak görünüşe göre iOS cihazlarına dayanan Fortnite oyuncularının çoğu ya oyuna erişimleri reddedildi ya da geçen sezon kapana kısıldı.
  • Her durumda, tekrar tekrar tekrarlandığı gibi, Epic Games kazansa bile, işlerin değişeceğinin garantisi yok. İOS kullanıcıları yine de oyunun tadını çıkarmak için beklemek zorunda.
  • Ayrıca Google’a yönelik yeni şikayetlerle birlikte Android’deki Loopers, temelde. Üçüncü taraf mağazaları atlayan Fortnite’ı indirmek için telefondaki Epic Games uygulamasını kullanmak zorunda kalacak.
iOS için Fortnite Mobile Ne Zaman Gelecek
iOS için Fortnite Mobile Ne Zaman Gelecek

Video oyunu geliştiricileri artık bu iki teknoloji deviyle kıyasıya mücadele veriyor. Bir kişinin davası bitmiş olsa da kesin bir sonuç yok. Daha da kötüsü, oyuncular artık çoğu Android telefon için varsayılan uygulama mağazası olan popüler Google Play mağazasından Fortnite Mobile’ı indiremezler.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Fortnite Uydu istasyonları


iOS için Fortnite Mobile Çıkış Tarihi

Android oyuncuları hala kilitlenme kutusunu atlayıp oyunun tadını çıkarabilse de, iOS oyuncularının oyunu cihazlarına indirmesi kesinlikle imkansız.

Güncelleme yapmadan bunu yapabilseler bile çoğu zaman bir anlam ifade etmiyor. İki büyük teknoloji devi arasındaki çatışma gerçekten de “hareketsiz bir nesneye karşı durdurulamaz bir güç”. Devlerin ortaya çıkmasıyla taraftarların sabrı tükeniyor. Bazıları Epic Games CEO’su Tim Sweeney’i (Tim Sweeney) davadan vazgeçmeye çağırdı. Diğerleri ise ne kadar sürerse sürsün geliştiricinin yanında durmaya karar verdi. Dava duruşması sona erdikten iki ay sonra, hiçbir şey değişmemiş gibi görünüyor.

iOS icin Fortnite Mobile Ne Zaman Gelecek 3

Her iki şirket de Fortnite Mobile’ın iOS cihazlarda geleceği ve kaderi hakkında sıkı sıkıya bağlı. Geri çekilmek istemeyen ve her iki tarafta da artan baskıyla birleştiğinde, bundan sonra ne olacağını göreceğiz. O zamana kadar, lüperlerinyapabileceği tek şey sabırla beklemektir.

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. iOS için Fortnite Mobile Ne Zaman Gelecek sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. bizleri sosyal medya adreslerimizden takip edebilirsiniz. Ayrıca Diğer Fortnite Haberleri Bültenimize de Göz gezdirmenizi İsteriz.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Fortnite Recon Scanner


Bizi Facebook ve Twitter ( X ) hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Websesi
Websesihttps://websesi.com/
Site yönetimi olarak, sizler için güncel ve faydalı içerikler üretmeye devam ediyoruz. 2020 yılından beridir, Websesi ailesinde bir çok editör içerik üretmiştir. Tüm editörlerimizin üstün katkıları ve cabaları sayesinde Websesi.com büyümeye devam ediyor!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

POPÜLER İÇERİKLER