Cumartesi, Nisan 20, 2024

ÇOK OKUNANLAR

İLGİLİ YAZILAR

İphone İos 15 Betadan İos 14 Yükleme [Geri Yükleme Veya Döndürme]

İphone İos 15 Betadan İos 14 Yükleme: Eğer ios 15 beta versiyonuna geçtiğiniz için pişmansanız, işte İphone İos 15 Beta İos 14 Geri Yükleme işlemlerini sizlere açıklıyoruz. İos 14 e geri dönebilirsiniz. Yeni yazılımların beta versiyonların da yeni özellikleri denemek iyi olabilir.

İphone İos 15 Betadan İos 14 Yükleme
İphone İos 15 Betadan İos 14 Yükleme

Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: En iyi Yarış Oyunları


Ama her zaman günlük kullanım için çok iyi olmayabilirler. Eğer Iphone’nuzu şuanda kullanılabilir olan ios İOS 15 beta versiyonuna yükselttiyseniz ve stabil olan İOS 14.6’ya geri dönebilirsiniz.
Stabil versiyona dönmenin en kolay yolu İOS 15 beta profilinizi silmek ve yeni güncelleme görünene kadar beklemek. İphone İos 15 Beta İos 14 Döndürme için aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz.

İPhone İos 15 Betadan İos 14 Yükleme

  • Ayarlar > Genel
  • Profiller ve Cihaz yönetimi
  • Profili sil
  • Telefonu yeniden başlat
iphone ios 15 betadan ios 14 yukleme geri yukleme veya dondurme 3 1

Malesef İOS için yeni güncelleme gelene kadar eski sürüme dönemezsiniz. İOS güncellemelerini kontrol etmek için Ayarlar>Genel>Yazılım Güncellemesi sıralamasını takip edebilirsiniz. Eğer beklemek istemiyorsanız telefonunuzu sıfırlayabilirsiniz. İphone İos 15 Beta İos 14 Geri Yükleme işlemlerini yapabilmek adına Telefonunuzu sıfırlayarak İOS beta versiyonundan Stabil versiyona geçiş yapabilirsiniz. Bunun için önce telefonunuzu kurtarma moduna almanız lazım.
Iphone’unuzu bilgisayara bağlayarak kurtarma moduna geçebilirsiniz (Macbook veya Pc fark etmez ). Bundan sonra aşağıdaki adımları takip edin.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: En İyi aile oyunları


İphone İos 15 Beta İos 14 Döndürme:

İphone İos 15 Beta İos 14 Döndürme işlemleri için tüm iphone modellerini sizler için sıraladık. Adımları takip ederek. İşleminizin sonucuna ulaşabilirsiniz. Konu hakkında Takıldığınız herhangi bir konu olduğu taktirde yorumlar üzerinden bizlere ulaşabilirsiniz.

#İPhone 6 için, İPad veya İPod touch:

  • Açma/Kapama ve Home tuşlarına aynı anda basın ve basılı tutun.
  • Apple logosunu gördüğünüzde tuşları bırakmayın.
  • Kurtarma modu ekranını görene kadar tuşlara basılı tutmaya devam edin

İPhone 7 için,İPhone 7 plus veya İPod touch:

  • Açma/Kapama ve ses kısma tuşlarına aynı anda basın ve basılı tutun.
  • Apple logosunu gördüğünüzde tuşlara basmayı bırakmayın.
  • Kurtarma modu ekranını görene kadar tuşlara basılı tutmaya devam edin

İPhone 8 ve sonrası için:

Önce ses açma tuşuna basıp bırakın sonra ses kısma tuşuna basıp bırakın sonrada kurtarma modu ekranını görene kadar kenar tuşa basılı tutunuz.

Yukarıdaki işlemleri yaptıktan sonra bilgisayarınızda telefon bağlantısının gerçekleştiğini göreceksiniz.
Ekranınıza gelen uyarıda Update seçin

İphone İos 15 Beta İos 14 Geri Yükleme

Sonraki adımda tüm bilgilerinizi silip fabrika ayarlarınıza dönmek istediğinizi onaylayarak Restore and Update seçeneğini seçin. Daha sonra Next ve ondan sonrada Agree seçeneklerini seçerek devam edin. Bu aşamada bilgisayarınız İPhone yazılımını indiriyor olacak. İndirme tamamlandığında otomatik olarak telefonuza yüklenecek. Telefonunuz bir kaç kere yeniden başlayabilir kurulum sırasında bilgisayarla bağlantısını kesmeyin. Bu şekilde tekrardan İOS’un stabil versiyonuna dönmüş oldunuz.

Resmi Apple Desteği Nasıl Alınır? Daha fazla Kaynak hakkında bilgi almayı düşünüyor iseniz. Sizlere Verebileceğimiz En büyük tavsiyelerden bir tanesi de. Apple’ın Resmi Web sitesine Ulaşmanız olacaktır. Apple Resmi Web sitesine Ulaşabilmek için Lütfen Burada ki Butona Tıklayınız.

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. İphone İos 15 Betadan İos 14 Yükleme Sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. bizleri sosyal medya adreslerimizden takip edebilirsiniz. Ayrıca Websesi’nin Diğer Teknoloji Haberleri Bültenlerine de Göz gezdirmenizi İsteriz.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: İphone 11 Pil Yüzdesi Gösterme


Bizi Facebook ve Twitter ( X ) hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Websesi
Websesihttps://websesi.com/
Site yönetimi olarak, sizler için güncel ve faydalı içerikler üretmeye devam ediyoruz. 2020 yılından beridir, Websesi ailesinde bir çok editör içerik üretmiştir. Tüm editörlerimizin üstün katkıları ve cabaları sayesinde Websesi.com büyümeye devam ediyor!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

POPÜLER İÇERİKLER