İş sağlığı ve güvenliği atama puanları (kpss atama puanları)

İş sağlığı ve güvenliği atama puanları
İş sağlığı ve güvenliği atama puanları

iş sağlığı ve güvenliği kpss atama puanları nelerdir? Merak edilen iş sağlığı ve güvenliği atama puanı dönem dönem değişiklik gösterebiliyor. Bu yıl için ise atama puanları belirlendi. Son dönemlerin en çok ilgi gören alanlarından birisi haline gelen iş sağlığı ve güvenliği bölümü atama puanı açıklandı. Bu bölüm ile atama isteyen kişiler açıklanan atama puanları ile tercih yapacak. Son açıklamalara göre bu bölüm için atama puanı taban olarak 87. İşte 2022 yılı iş sağlığı ve güvenliği atama puanı;


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz; Seda sayan ne kadar kazanıyor


iş sağlığı ve güvenliği kpss atama puanları

KPSS ile atama gerçekleştiren bölümlerden birisi olan iş sağlığı ve güvenliği bölümünden atama bekleyenler için puanlar belirlendi. Bu bölümden atanacak kişilerin sınavdan en az 87 puan alması gerekiyor. Taban puan olarak belirlenen bu puan, atama için gerekli olan sınır puandır. En düşük 87 ile atayacak olan iş sağlığı ve güvenliği bölümünün hem 4 yıllık hem de 2 yıllık seçenekleri vardır. Her iki bölüm için de farklı atamalar gerçekleşir.

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. Seda sayan ne kadar kazanıyo sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. Bizleri sosyal medya adreslerimizden takip edebilirsiniz. Ayrıca Diğer Gündem Haberleri Bültenimize de Göz gezdirmenizi İsteriz.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz; Pomem Yedek Alımı