İstanbul Adana Kaç Saat Sürüyor (Arabayla, Uçakla, Otobüsle)

İstanbul Adana Kaç Saat
İstanbul Adana Kaç Saat

İstanbul adana kaç saat otobüsle sorusuna verilecek olan cevap; 13 saat 36 dakikadır. Bu ki şehir arası otobüs yolculuğu yapacak kişiler 13 saat 36 dakika içerisinde varış noktasına ulaşabilecektir. Otobüs yolculukları için alınacak biletlerde yolculuğun ne kadar süreceğine dair belirtilen yazılar bulunmaktadır. Bu yazılar ile yapılacak yolcuğun süresi net olmasa da bilinebilir. Bununla birlikte İstanbul‘un ve adana’nın yol mesafesi kaç saat uçakla sorusuna de cevap verebiliriz. Uçak ile yapılacak İstanbul Adana yolculuğu yaklaşık olarak 1 saat 20 dakika sürmektedir. 700 Kilometrelik bir mesafesi bulunan bu iki şehir toplamda 1 saat 20 dakikalık bir uçuş aralığındadır.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz; Bolu Merkez Yol Tarifi


İstanbul Adana Kaç Saat Sürüyor

İstanbul Adana kaç saat sürüyor? İstanbul ile adana arası yapılacak yolculukların 9 saat sürdüğü tespit edilmiştir. Yapılan yolculuğun şekline bağlı olarak değişiklik gösteriyor. Buna değinmek için ilk olarak İstanbul adana kaç saattir arabayla sorusuna yanıt verelim; Bu sorunun yanıtı 9 saat 34 dakikadır. Yapılacak olan yolculuk özel bir araçlaysa evet, süresi 9 saat 34 dakika olacaktır.

İstanbul Adana Kaç Saattir
İstanbul Adana Kaç Saattir

Uçakla İstanbul adana kaç saatir? Sorusuna gelecek olursak da bunun cevabı; 1 saat 20 dakika olacaktır. Aktarma olmadan yapılacak uçak yolculuğu ile Adana İstanbul arası 1 saat 20 dakika uzaklığındadır. Ancak aktarmalı durumlarda bu saat değişiklik gösterebilir ve artış meydana gelebilir. Aktarmalı ve aktarmasız uçak biletleri, bilet satın alınırken karşınıza çıkacaktır.

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. İstanbul adana kaç saattir sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. Bizleri sosyal medya adreslerimizden Takip edebilirsiniz. Ayrıca Diğer Yol Tarfi Bültenimize de Göz gezdirmenizi İsteriz.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz; Datça Yol Tarifi


Bu içeriğe oy verin!