John Wick 4 Ne Zaman Çıkacak, Çıkış Tarihi Hakkında Tüm Gerçekler

John Wick 4 Ne Zaman Çıkacak? John Wick: 4’ün 2023’te çıkacağı söyleniyor. Keanu Reeves’in ünlü tetikçisi intikam arayışına devam ederken. “John Wick” hayranları bir sonraki bölümü görmek için biraz daha beklemek zorunda kalacak. Lionsgate Çarşamba günü, aksiyon filminin orijinal 27 Mayıs 2022 çıkış tarihinden yaklaşık bir yıl ileriye itileceğini duyurdu. John Wick: 4, yeni bir teaser videosuna göre 24 Mart 2023’te sinemalarda olacak. Chad Stahelski’nin yönettiği ve Reeves’in Donnie Yen, Laurence Fishburne, Lance Redick. Bill Skarsgard, Lina Sawayama, Shamir Anderson ve Shay Hatten oynadığı “John Wick” destanının dördüncü bölümü. Michael Finch ve Shay Hatten, yapımcılığını Stahelski.

Basil Iwanyk ve Erica Lee’nin, yönetici yapımcılığını ise Reeves ve Louise Rosner’ın yazdığı senaryoyu yazdı. “John Wick” serisi dünya çapında 584,9 milyon dolardan fazla hasılat elde etti. “Bölüm 3 – Parabellum” dünya çapında 327 milyon dolarlık devasa bir franchise kazandı.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz; Loki 2. Sezon Ne Zaman Çıkacak


John Wick 4 Ne Zaman Çıkacak

John Wick 4’ün çıkış tarihi ne zaman? Kaleminize dikkat edin, John Wick: 4. Bölüm geliyor ve Keanu Reeves pek de emekli olmayan katil rolüne geri döndü. Dublörlükten yönetmenliğe, Chad Stahelski bir kez daha aksiyon serisine liderlik ediyor. John Wick: Chapter 3 – Parabellum’un açılış haftasından bu yana dördüncü ayarı biliyorduk, ancak şimdi sizinle paylaşacak daha çok şey biliyoruz. Bu yüzden, John Wick 4’ün çıkış tarihi, konusu ve filmin en üretken suikastçılarından birini bağlayacak oyuncu kadrosu merak ediliyor. Bunun hakkında şimdiye kadar bildiğimiz her şeyi bir araya getirdik. Hayranlar, 2019’da vizyona girdiğinden beri “John Wick: Chapter 3 – Parabellum”u bekliyordu. Ama neyse ki John’un merakla beklenen diziye geri döneceği haberini duyduk.

John Wick 4 Ne Zaman Çıkacak
John Wick 4 Ne Zaman Çıkacak

JOHN WİCK: 4 ÇIKIŞ TARİHİ VE KADROSU NEDİR?

John Wick: Chapter 4, 24 Mart 2023’te sinemalarda. Bu, Aralık 2021 duyuru videosunda ortaya çıktı. Aslen 2021’de çıkması planlanan Bu dizi neden bu kadar gecikti. The Matrix 4 ile aynı gün içerisinde olan John Wick: 4’ün Covid ile ilgili gecikmeler yaşadığı bildirildi. Gerçek John Wick tarzında, Lionsgate, özel bir mesajlaşma servisine kaydolmuş hayranlara mesaj göndererek işe döndükleri haberlerini takip ediyor. “Bunu profesyonel bir nezaket olarak kabul edin. John Wick: 4. Bölüm yapım aşamasında.”

John Wick: Bölüm 4 ekibine IMDb sayfasına birçok isim eklenecek.

  • John Wick olarak Keanu Reeves
  • Laurence Fishburne Bowery King olarak
  • Ian McShane Winston olarak
  • Lance Reddick Charon olarak

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. John Wick 4 Ne Zaman Çıkacak sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. Bizleri sosyal medya adreslerimizden takip edebilirsiniz. Ayrıca Diğer Gündem Haberleri Bültenimize de Göz gezdirmenizi İsteriz.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz; One Piece 1024 Ne Zaman