Cumartesi, Nisan 20, 2024

ÇOK OKUNANLAR

İLGİLİ YAZILAR

Justin Bieber, NFT İşinde Rekor Zarara Uğradı “Kayıp Yüzde 95”

Justin Bieber, Bored Ape NFT‘sini geçtiğimiz sezon 1,29 milyon dolara satın almıştı. Maymun NFT‘si dev kayıp yaşadı. Büyük değer kaybı yaşayan bu NFT tam yüzde 95 düştü. Bored Ape’in taban fiyatı 69 bin dolara kadar geriledi.

Kripto Paraların Düşüşü, NFT Sektörünüde Vurdu!

Kripto para piyasasında yaşanan talihsiz düşüşler, NFT sekötrünüde aşırı derecede etkiledi. Bitcoin son boğada 70 bin dolar civarına kadar yükselmişti. Ama şuan ki güncel fiyatı 16.500 dolar civarındadır. Sene başından beri yaklaşık %77 oranında değer kaybetti.

NFT kripto para birimleri ve NFT satışlarıda bundan nasibini aldı. NFT satışlarında %90’a varan düşüşler var.

Altcoinlerde İse Durum Daha Da Vahim!

Altcoin piyasası ise bu durumdan en çok etkilenen piyasa oldu. Bazı altcoinler %99 oranında düştü. LUNA vakası, FTX (FTT) olayı ve yaşanan bazı gelişmeler piyasaları alt üst etti.


1000X Yapacak Coinler Konumuza Göz Atınız


Justin Bieber Sosyal Medyada Gündem Oldu

Justin Bieber kendi NFT’sinin ilkini, ocak ayında satın almıştı. 3001 numaralı Bored Ape NFT‘si şu anda 69 bin dolar taban fiyatından satışta. Yani Bieber’ın para kaybı yüzde 95 oranında. Ocak’ta bu NFT’yi satın aldığında sosyal medyada çoğu kişi tarafından adeta topa geldi. Justin’in hata yaptığını onca kişi dile getirmesine rağmen, o ikinci bir NFT’yi bir ay sonra tekrar aldı.

Ünlü pop sanatçının aldığı diğer maymun NFT’si 440.000 dolar değerindeydi. O da şuan durumu içler acısı durumda.

Bizi Facebook ve Twitter ( X ) hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Websesi
Websesihttps://websesi.com/
Site yönetimi olarak, sizler için güncel ve faydalı içerikler üretmeye devam ediyoruz. 2020 yılından beridir, Websesi ailesinde bir çok editör içerik üretmiştir. Tüm editörlerimizin üstün katkıları ve cabaları sayesinde Websesi.com büyümeye devam ediyor!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

POPÜLER İÇERİKLER