Kaç saat lol oynadım, saat hesaplama – kaç saatim var?

Kaç saat lol oynadım
Kaç saat lol oynadım

Kaç saat lol oynadım – kaç saatim var? Ne kadar süredir League of Legends oynadığımı nasıl kontrol edebilirim? League of Legends oyununu bitirdikten sonra Summoner’s Rift’te kaç saat geçireceğinizi hiç merak ettiniz mi? Cevap, beğenin ya da beğenmeyin, muhtemelen yüzlerce saatinizi başka şeyler yaparak geçiriyorsunuz.

Kaç Saat Lol Oynadım
Kaç Saat Lol Oynadım

Okumak, ikinci bir dil öğrenmek veya spor salonuna dizlerinizin üzerinde oturmak gibi. Wasted On LoL, LoL’de geçirdiğiniz zaman hakkında bilmeniz gereken her şeyi size anlatan bir web sitesidir.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz; Pbe Hesap Açma


Kaç saat lol oynadım

Cevap, beğenin ya da beğenmeyin, muhtemelen yüzlerce saatinizi başka şeyler yaparak geçiriyorsunuz? okumak, ikinci bir dil öğrenmek ya da dizlerinizin üzerinde spor salonuna gitmek gibi. LoL’de geçirdiğiniz zaman hakkında bilmeniz gereken her şeyi size anlatan bir web sitesi arıyorsanız aşağıda ki siteyi kullanmalısınız.

Size Aktaracağımız site sayesinde lolde ne kadar vakit harcadığınızı tespit edebileceksiniz. Sadece Sihirdarınızın adını (veya başka birinin adını) girin ve site, hesabınızı ilk oluşturup oturum açtığınızdan beri… Ne kadar süredir League of Legends (ve Teamfight Tactics) oynadığınızı sayacaktır.

Bilgi ve deneyiminizden en iyi şekilde yararlanmanın birkaç yolu vardır. İşte Kaç Saat Lol Oynadım sorunuzun mükemmel yanıtlayacak, hesaplama siteleri örnekleri;

lolde kaç saatim var

LOL’de ne kadar zaman harcadığınızı kontrol edin. League of Legends oyunu 12 yıl önce beş güçlü şampiyondan oluşan iki takımın karşı karşıya geldiği takım tabanlı bir sistemdi. Lol bir strateji oyunu olarak başladı. Bu, rakibin üssünü yok etmek içindir. Destansı oyunlar için 140’tan fazla kahraman arasından seçim yapabilirsiniz. Nexus’ta ekiplerin düşman Nexus’a ulaşmak için şeritleri temizlemesi gerekir. Şeritlerde zıplamanız gereken canavar ormanları var. LOL oyunları eğlencelidir, kendinizi harika ve rahat hissedeceksiniz. Ancak bu oyunu oynamak size çok zaman kazandırabilir. İşte LOL’de ne kadar zaman kaybettiğinizi bilmenin bazı yolları.

lol saat hesaplama

Kaç saat lol oynadım
Kaç saat lol oynadım

Bu site sayesinde hesabınızda kaç saat oynadığınızı tespit edebileceksiniz. Siteyi nasıl kullanacağınıza dair bilgiyi sizlere aşağıda aktarıyoruz.

Sadece sihirdar adınızı (veya başka birinin adını) girin. Site, hesabınızı ilk oluşturup oturum açtığınızdan bu yana ne kadar süredir. League of Legends (ve Teamfight Tactics) oynadığınızı sayacaktır. Girdikten sonra, web sitesi size oyunda kaç dakika, saat ve gün harcadığınızı… Puanlarınızın bölgenizdeki diğer oyunculara kıyasla nasıl olduğunu söyleyecektir. Daha fazla bilgi için site ayrıca okuyabileceğiniz kitapların, izleyebileceğiniz filmlerin ve yürüyebileceğiniz millerin sayısını da listeler.

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. Kaç saat lol oynadım sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. bizleri sosyal medya adreslerimizden takip edebilirsiniz. Ayrıca Diğer LoL Haberleri Bültenimize de Göz gezdirmenizi İsteriz.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz; Lol Oyuncu Sorgulama