Kick the buddy forever APK – İndir (Son Sürüm)

Kick the buddy forever APK Kick the buddy forever APK Kick the buddy forever APK Kick the buddy forever APK apk kick the buddy apk kick the buddy

Kick the buddy forever APK Nasıl İndirilir? Kick the Buddy: Forever (MOD, Unlimited Money) – Buddy adlı bir karaktere çeşitli keskin nesneler atmanız gereken eğlenceli bir arcade oyunu. Burada, geliştiricilerin becerilerinizi önemli ölçüde çeşitlendirdiği Kick the Buddy Forever adlı bir devam oyunumuz var. Şimdi soğuk silahlardan atom bombalarına kadar tonlarca farklı türde silah ve eşya ile arkadaşlarınızı deneyebilirsiniz. Grafik bölümü orijinal stili korur, ancak fiziksel model önemli ölçüde iyileştirilmiştir. Ek olarak, Buddy’yi kişiselleştirme fırsatınız var.

Kick the Buddy: Forever from Playgendary, oyunculara daha fazla yeni tarifler sunmaya devam ediyor. Oyun sizlere, eğlence anlarını getirmeyi vaat ediyor. Eski versiyonda, oyuncu bir mahzeni ziyaret etmesi gerekiyordu. Aynı zamanda Mevcut araçlarla bir arkadaş karakterini öldürmek için elinizden gelenin en iyisini yapmanız gerekiyordu. Onu mutlu ve tatmin edici bir ölümle nasıl öldürdüğünüz önemli değildi. Oyuncular böyle bir oyun oynarken büyük bir tatmin duygusu ve stres atma yaşarlar. Bu yüzden eski sürümü 100 milyondan fazla indirildi. Bu başarı sayesinde Kick the Buddy: Forever, günlerce bekledikten sonra oyuncuları heyecanlandırma için son sürümünü çıkardı.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz; Poppy playtime chapter 2 download


apk kick the buddy

Kuklalara birçok aletle saldırdığınızda hassas bir oyun olmasına rağmen her şey güzel. Korku hiçbir zaman Playgendary’nin tarzı olmadı. Buddy karakteri sadece son derece üst düzey bir moddur. Çok sayıda silah alabilir, ancak etkilendiği tek şey biraz esneme ve kaşlarını çatma, meselesini modda pek çözülememiş gibi. Kick the Buddy: Forever” versiyonunda karakterin masumiyeti ve eğlencesi korunuyor ve daha gerçekçi hale getirmek için birçok fizik eklendi. Oyuncuların merakını gidermek için yeni silahlar ve yeni deneysel oyunlar da yaratıldı. Gerçek bir etki yaratacaklar ve oyunu daha da çekici hale getirmek için hafif bir hype ile karışacaksınız.

kick the buddy forever apk

Öncelikle, cihazınızda yüklü olan bu oyunun önceki sürümlerini kaldırdığınızdan emin olun. Ardından, Ayarlar’a gidin. Güvenlik seçeneğine tıklayın. Ardından Bilinmeyen Kaynakları Etkinleştir’e tıklayın (kurulum başlamazsa).

Oyuncular bu oyunda kullanmak ve yürütmek istedikleri silahı seçmek için seçeneklere tıklamaları yeterlidir. İyileşmek istiyorsan çok basit, bir tık yeter. Basitçe “iyileş” kelimesini kullanın. Playgendary’den Kick Buddy: Modern tarifler kullanarak oyuncularla kalıcı olarak yeniden bağlantı kurar.

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. Kick the buddy forever APK Sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. Bizleri sosyal medya adreslerimizden takip edebilirsiniz. Ayrıca Diğer Apk İndir Bültenimize de Göz gezdirmenizi İsteriz.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz; Lili APK Son Sürüm İndir