King of Avalon Hileli Oyunu İndir: Mod Apk İndir Dragon War 11.3.0 İndirme

King of Avalon Hileli Oyunu İndir: Mod Apk İndir Dragon War 11.3.0 İndirme
King of Avalon Hileli Oyunu İndir: Mod Apk İndir Dragon War 11.3.0 İndirme

King of Avalon Hileli Oyunu İndir: Kral Arthur, yeğeni Mordred’in ihaneti nedeniyle savaşta öldü. King of Avalon Hileli Mod Apk İndir: Hikayesi Nedir? Şimdi, bedeni, güçlü kılıcı Excalibur’un yanında, kutsal Avalon adasındaki bir kalede yatıyor. Ancak Excalibur diriltildiğinde yeni kral yeniden taç giyecek ve krallık birleşmiş olacak. Tüm imparatorluk savaşan şehirlere bölündü.

King of Avalon Hileli Oyunu İndir
King of Avalon Hileli Oyunu İndir

Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Clash of Kings Hileli Oyunu İndir


Birçok insan Excalibur’un gücü ve büyüsü için can atıyor ama kralın tahtına sadece bir kişi sığabiliyor… Avalon Kralı’nın arka planı, Kral Arthur ve Yuvarlak Masa Şövalyeleri efsanesini geri getiren bir fantezi ortaçağ İngiltere’sidir. Hikayenin devamı ve King of Avalon Hileli Mod Apk İndirme için okumaya devam ediniz.

King of Avalon Hileli Oyunu İndir

Güçlü bir şehir inşa edin, daha büyük bir ordu kurun, akıllı savaş stratejileri geliştirmek için savaş stratejisi becerileriniz de ustalaşın, ejderhalarınızı eğitin ve ortaçağ düşmanlarınızla savaşa gidin!

Her düşman saldırısından kurtulmak için çok oyunculu bir ittifaka katılın ve başarı şansınızı artırın! Krallar arasındaki savaş başlamak üzere! Şimdiye kadarki en güçlü imparatorluğu inşa et! King of Avalon Hileli Oyunu İndir için buradaki butona tıklayınız.

 • Updated: 2021-06-29
 • Current Version: 11.3.0
 • File Size: 410 MB
King of Avalon Hileli Oyunu İndir
King of Avalon Hileli Oyunu İndir

King of Avalon Hileli Mod Apk İndir

Zırhını, kralın hazinesini ve silahlarını al, 2019 için en yeni ücretsiz gerçek zamanlı strateji MMO burada! Excalibur’u ortadan kaldırmak ve bir kral olmak için PvP görevlerinde ejderhanı terfi ettir ve ordunu kur. Yol boyunca arkadaşlar ve düşmanlar edin, gücün ve zaferin tadını çıkarın. Çok oyunculu bir macerada dünyanın her yerinden oyuncularla sohbet edin, yardım edin, ticaret yapın ve savaşlar başlatın. Kral Arthur’un ölümü boş bir taht bıraktı…

Orta Çağ’a girmeye hazır olun! Ejderhanla krallığı fethetmek için destansı savaş başladı! King of Avalon Hileli Mod Apk İndir İÇİN YUKARIDAKİ BUTONA TIKLAYINIZ.

King of Avalon Hileli Mod Apk İndirme

Bu çok oyunculu gerçek zamanlı strateji oyununda stratejini müttefikin yap ve tarihin en güçlü ordusunu kur! Avalon Kralı’nın kahramanlarından biri olun ve Dragon Fire Fight’ın efsanesi olun! Krallığın ordusunun kahramanı, Avalon’un kralı, ejderha avcısı ve imparatorluğun lideri olmak ister misin? Bu ücretsiz çok oyunculu stratejik savaşta orduna liderlik et!


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Rules Of Survival Hileli Oyunu İndir


 • King of Avalon Hileli Mod Apk İndirme özellikleri 1. Bölüm: Savaş! Her yerde. Siz ve ordu müttefikleriniz hazırlıklı olmalısınız. Bir savaş stratejisiyle üslerinizi kurun ve yükseltin ve destansı orduları toplayın – İmparatorluğun tahtında gözleri olan sadece siz değilsiniz!
 • Çok oyunculu krallık savaşı ittifakları! Hiç kimse bir ada değildir. İster bir GvE Barbar Liderine karşı toplanıyor olun, ister bir PvP zorbasına karşı yürüyor olun, güvenebileceğiniz müttefiklere ihtiyacınız olacak.
 • Düşman kalesine karşı savaş açmadan önce birliklerinizle düşmanlarınıza bir casus gönderin!
 • Ejderhalar! Efsanevi bir kitle imha silahı. Fantezi ordunuzda savaşmak için efsanevi bir ejderhayı nasıl eğiteceksiniz?
 • Sohbet et ve oyna! Kolay çeviri özelliği, bu gerçek zamanlı çok oyunculu savaşta dünyanın dört bir yanından binlerce oyuncuyu bir araya getiriyor.
 • Strateji! Büyülü düşmanlarınıza karşı üstünlük sağlamak için ordu saldırı ve savunma becerilerini araştırın ve ustalaşın. Bu PvP macerasında ne zaman görünmez olacağınızı ve ne zaman istila emri vereceğinizi bilin!
 • Bina! Bir ejderha ateşi savaş bölgesinde hayatta kalabilecek kadar güçlü bir İmparatorluğun temellerini inşa edin!
 • Her görevde gerçekçi bir oyun deneyimi yaşayın. Ordunu kurmak, krallığı fethetmek ve tahtı kazanmak için kaynakları yönet ve üret!
 • Destansı ücretsiz MMO fantezi macerası! Camelot Efsanesi yaşıyor. Müthiş canavarlar ve ejderhalar!

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. King of Avalon Hileli Oyunu İndir sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. bizleri sosyal medya adreslerimizden takip edebilirsiniz. Ayrıca Diğer Apk İndir Bültenimize de Göz gezdirmenizi İsteriz.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Asphalt 8 Airborne Son Sürüm


Bu içeriğe oy verin!