Cumartesi, Haziran 15, 2024

ÇOK OKUNANLAR

İLGİLİ YAZILAR

Kıyma 6. Bölüm Ne Zaman Yayınlanacak (Ortalık Kızışıyor)

Kıyma 6 Bölüm Ne Zaman yayına girecek? Apaçık konuşalım Türkiye’de şuan bir başka dizi araştırılmıyorsa onun sebebi kıyma’dır. Kıyma dizisi popülaritesini sürdürmeye her geçen gün daha da artırarak devam ediyor. Bu kısa süre içerisinde toplanabilecek en iyi popülerliklerden bir tanesi olabilir diyebiliriz. Tabi diğer bir yapımları olan Sıfır bir gibi, Sokağın çocukları gibi dizler de vardı. Ama henüz 6. bölüme gelinmesine rağmen oldukça fazla seyircisi bulunmaktadır. Kıyma’nın tüm bölümlerini ücretsiz olarak izlemeyi düşünüyorsanız.. 1. bölüm itibariyle bu link üzerinden izlemeye başlayabilirsiniz.

https://youtu.be/S4ehNXx6ihk

Peki Kıyma dizisinin 6. bölümünde neler ile karşılaşacağız. Yeni bölüm hızla geliyor ve ortalık kızışıyor….


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Kıyma 6. Bölüm Full İzle


Kıyma 6. bölüm Ne Zaman Yayına Girecek

Kıyma 24 Mayıs itibariyle Blutv’de yayında. Her pazartesi Her salı günü yeni yayını gelmesi bekleniyordu. O şekilde de devam ediyor. Önümüzde ki yayını 6. bölümü haziran 14’te göreceğiz.

Kıyma Konusu

Türkiye’nin önde gelen yerel çevrimiçi video platformu BluTV, en sevilen yapımlarından biri olan. “Sıfır Bir Adana” ve “Sokağın Çocukları”nın yaratıcısından yeni bir diziyi izleyicileriyle buluşturuyor. “Kıyma”, Adana’dan İstanbul’a kebap restoranı açmak için gelen bir grup arkadaşın hikayesini anlatıyor. Mahalle kültürünü ve sokak dilini komik ve trajikomik bir dille anlatmaya hazır olan “Et”, izleyicilere büyük şehirde kalma mücadelesini anlatacak. Hikaye, İstanbul’da farklı kültürlerden insanların yaşadığı küçük bir topluluğa odaklanıyor; Ömer, Boyraz ve Tufan, yasadışı işi bırakmak ve yeniden başlamak için bir kebap dükkanı açar, ancak beklenmedik olaylar başlar.

Suç ve aksiyonun çokça yer aldığı Kıyma’de özellikle karakterler arası diyaloglarda sokak mizahının eksikliği de yaşanacaktır. Hapisten çıktıktan sonra Adana’dan ayrılarak temiz bir hayat yaşamak için İstanbul’a gelen Ömer. Boyraz ve Tufan, tüm umutlarını kıyma kebabına bağladı.

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. Kıyma 6 Bölüm Ne Zaman sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. bizleri sosyal medya adreslerimizden takip edebilirsiniz. Ayrıca Diğer Gündem Haberleri Bültenimize de Göz gezdirmenizi İsteriz.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Bedava Film İzleme Siteleri


Bizi Facebook ve Twitter ( X ) hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Websesi
Websesihttps://websesi.com/
Site yönetimi olarak, sizler için güncel ve faydalı içerikler üretmeye devam ediyoruz. 2020 yılından beridir, Websesi ailesinde bir çok editör içerik üretmiştir. Tüm editörlerimizin üstün katkıları ve cabaları sayesinde Websesi.com büyümeye devam ediyor!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

POPÜLER İÇERİKLER