Pazar, Temmuz 21, 2024

ÇOK OKUNANLAR

İLGİLİ YAZILAR

Kocaeli Gölcük Yol Tarifi – Kaç Km ve Kaç Saat Sürer

Günümüzde en çok tercih edilen noktalardan birisi olan Kocaeli Gölcük yol tarifi şu şekildedir; nasıl gideceğini merak eden kişiler için toplu taşıma araçları ile mevcut bölgeye gitmek oldukça kolaydır. Kocaeli ili ilçelerinden birisi olan Gölcük, 217 km² yüz ölçümüne sahiptir. Rakımı ise 14 m² olmaktadır.  Gölcük ilçesinin ilerisinde ise Başiskele ve Karamürsel gibi ilçeler bulunmaktadır. Tarım konusunda elverişli olmasının yanı sıra turizm konusunda da başarılı bir bölgedir. 2019 senesinde yer alan verilere göre ise ortalama 165.663 kişilik bir nüfusa sahip bur bölge olarak bilinir.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz; Kırşehir Mersin Arası Kaç Saat


Kocaeli Gölcük yol tarifi

Gölcük ilçesine kara yolu, demir ve yahut hava yolu ile ulaşmak mümkündür. Karayolu tercih edilecek ise kendinize ait araç ile birlikte veya toplu taşıma kullanarak ulaşmak mümkündür. Gölcük ilçesi Kocaeli merkezine ortalama olarak 39.6 kilometre olmaktadır. İstanbul Büyükşehir’e ise 127 kilometre, Ankara’ya 363 kilometre, ve İzmir iline ise 446 kilometre uzaklıkta yer almaktadır. Hava yolunu kullanmak isteyen kişiler ise Kocaali’de yer alan Cengiz Topel Havalimanı’na gidiş sağlayabilir. Hava limanı noktasından Gölcük bölgesine çeşitli toplu taşıma araçları yer almaktadır. Son olarak demir yolu yani TCDD seferi ile birlikte de ulaşım sağlamak mümkün. Tren istasyonları üzerinden araçlar ile ulaşmak mümkündür. Buna ek olarak kişiler taksi gibi alternatif ulaşım yolları ile Gölcük merkezine kolaylıkla ulaşım sağlayabilir.

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. Kocaeli Gölcük yol tarifi sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. Bizleri sosyal medya adreslerimizden Takip edebilirsiniz. Ayrıca Diğer Yol Tarfi Bültenimize de Göz gezdirmenizi İsteriz.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz; Adana Samsun kaç saat


Bizi Facebook ve Twitter ( X ) hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Websesi
Websesihttps://websesi.com/
Site yönetimi olarak, sizler için güncel ve faydalı içerikler üretmeye devam ediyoruz. 2020 yılından beridir, Websesi ailesinde bir çok editör içerik üretmiştir. Tüm editörlerimizin üstün katkıları ve cabaları sayesinde Websesi.com büyümeye devam ediyor!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

POPÜLER İÇERİKLER