Cumartesi, Haziran 15, 2024

ÇOK OKUNANLAR

İLGİLİ YAZILAR

Kylie Jenner İnstagram Hesabı – Kim Kardashian

Kylie Jenner İnstagram Hesabı Yeni fanları tarafından merak edilmektedir. Kylie Jenner İnstagramı Değişti mi? Kylie Jenner Kimdir? Kylie Jenner hakkında detaylı bilgi; Kylie Jenner (Kylie Jenner) bikinili pozlarını defalarca paylaşarak birkaç saat içinde rekor popülariteye ulaştı.

Dünyaca ünlü şov yıldızı Kylie Jenner (Kylie Jenner), teknede tanga bikini giyiyor. Jenner’ın Anılarının bu anlarını Instagram hesabında paylaştı ve birkaç saat içinde yaklaşık 8 milyon beğeni aldı. Kim Kardashian’ın üvey kız kardeşi Kylie Jenner ve Kendall Jenner’ın kız kardeşi paylaştığı fotoğraflarla rekor kırdı.

Tanga bikinili fotğraflarını yayınlayan yıldız 10 dakikada 1 milyon beğeni aldı. Jenner bikini ve diğer deniz için giyilen dekolteli pozlarını Instagram hesabında 233 milyon takipçiyle paylaştı. Jenner’ın tanga bikinili duruşu 10 dakikada 1 milyon, 9 saatte 7,6 milyon beğeni aldı.

Kylie Jenner İnstagram Hesabı
Kylie Jenner İnstagram Hesabı

Kylie Jenner İnstagram Hesabı – Kim Kardashian İnstagram Hesabı

Milyoner olmak üzere olan 20 yaşındaki Kylie Jenner kimdir? Kylie Jenner’ı (Kylie Jenner) duymadıysanız Milyoner En genç kadın olduğunu söyleyebiliriz. Kylie Jenner, Kardashian ailesinin en genç üyesi, bir girişimci, reality show kahramanı ve sosyal medya fenomenidir.

Ancak bugün isminin viral olması, onu ünlü ailesinin tüm üyelerinin toplamından daha önemli kılan bazı faktörlere dayanıyor. Forbes dergisi bu ay, realite şovu “Kardashian’lı Aile” nin ünlü ismi Kylie Jenner’ın (Kylie Jenner) 20 yaşında 900 milyon dolara ulaştığını duyurdu.

üç yıl önce. Ancak en ünlü kız kardeşi Kim Kardashian West’in (Kim Kardashian West) küçük bir kişisel serveti vardı: Kariyerine 10 yıl önce başlamasına rağmen kişisel serveti sadece 350 milyon dolar olabilmişti. Peki Kylie Jenner nasıl bu kadar zengin oldu?

Çok Az maliyeti olan Jenner’ın Forbes kapak hikayesinde giderlerinin şirketin gelirine kıyasla çok küçük olduğunu da yazdı. Kozmetik firmalarında 7’si tam zamanlı olmak üzere sadece 12 kişi çalışmaktadır. Operasyon ve üretimin geri kalanı harici personel tarafından yapılır.

Jenner büyük bir sosyal medya fenomeni olmasına rağmen, pazarlama maliyetleri neredeyse yok denecek kadar az. Kylie zengin doğdu dediler. “Forbes” dergisi Kylie Jenner’ın en genç yaşta milyarder olabileceğini duyurdu, bu bir sosyal medya patlaması ile başladı diyebiliriz. Birçok sosyal medya kullanıcısı, Jenner’ın zaten zengin olduğunu ima etti. Kim Kardashian Ailesinin üyeleri Kylie Jenner 10 yaşından beri televizyonda diyerek ,”tavsiye” dışında hiçbir şeyleri olmadığını söyleyerek kardeşini savundu. Buraya tıkla.

Bizi Facebook ve Twitter ( X ) hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Websesi
Websesihttps://websesi.com/
Site yönetimi olarak, sizler için güncel ve faydalı içerikler üretmeye devam ediyoruz. 2020 yılından beridir, Websesi ailesinde bir çok editör içerik üretmiştir. Tüm editörlerimizin üstün katkıları ve cabaları sayesinde Websesi.com büyümeye devam ediyor!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

POPÜLER İÇERİKLER